Detské ohrádky. Akú vybrať?

patusik
8. jan 2008

Aké máte s nimi skúsenosti? A hlavne by ma zaujímala nejaká konkrétna značka a typ s ktorými ste spokojné, lebo už som rozhodnutá, že ohrádka bude, len neviem akú vybrať.... 😒

unka7
8. jan 2008

Ahojky,

mi jsme měli klasickou dřevěnou a nemůžu si jí vynachválit, teď Vanesska lítá všude po bytě, tak jsem jí složila a dala za skříň.

kupinka
8. jan 2008

Já jsem třeba proti ohrádkám,nechcu tam malého dávat,do něčeho ho zavírat,jako do klece..ale je to jen můj názor 😉

riuska
8. jan 2008

ja mam dietkovu ohradku a mozem povedat ze je to uuuuuuuuuuuzastna vec 🙂

aponchie
8. jan 2008

ohradky "zatim"neuznavam nechavala sem malou lozit kde chtela(samo s dohledem)sice fyz.narocnejsi ale stalo to za to 😉

apricots
8. jan 2008

já bych taky chtěla tu dřevěnou, ale jsou šíleně drahé ☹

boba2
8. jan 2008

Ahoj, my mame doma drevenu ohradku v tvare sestuholnika a malemu sa v nej paci. Zaberie sice dost miesta, ale mozem ho mat pri sebe v kuchyni ked varim a stihnem takto viac veci. 🙂

dlinduska
8. jan 2008

jeste sice mame cas ale uz jsem se o ohradku zacala zajimat a urcite do ni pujdeme nemyslim si ze se ditko do ni zavira jak do klece samo tam nebude porad ale kdyz clovek potrebuje fakt neco udelat a nemuze porad ditko mit na ocich je to podle me k nezaplaceni protoze clovek aspon vi ze ten malej tvorecek behem tech nekolika minut zrovna nekde neco neobjevi a neco si neudela🙂jinak jsem se po nich divala a ptala se kamosek co ji meli a urcite pujdeme do drevene.

vesi
8. jan 2008

tak pri prvej dcére ohrádka nebola potrebná, pri druhej bola nevyhnutná 😀 od 7 mesiacov lozila po štyroch a je z tých detí, čo musia všetko vidieť a všade strčiť pršteky a pod. je to vynikajúca vec ak si potrebujete navariť či upratať. dieťa je v ohrádke, hrá sa a zároveň je pri vás. my sme mali sieťovanú Cam a bola som veľmi spokojná 🙂

krikri27
8. jan 2008

Já mám ohrádku ještě po mně, dřevěnou s červenýma koulema v rozích 😎 sice v ní holky co do času byly minimálně, ale určo jsou situace, kdy není nic bezpečnějšího- vaření, vřelé kafe, polívka na ubrusu v době, kdy jej mimi stahuje a tak...Kvůli jedné vteřině si nebudete něco vyčítat celý život 😎 Asi těžko můžete vytahovat z trouby vřelý pekáč a hlídat bezpečně dítko 😅 To není fyzicky náročné, to je nemožné..
😅
a dají se koupit dřevěné i sít. ohrádky levně z druhé ruky, pokud nevíte, jestli ji využijete a nemáte si ji kde půjčit, je to asi dobré řešení...

nika_ke
8. jan 2008

my mame drevenu ohradku s polohovacim dnom, je uplne super. Pouzivame ju hlavne v obyvacke, pretoze na mierne sikmom gauci sa nam malicka stale skotulala k operadlu a nemala moznost pohybovat sa. Na zem som ju nechcela davat, kedze mame dlazbu. Aj teraz je v nej a kukuckuje na mna 😉 a velmi rada sa zapiera nozickami do tyciek a takto sa poposuva v celej ohradke. Urcite ju vyuzijem aj v kuchyni v krizovych situaciach. Aj keby sa jej to velmi nepacilo, tak chvilka kriku je stale lepsia ako obarene dieta.

nadhera
9. jan 2008

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...
odporucam! maly sa vyhraje,ja porobim,co je potrebne.

dominica
9. jan 2008

my máme ohrádku požičanú od švagrinej, tuším Cam, je perfektná, ale malý v nej býva málokedy, lepšie povedané zatiaľ vôbec, lebo nemám dôvod ho tam dávať. Buď sedí v beháku, alebo je na zemi, tam má viac priestoru, keďže sa ešte nevie pretočiť z bruška na chrbátik. Ohrádka ho zatial len obmedzovala v aktivite, ale dúfam, že ju ešte využijeme, keď začne loziť a tak pod. nezbedník malý.

lyzenka
9. apr 2008

uz neviem,

stale rozmyslam nad ohradkou: drevena, ci sietova? a ked sietova, tak ktora?
Paci sa mi aj tato sietova co sem dala link nadhera: ma ju este niektora z vas? ma rozmery 100x100 a tie rozmery urcite chcem.

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

Pacila sa mi aj z Neckermanu drevena s rozmerami 100x100 ale uz nemaju sekciu nabytok.

Zatial caute.

vaness
9. apr 2008

My máme sieťovú a tiež som sa bála, že či tam nebude ako v klietke ale je perfektná, malá sa tam gúla, prehrá . Máme od Cam - Amerika

lusil2005
9. apr 2008

my mame tiez sietovu z babylandu, uz neviem aka znacka ale rozmer je tusim 95x95 a je vacsia ako som si povodne myslela ze bude 😅
sietova je super lebo sa nebuchne ked nahodou padne, ale zas - v drevenej by uz urcite stala. v postielke sa mi trebars uz postavi ked sa chyti tych tyciek, ale v sietovej este nie. tie styri uchyty co su tam na to aby sa drobec chytil - to asi vyuzije ked bude trosku vediet stat.

karot
9. apr 2008

My máme starou "KLASIKU" po manželovi.Je to dobrá věc,když musím z baráku ven kvůli pošťačce nebo nakrmit kočky.Nebo když přijde návštěva a vařím kafe,tak je bezpečnější mít na chvilku dítě v "kleci",než na volno,abych o něj zakopla a opařila ho. 😖 Navíc,..............Adam se v ohrádce naučil vstávat a chodit.
Ale jinak jí používám minimálně. 🙂 ..............Má hodné a zodpovědné dítě. 😵

daasik
9. apr 2008

ja ohradku koupila nedavno, davam tam maleho jen kdyz potrebuji neco udelat a nemuzu na nej chvilickui dohlidnout, dele jak pet minut tam stejne nevydrzi, zapasuje si vzdycky nozicky mezi sprycle a jeci 😠

dadulik
9. apr 2008

my mame Cam - sietovanu velku pre dvojicky. Mala je v nej vacsinu dna, postavi sa tam, chodi dokolo a vyhadzuje hracky. Neviem si ani predstavit, ze by sme ohradku nemali, to by som ozaj nic neporobila. Len dieta treba na to zvykat, nasa tam bola od 4.mesiacov.

bibinka
9. apr 2008

babule, ja by som tiež potrebovala tú starú klasickú drevenú ohrádku s červenými guličkami. len kde ju zohnať? lebo starší syn neustále okupuje mladšieho, ten sa mi zvalí na zem a reve. aspoň takto by som ho ochránila pred nájazdom Fifka 😀 😀 . u staršieho sme ju tiež nemali a viem, že som "robila chybu", lebo on liezol už ako 5 mes. a bol neudržateľný. 😀 😀

nikka.vo
9. apr 2008

Já když potřebuju malého ,,uklidit,, na chvilinku 😀 - třeba kvůli vyndání pekáče z trouby aby se nespálil, nebo při vytírání, tak ho šoupnu do postýlky s kolečkama. Je to sice menší než ohrádka, ale mě by se ohrádka ani nevešla do bytu 😅 takže podle mě je ohrádka možná i zbytečná... buď dítě vydrží chvíli i v postýlce, nebo nikde... a řvát bude i v ohrádce, protože je to tak jako tak uzavřený prostor a nemůže kam chce

jana.1
9. apr 2008

My nejdřív měli na zemi 2 dospělácké molitanové matrace, na kterých si hrál.. ale co leze, tak aby se neotloukl a když chci mít klid, tak to manžel obehnal ze dvou stran ohrádkou vyrobenou z ikea postýlky. Ze zbylých dvou stran je zeď. Můžu se tam s ním válet, můžu ho tam dát si hrát, když potřebuju.. Někdy tam samozřejmě nechce být, to on ví, že je zavřený.. chce abych přišla nebo chce lézt po bytě. Jak kdy.. někdy tam vydrží celkem dlouho, jindy skoro vůbec.. záleží jak je unavený, jak se nudí, jak mu zkrátka zrovna je, co zrovna chce.. Ikea postýlka má rozměry 120/60 cm a stojí 700,-
Trochu to je vidět na fotkách... http://janule1.rajce.idnes.cz/Hraju_si/#

jana.1
9. apr 2008

pokud jde o to odložit chvilkově mimčo a není místo, tak by stačila asi jen cestovní postýlka - 2 mouchy jednou ranou 😉

jana.1
9. apr 2008

pokud jde o to bouchání, tak to trvá jen přechodnou krátkou dobu, než děti zjistí, že se musejí držet a nemohou si padat jen tak... Za ty tyčky se spíš drží, nebouchá se do nich, rychle se chytne a když do nich náhodou nějak narazí, tak to není tak zlé, jsou kulaté a ty pády nebývají v tomto případě tak hrozné.. horší bylo, když spadnul na zem na záda, když se chytil něčeho pohyblivého a podjelo mu to. A já ho nestihla chytit...

denousek
27. apr 2008

ahoj jelikoz mi admin zavrel tema tak vam to sem zkoiruju ten svuj dotaz...dekuji za pochopeni

ahoj holky po docela nepekne zkusenosti s internetovym obchodem www.emilka.mimishop.cz jsem uz na dne a zadam vas o pomoc najit do 2500, nejakou ohradku nejlepe metr x metr s polohovatelnym rostem.....a hlavne i s podlozkou...
obednala jsem si ji na jmenovanem obchode a pan nebyla schopna mi po 2 tydnech poradne odpovedet co je s mou obednavkou a tak ja poad cekam a cekam odpovedela mi na kazdy asi 4 meil....a nakonec mi napsala ze moje obednavka byla stornovana!!

ja juz jsem se tak tesila na ohradku ze jsem konecne nasla paradne vhodnou a ted nevim kde takovou zase sehnat velmi me pani zklamala mam jeste obednanou jidelni zidlicku doufam ze mi ji vubec posle tu jsem platila prevodem...ale to je mimo tema..mate nekajy tip na ohradku??dekuji

petule.h
27. apr 2008

www.slunecz.cz , jinak já měla vždy cestovní postýlku, nebo lehátko a u druhého si koupím kolébku, pač máme 2 patra v baráku a ještě chatu, tak to rozdělím 🙂

denousek
27. apr 2008

holkyyyyyyyy moc dik ale uz jsem si vybrala http://www.deticky.cz/cz-6-ohradka-merlin.html?... pa

dajahu
3. feb 2009

Můžu mít dotaz? Vybrali byste na hraní nebo jen tak na "odložení" třeba při vaření raději dřevěnou ohrádku, nebo síťovanou nebo třeba jen cestovní postýlku? Zatím mám malé dítko, takže nemám zkušenosti, jestli třeba postýlka 120x60cm není malá.. A hlavně - síť nebo dřevo?

abetka
3. feb 2009

ja som mala pri malej drevenu ohradku a ked skakala v nej , tak som sa bala, ze si ublizi, bucne sa a tak. Teraz pri Tomaskovi mam cestovnu postielku a to si neviem vynachvalit 😉

zatykoa
3. feb 2009

ahojte, ja mam dvojicky a celkom by mi ohradka pomohla lebo sama ustriehnut dve zive striebra je dost narocne, tak ak viete niekto poradit kde by som zohnala vacsiu odhraku min. 120x120 lebo v mensej by sa dotlkli budem velmi rada

dajahu
3. feb 2009

zatykoa: posílám odkaz na velkou ohrádku, ale je teda dražší.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19337951&tab=3