• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detská trojkolka Chipolino model 2008. Máte ju niekto?

15. mája 2009 
danu,my ju máme ale skúsenosti zatiaľ žiadne,nakoľko ju dáme malej až k 1.narodeninám :slight_smile:
,
takže aj mňa by zaujímali skúsenosti s toutu trojkolkou :wink:
7. jún 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej neterke sme kupili na jaro túto a je veľmi perfktná, čo ide o pevnosť a manipuláciu http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_id=3068&osCsid=44d96ade661ce00b3b2e970f4a9d1542
7. jún 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy-a atk to som zvedava aka bude :slight_smile:

ivulatin je pekna len ja mam objednanu tuto nechcem inu ale dakujem :wink:
11. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no po testovani mozem zhodnotit ze trojkolka Chipolino je perfektna mala uz chodi takze v kociku ani za svet. Pekne sa naucila mat nozicky na stupienkoch nedava ich na kolesa dzi sa kormidiel ako kliest a pusta si hudbu. Trojkolka je super :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša skúsenosti sú tiež dobré :slight_smile: :wink:
..len mohli tam dať nejaké popruhy,aby dieťa odtiaľ nevypadlo,zvlášť také živšie,čo tam nebude moc dlho len tak pokojne sedieť :grinning: :slight_smile:

danu,tebe tam Ella obsedí ?? :slight_smile: :wink:
18. júl 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy.a tiez sa cudujem lebo Ella je ziva az moc a neobsedi ani minutu tak sa aj cudujem ale zatial v pohode uvidime :sweat_smile: ale je pravda ze poprouhy tam mohli dat. :wink:
18. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, padla nam do oka tato trojkolka pre nase krsna, tak sa chcem spytat ako vam sluzila.
24. nov 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som si po dlhom case nasla temu co by som sa chcela spytat co a ako. Uvazujem nad kupou trojkolky, uz sme jednu vyhliadli v Draciku, no....ako som pozerala tak dietatko sa nema kam opriet i ked je zapasane. Je to dobre na jeho chrbticu? Moj syncek ma 9 mesiacov, sedi sam uz od siesteho mesiaca, no je to take sidlo, tak sa bojim aby z nej nevyskakoval a moc sa netocil. U nas v meste na takej istej trojkolke beha sedem a pol mesacny chrust, no neviem ci to nie je priskoro.
Odkety trojkolku a co ta chrbtica? Ake su vase nazory? Dakujem
15. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok