Detské ohrádky. Akú vybrať?

patusik
8. jan 2008

Aké máte s nimi skúsenosti? A hlavne by ma zaujímala nejaká konkrétna značka a typ s ktorými ste spokojné, lebo už som rozhodnutá, že ohrádka bude, len neviem akú vybrať.... 😒

zdenca77
3. feb 2009

Ahojky,také máme dvojčátka a jestli můžu radit, my po dlouhém hledání a přemýšlení koupili tuhle dřevěnou ohrádku.
http://www.broucek.internetshopping.cz/s kolečkami, v tomto obchodě mají i molitanovou matraci na míru.Ta originální je strašně drahá.Jednání bylo super a ohrádka dorazila velmi brzy.Chtěla jsem aby měla zvýšené dno-dá se pod ní vytírat a uklízet a dětičky nelezou po studené zemi.Holkám bude rok a myslím že jsou v ní spokojené a je pro ně dost velká.má 130x140cm.

zdenca77
3. feb 2009

Koukám že stránku nelze otevřít-tak je to Adana-baby-ohrádka Péťa+molitanová matrace

ma76
3. feb 2009

ahojte,aj ja sa pripajam.Ohradku mam drevenu130x105cm a je to vyborna vec odporučam.Mam na mieru do nej madrac zo snimatelnym potahom.Použivame ju od4,5m je zvyknuta.Samozrejme že teras už sme aj mimo nej.Sama sa naučila hrat,ale aj ja pribehnem a sem tam sa cez den hrame spolu,aby nebola sama.Mam ju stale na očiach a aspom sa na seba usmejeme ked nestihame spoločnu hru...naučila sa za pomoci bočnych latiek sadat a potom to išlo aj samo...už sa stava a je to strašna zabava ked sa vspiera-sa smeje.Ja len odporučam... 😵

tinka08
3. feb 2009

čauky, my máme už pár mesiacov túto drevenú ohrádku 150x150

http://www.malvik.sk/Na-doma/ohradky/Renka-ohra...

na dno kvôli izolácii sme dali penové puzzle a Saminovi sa veľmi páči keď to všetko rozoberá 😀 . aj ja mám pozitívne skúsenosti: Samino sa začal viac hýbať, kolenkovať za hračkami a stavať na nožičky za pomoci tyčiek. vie že tam má svoj priestor, súkromie iba pre neho. teraz už chodí popri ohrádke, ale zatiaľ sa nepúšťa tyčiek.
sme spokojní, zatiaľ sa tam hrá starší 13mes. ale dorastá už sparingpartner - bude mať 2mes. 😀 😀 Verím,že sa tam bez problémov pomestia.

veronika81
14. júl 2009

Ahojte,
viete mi poradiť nejakú pevnejšiu ohrádku, kde môže byť aj ťažšie bábätko? Malý má 4 mesiace a už vyše 8kg, chystáme sa kúpiť ohrádku, ale väčšinou som videla nosnosť do 13kg 😒 aj keď vraj do dvoch rokov.. Ale ozaj nechcem kupovať ohrádku na pár mesiacov, ak bude takto ďalej priberať, 13 kíl hneď prejdeme.
Viem, že drevená by bola ok, ale radšej by som chcela takú sieťkovú.
Ďakujem 😉

veronika81
15. júl 2009

nikto mi nepomôže s tou ohrádkou? ☹

Našla som ohrádku od CAM Q-BOX, nemáte ju niekto? Ako ste spokojní?
tu jel link: http://www.hrajko.sk/detska-ohradka-cam-qbox-p-...

alusha
15. júl 2009

veronika, my mame tuto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3614254, je krasna, len keby v nej maly chcel byt 🙂

veronika81
15. júl 2009

ďakujem alusha, túto som tiež pozerala. A je dosť pevná? Môže v nej byť aj ťažšie bábätko?

alusha
15. júl 2009

ano je pevna, je zospodu vystuzena kovovymi tycami a ma nozky aj v strede, da sa poskladat, na jednej strane odzipsovat, takze vacsie dietatko si moze chodit dnu a von kedy chce, je velmi prakticka, pekna, farebna... a aj cenovo je fajn, ja som rada, ze som vela neinvestovala, lebo davidko v nej vela casu nestravil 😀

xixi7
30. nov 2009

Ahojte kocky,
nemate niektora takuto 8 dielnu ohradku? Ak ano, ste s nou spokojne? Je stabilna?
http://www.sargii.pl/indexcz.html
V casti Nabytek pro deti

zukab
30. nov 2009

mam drevenu 140x140 a je vyborna.
sietovu som nechcela kvoli stabilite, kvoli tomu, aby sa mohla pekne stavat a pritahovat sa za tyce a hlavne aby mala dobry vyhlad.
tri tycky sa daju vybrat, takze teraz, ked je uz "velka", vie lozit dnu aj von a neciti sa zavreta.

namiesto originalneho matracu som dala na dno starsiu perinu, plus prehoz na dvojpostel, ma tam vankuse a stale velmi vela miesta.
ja som spokojna 🙂

nikollette
1. dec 2009

My mánme sietovu, a určite by som nechcela drevenú, nakolko ked sa bábo este len uci postaviť, a nemá stabilitu, a náhodou padne do zadu, tak sa v nasej sietovanej neudrie. Si neviem predstaviť, keby padol do zadu a mali by sme drevenú, ako by si doudieral hlavicku ☹

dosa
1. dec 2009

my mame tiez drevenu, s polohovacim dnom, a teda mozem ti povedat nikolette, ze moja dcera sa v nej naucila pekne si sadnut, aj chodit a nikdy v nej nespadla tak, aby si doudierala hlavu. ono na tych drevenych tyckach sa predsa len dieta lepsie drzi, ako v trej sietovej, kde ma mozno len tie styri kruzky na drzanie sa...

xixi7
1. dec 2009

Nikollette, a nie je v tej sietovanej malo miesta? My mame cestovnu postielku 120x60, zatial mala este nestoji, ale nevydrzi tam dlho, tak preto hladam co najvacsiu ohradku, kde si nebuchne hlavu.

ooxy
2. dec 2009

ahojte, my mame ohradku 150 na 150 cm aj s matracom...bola super..., dvojicky sa v nej v pohode zmestili a aj mali dost miesta...uz ju mam zbalenu a rezervovanu pre dalsiu maminku 🙂

kiva23
2. dec 2009

AHojte! Prave rozmyslame nad kupou cestovnej postielky aj z dovodu cetovania, no najma aby v nej mohla dcerka travit doma cas hrania... ma 6 mesiacov a j tyzden, este nesedi, ale uz sa jej nechce ani lezat vo svojej postielke. Chce byt s nami, pri nas a zatial ju nemam velmi do coho dat. Mame kolisku, kde ale ma uz velmi malo miesta a zacala si vykladat nozky tak mam strach aby sa neprevrsatila. Potrebujeme nieco, co by bolo bezpecne a nebolo by priamo na zemi. Mam etotiz este nedokoncene podlahy a zatial tam mame neodizolovany beton. Chceme nan kupit kazdopadne koberce, ale aj tak bude zima od podlahy. V kuchyni zase mame dlazbu. TAk prosim, ak viete o niecom- hlavne na doma, na to cestovanie mame tu klasicku cestonua le nepolohovatelnu, ale hlavne na doma, kde by sa jej pacilo a bola by v bezpeci... Neviem ci tei drevene ohradku su uz aj pre polrocne deti...Ide aj o to, aby mohla zacat trochu lozit, lebo nema priestor...dakujeme 🙂

xixi7
2. dec 2009

Kiva,
my pouzivame cestovnu postielku (s 2polohami), aj cez den, lebo normalna postielka je v spalni a chcem mat dietatko pri sebe a ono ma vidi a pocuje.Dlho tam nevydrzi, ale ked potrebujem, tak ju tam dam a vidim na nu a nie je na zemi. Na deke nechcela byt, lebo pri prevalovani si buchala hlavu a na brusku vobec nie, v hojdacom sedatku tiez nie. Teraz ma skoro 9, tak je na puzzle podlozke (je makka a hlavu si nebuchne) a kedze lezie, tak potrebujeme ohradku. Keby ste nemali pri zemi zimu, tak ti hned poradim tu puzzle podlozku s vyhladom na kupu ohradky, ked bude vacsia.Ale kazde dieta je ine. Nasa by sa len nosila 🙂.Tak si zvaz, ake mas dietko a ci ti nebude cest.postielka zbytocna, nasej je uz mala, nema priestor na lezenie.A ked uz tak nekupuj ju velmi lacnu, maju ostru sietku, moze sa tam dietko zranit.

dosa
2. dec 2009

my mame takuto podobnu - ma pevne polohovatelne dno do troch poloh, ako postielka a medzi to dno a ten potah som kupila molitanovu podlozku. takze ked uz bude uplne dole, nesedi na zemi a ani na tvrdom... uz jedno dieta sa mi v nej odohralo a teraz je v nej maly stvormesacny, zatial v najvyssej polohe, aby ma nebolel chrbat, ked ho odtial beriem 😉 rozmery ma 100 x 100 cm, takze sa v nej moze vyvalovat kolko chce.

http://www.neckermann.sk/sk/nm2/home/suche//m-2...

misi78
9. dec 2009

Ahojky tak my mame mensi ohradku po kamaradce kdyz byla mala a uplne staci. ´Je drevena a v rozich jsou cervene koule, mozna ji znate 🙂 Driv se jinej typ asi ani nevyrabel. 😀 Na zemi mam penove puzzle. Davam tam maleho jen kdyz jdu na zachod nebo potrebuji neco rychle udelat. Ale celkem se mu tam libi, krasne si stoupa a drzi se sprusli. Sitovou bych nechtela ani za nic, maji ji na plavani kam chodime a malymu to v ni klouze a nemuze se o ty site poradne chytit taky ta drevena se lip hryze 😀

mimisek1
12. dec 2009

Nám se osvědčila dřevěná 120x120cm, z aukra, nová. Malá se na dřevěných špriclích naučila zvedat. Pak už nám to nepřišlo praktické, zabírá hodně místa. Kamarádka nám půjčila obyčejnou síťovanou od CAM (stojí asi 1800). bylo to Ok, ale pak začala malá sama chodit, prozkoumávat pokoj, tak v ní nechtěla už být. Brečela mi, kdykoliv jsem jí tam dala. Takže jsme jí používali asi 3 měsíce. Předtím jsme měli cestovní postýlku, ale na ní jsou takové umělohmotné spoje na konstrukci, několikrát se o ně bouchla do hlavičky a strašně plakala.

janama2
13. dec 2009

Nám vyhovuje táto http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
Je priestranná, keď náhodou spadne, tak sa neudrie, pretože je dolu matrac a hlavne sa vie tyčí chytiť,čo v sieťovanej nebolo možné...

adrian77
24. máj 2010

Ahojte ja predávam detskú ohrádku XXL 8 dielnu 7,2 metra tu v bazare na:
https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/1t4...
je velmi dobrá. Pozrite foto.☺

janka2345
9. feb 2011

Ahojte chcela by som sa opytať či sa ta sieťka z ohradky da oprať alebo ako to čistite ďakujem za rady 🙂

lea123321
9. feb 2011

My pouzivame ohradku ,sietovanu ....Urcite to nie je zatvaranie baba do klietky!Vsade sa aj pise ze pokial sa dieta samo hraje napriklad v postielke alebo ohradke treba ho nechat na pokoji a nevyrusovat 🙂 Nasa Leuša je v ohradke ked ju uz nebavi lozenie a objavovanie veci na zemi 🙂 alebo ked potrebujem odbehnut napr. zachod alebo nieco upratujem ...ma tam kopu hraciek vzdy ju nieco zaujme a tichucko sa hrajka 🙂 Len ked zapocuje svoju oblubenu pesnicku alebo reklamu v televizore ihned vyskoci na nohy a tancuje 🙂 🙂 🙂 ....Ked mala mala 5 mesiacov este sa dalo odbehnut od nej na minutku aj kym bola na gauci a ja som tak raz sla na zachod a vypado my jazycek na dverach zasekla som sa ,zhodou nahod po dlhom case bol v ten den priatel dom a mohol ma ,,vyslobodit´´ no neviem neviem co by sa stalo ak by nebol doma ,preto radsej ohradku ,nikdy neviete co sa moze stat !

veronika_m22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska_tok7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paula789
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinafr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz