Detská trojkolka Chipolino model 2008. Máte ju niekto?

danu
2. jún 2008

Ahojte,
ma niekto tuto trojkolku? A ake mate s nou skusenosti
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

andy.a
7. jún 2008

danu,my ju máme ale skúsenosti zatiaľ žiadne,nakoľko ju dáme malej až k 1.narodeninám 🙂
,
takže aj mňa by zaujímali skúsenosti s toutu trojkolkou 😉

ivulatn
7. jún 2008

mojej neterke sme kupili na jaro túto a je veľmi perfktná, čo ide o pevnosť a manipuláciu http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_...

danu
autor
11. jún 2008

andy-a atk to som zvedava aka bude 🙂

ivulatin je pekna len ja mam objednanu tuto nechcem inu ale dakujem 😉

danu
autor
18. júl 2008

no po testovani mozem zhodnotit ze trojkolka Chipolino je perfektna mala uz chodi takze v kociku ani za svet. Pekne sa naucila mat nozicky na stupienkoch nedava ich na kolesa dzi sa kormidiel ako kliest a pusta si hudbu. Trojkolka je super 🙂

andy.a
18. júl 2008

naša skúsenosti sú tiež dobré 🙂 😉
..len mohli tam dať nejaké popruhy,aby dieťa odtiaľ nevypadlo,zvlášť také živšie,čo tam nebude moc dlho len tak pokojne sedieť 😀 🙂

danu,tebe tam Ella obsedí ?? 🙂 😉

danu
autor
18. júl 2008

andy.a tiez sa cudujem lebo Ella je ziva az moc a neobsedi ani minutu tak sa aj cudujem ale zatial v pohode uvidime 😅 ale je pravda ze poprouhy tam mohli dat. 😉

evixa
24. nov 2008

ahojte, padla nam do oka tato trojkolka pre nase krsna, tak sa chcem spytat ako vam sluzila.

stvura
15. máj 2009

Ahojte, tak som si po dlhom case nasla temu co by som sa chcela spytat co a ako. Uvazujem nad kupou trojkolky, uz sme jednu vyhliadli v Draciku, no....ako som pozerala tak dietatko sa nema kam opriet i ked je zapasane. Je to dobre na jeho chrbticu? Moj syncek ma 9 mesiacov, sedi sam uz od siesteho mesiaca, no je to take sidlo, tak sa bojim aby z nej nevyskakoval a moc sa netocil. U nas v meste na takej istej trojkolke beha sedem a pol mesacny chrust, no neviem ci to nie je priskoro.
Odkety trojkolku a co ta chrbtica? Ake su vase nazory? Dakujem