Detské kuchynky Smoby. Ste s nimi spokojná?

hamimami
5. máj 2011

ahojte maminky chcem sa opytat ci mate skusenosti s kuchynkami od firmy smoby.....velmi sa mi pacia, dcerke chceme objednat konkretne tuto: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_domacnost_SMOBY... zaujma ma ci su kvalitne a ako ste s nimi spokojne lebo nie su najlacnejsie, tak ked uz zainvestujeme nech to stoji zato 😉

hamimami
autor
5. máj 2011
https://www.youtube.com/watch?v=8WRwvy3sGmY

pridavam aj video, je krasna a prakticka 😔

anjelicek26
5. máj 2011

Smoby ma kvalitne hracky, robustny plast... mame od nich winnie pooh zahradny domcek...

hamimami
autor
5. máj 2011

anjelicek dakujem, ono to na fotkach vyzera super, nazivo som nevidela este ani jednu kuchynku od nich

sasiki
5. máj 2011

ahoj, my sme mali od nich kuchynku, troška inú ako tú, ktorú uvádzaš v odkaze, no až tak som spokojná nebola, lebo na obrázku vyzerajú troška prepracovanejšie a robustnejšie. Teda aspoň ja som mala taký dojem...

maggie2
5. máj 2011

@hamimami no vieš čo, keď nemáte robiť čo s peniazmi tak si ju kúpte, ale je to risk, my sme dcérke kúpili kuchynku a vôbec ju s tým nebaví sa hrať, zbytočne iba sadá na to prach. Deťom je úplne jedno či je to top kuchynka značková alebo iba obyčajná, je to aj tak všetko plast. My sme našej dcére kupovali kadejaké drahé hračky a úplne zbytočne, najradšej sa hrá aj tak s obalmi od servítok, rôznymi šnúrkami, káblikmi, papierovými hračkami čo si sami ubastlia v školke, vyzerá to otrasne a sú to jej najmilšie hračky. Škoda peňazí na také...fakt...a ešte v tom linku čo si dala, je to predražené až až, keby ste si vybehli do hračkárstiev do Rakúska, tam sú také veci podstatne lacnejšie

sasiki
5. máj 2011

tak moji sa s tým vyhrali perfektne, ale ja som čakala lepšiu kvalitu teda. Keby kupujem znova, tak drevenú 🙂

hamimami
autor
5. máj 2011

@maggie2 peniaze mam kam davat neboj sa, na tuto kuchynku sa sklada 5 ludi a bude to jediny darcek ktory mala dostane na svoje 2 narodeninky.....znamy maju kuchynku a vzdy ked tam prideme tak malu nemozme od nej odlepit, s nicim inym sa tak nevyhra, takze viem preco ju chcem kupit.....okrem toho kuchynka nie je hracka na rok dva, vyhraju sa s nou aj starsie dievcata, takze ked ju prestane bavit, zlozime a po case zas vyberieme....pre smoby loft sme sa rozhodli preto, lebo tieto hracky vyzeraju ze aj nieco vydrzia a je aj velka aj skladna do bytu akurat.... 😉

hamimami
autor
5. máj 2011

@sasiki to si ma teda moc nepotesila 😒 a ktoru konkretne mate??? nemas link??? aj sa vam na nej nieco pokazilo alebo znicilo???

hamimami
autor
5. máj 2011

inak ja som ju nasla v jednom obchode na nete za 79 eur a v druhom za 117....neviete ako je to mozne takyto rozdiel??? ☹

hamimami
autor
5. máj 2011

@maggie2 sme z vychodneho slovenska takze cestovat po to do rakuska by sa mi asi ozaj neoplatilo

maggie2
5. máj 2011

@hamimami No ku druhým narodeninkám to bude skôr pamätný deň pre vás a nie pre ňu, deti v dvoch rokoch ešte nechápu, že majú narodeniny a že preto dostávajú darček...ale robte ako myslíte, mne sa to zdajú byť vyhodené peniaze - hovorím z vlastnej skúsenosti, nič by ste nepokazili keby ste kúpili kuchynku za 24 eur. Veď keby si si odkladala prázdne obaly z potravín, kelímky s vrchnákmi, kadejaké plastové lyžičky hneď máš k tomu aj výbavu do kuchyne, a hlavne by Ťa to nemrzelo, keď to malá časom poničí... 😉 Najlepšie darčeky od príbuzenstva, pri takom malom dieťati, sú peniaze v hotovosti

traktor
5. máj 2011

@hamimami ..a mne sa ta kuchynka paci..je velka, krasna.-..myslim, ze mala bude nadsena 😉 ..su deti, ktore kuchynku nemusia..ale pokial mate odskusane, ako pises a vie sa zahrat, tak by som nevahala.. 🙂 ...este si pamätam, ake boli nase baby nadsene, ked tiez dostali kuchynku...dokonca aj patko sa s nou neskôr hraval...a musim povedat..ze u nas teda ficala riadne dlho..to uz boli baby velke..a stale sa rady pohrali...

hamimami
autor
5. máj 2011

@traktor dakujem uz som ju objednala, nebudem spekulovat, tiez si myslim ze mala radost bude mat....mala by nam prist buduci tyzden, ale rozbalime ju az na narodky 😀 potom napisem ci splnila ocakavania....ako velke plus na tejto kuchynke vidim to ze je dost vysoka takze ked mala trochu vyrastie nebude musiet pri nej klacat..... 🙂

traktor
5. máj 2011

@hamimami napis... 😉 ...a radost bude urcite..ja som nasu mala zo zaciatku aj v kuchyni..ked som varila ja , varili aj baby 😀 ...a ano je to vyhoda, ak je kuchynka velka..malej sa bude dobre varit 🙂

zuan
5. máj 2011

@hamimami pekna je ta kuchynka. my sme kupovali smoby kuchynku, ale taku mensiu, pre nasho syna 😀 ked ju uvidel, bol nadseny. vzdy sa v hrackarstvach najradsej hraval s kuchynkami. tak dostal jednu pod stromcek 😀 a bavi ho velmi. uz predtym mal male riadiky 😀 a hrame sa pekne spolu. je postavena v izbe medzi autami 😉
co sa tyka kvality, tak je ok. plast je dobry, lahko sme poskladali.

sasiki
5. máj 2011

neboj, určite sa ti s ňou vyhrá 🙂

janush
7. aug 2012

@hamimami ahoj, chcem sa opytat ci kuchynka splnila ocakavanie, lebo aj ja rozmyslam od fi. Smoby. Dakujem 🙂

hamimami
autor
16. aug 2012

ahoj urcite ano, mozem len odporucat, my sme nakoniec kupili kuchynku smoby loft

mirkawaw
23. nov 2012

ahoj, pridavam sa k tejto teme a tiez potrebujeme poradit...aj my premyslame nad kuchynkou pre malu pod stromcek, tiez sa nam v centre pekne s nou hra a aj mamine rada pomaha v kuchyni...

paci sa nam tiez tefal mini loft, kvoli tomu, ze je spratna...

http://www.rajhraciek.sk/cms/modules/fotogaleri...

...ale aj tato najnovsia tefal super chef excellence...

http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/e93/e939...

...no najradsej by sme chceli taku aj s prackou, len tato sa nam zda dost nudna...

http://www.amkotoys.com/elektronicka-kuchynka-i...

...no a tato drevena je tiez super...

http://www.toyplanet.cz/blog/luxusni-drevena-ku...

kazda rada dobra😉

pallacinka
23. nov 2012

@mirkawaw Ja osobne som za drevenu kuchynku, dostali sme umelohmotnu a ked vidim tu horu plastu, je mi do placu ☹ Neviem, ci to je tym, no ked sme boli v Ikea mala sa od ich drevenej kuchynky nevedela odtrhnut a doma o nasu zatial ani nezakopne.

mirkawaw
25. nov 2012

@pallacinka dakujeme za radu, aj nam sa velmi paci ta drevena z posledneho linku, len zial je u nas nezohnatelna ☹ este keby sme tak mali niekoho v cechach alebo anglicku, tak snad by to aj bolo realne...tiez plast osobne velmi nemusim...

pallacinka
27. nov 2012

@mirkawaw Teraz ma krasnu drevenu kuchynku v ponuke Tchibo, aj v Ikea sa da kupit. Sice je trosku drahsia, no ta investicia za to stoji 🙂

mirkawaw
27. nov 2012

@pallacinka vieme poslat na nu link, ktoru mate na mysli? dakujeme za tip😉