Detské maľovatká pre malé parádnice

evitka83
25. nov 2017

Baby prosim neviete poradit, kde by som zohnala detske malovatka ale v baleni ako pre dospelych? Moja mala sa s tym strasne rada hra, ale detske mechce, lebo take iste ako maminka 🙂 v draciku a detskych obchodoch je vsetko s detskou tematikou. Vdaka za tipy

janci05
25. nov 2017

@evitka83 https://www.dracik.sk/make-up-kufrik-6/

U nás v Dráčiku sú aj detské aj takéto. Ak u vás nie sú, tak ich skús objednať cez internet, len je to drahšie.

evitka83
autor
25. nov 2017

@janci05 vdaka

janci05
25. nov 2017

@evitka83 za máličko.

swetlankaa
25. nov 2017

Ahoj, ja kupujem pre malu v Pupe.Take kazetky( maju rozne tvary pusinka, korunka, zajdo, ale dnu je paradna kvalitna paletka ci uz leskov alebo tienov) a je to super uz som si aj sama slohla od nej lesk :D A spiralu ale len bezbarevnu vyzivujucu miss sporty.Mala ma 9 ale prve dostala ked mala 6

deedol
25. nov 2017

Alverde z DM. Je to normalna dospelacka kozmetika, ale je bio-eko a nie je draha (stoji rovnako ako bezna). Ked to teda uz musi byt🙂

babulkomale
25. nov 2017

Skus v biokvalite, tie isto neublizia detskej pokozke ( ked uz to teda musi byt) a su balene dospelacky.

hettinka
25. nov 2017

určite by som nekupovala takéto veci v hračkárstve, bohvie, akú chémiu tam namiešajú ....
keď už, radšej niečo z Alverde (DM drogéria), nejaký lesk na pery

dcéra ma 16, ale make up som jej povolila až po skončení ZŠ niečo z AVON dostala. Medzičasom používa kvalitný, ani nie drogériová kvalita, ale z parfumérie a špeci obchodov.

renatka100
25. nov 2017

Aj moja 7 rocna si skusa malovanie z dm alverde nsozaj doporucujem