Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detský bicykel Early Rider alebo Frog

lucica
31. mar 2016

Máte prosím niekto detské bycykle early rider belter 16 alebo frog 48? Ako ste spokojní? Prípadne nepredáva niekto jazdené tieto bicykle.

jatva
31. mar 2016

Mame frog a zatial ti skusenost neviem velmi podat, lebo pre dceru je malo ruzovy a nechce na nom velmi. Inak jej sedi a je lahucky.

activeone
6. apr 2016

Zdravim - active-one sa specializuje na deti a cyklistiku. Frog moze byt fajn, ale belter je jedoducho TOP.
prednostou je hlavne ten remen - date do auta a nic sa nezamasti od retaze spinavej
Pokial ale chceme porovnavat belter - tak jedine tak z WOOM 3 ktory ma 5,8 kg a je to z nasho pohladu asi najkrajsi a najlepsi detsky bike aky sme vo svete nasli.

lucica
autor
6. apr 2016

Dakujem za dalsi tip, zaradim ho do svojej porovnavacky. Vyzera fajn a ta vaha sa mi tiez paci

lucica
autor
6. apr 2016

@activeone ponúkate ho aj na predaj? Cena?

activeone
6. apr 2016

áno - ale momentálne sú woomy vypredané tak sme to zo stránky dali dole. Akonáhle sa situácia zmeni budeme ich postupne zapínať - woom3 stoji 299 eur

lucica
autor
6. apr 2016

@activeone Vdaka, vaha je rovnaka ako belter, ano? A odporucate skor belter alebo woom? Lebo cena hra za woom ak je vaha rovnaka. 🙂

activeone
6. apr 2016

1. Belter je drahší
2. Belter je ideál pre 3-3,5 ročných
3. Woom rovnaká váha ako belter ale ma reťaz
4. Woom je lacnejší
5. Woom je celkovo dlhší Bike inej geometrie a riadidiel co dava dobrý rozsah nastavenia
Pre deti nad 3,5 a vydrží 2 sezóny

julka79
6. sep 2016

@activeone Dobry den, vedeli by ste prosim poradit nejaku cenovo priaznivejsiu alternativu Ridera a Woom, nieco z kategorie tych lahsich? Vdaka 🙂

activeone
7. sep 2016

zdravim
tak earlyrider alternativu nema, proste je to jediny detsky bike s remenom namiesto retaze.
frog nepovazujem za biky ktore sa daju porovnavat z woomom ci ER, to su iba znackove biky ale nie ultralahke.

rozumna alternativa - o cosi trosku tazsie ale zasa nie az tak vela su ridgeback dimension 16 - maju iba 7 kg

ja osobne by som van doporucil woom - stoja sice 300 eur ale velmi lahko ho pouzity predate za fajn peniaze.

Martin

lucica
autor
7. sep 2016

@activeone A co kubikes, Tie neodporucate? Su vahovo nizsie ako woom, nie? Na stranke mate vahu woom3 7,2kg bez pedalov a kubikes len 5,7kg.

activeone
8. sep 2016

Kubikes sme vzhladom na poziadavku ohladom lacnejsej alternativy ani neuvazovali.
Kubajky su nasa srdcova zalezitost a je to uplna specialita z moznostami induvidualizacie komponentov. Geometriou su Kubike a woom rovnake.

na stranke sme mali pri woome chybu - Woom 3 vazi iba 5,4 kg bez pedalov.

lucica
autor
8. sep 2016

@activeone Dakujem za info este do vianoc par mesiacov, stale som v rozhodovani early rider, kubikes a woom. nasla som aj na bazare early rider, ale dat za bike ktory bol jazdeny 2 roky stale 300€ mi pride vela. Tak uvidime.

julka79
8. sep 2016

@lucica Ano suhlasim, ja som si s tym predajcom pisala, podla neho mozu z takej ceny vytazit obidve strany, vraj novy ho stal 320e 😀

julka79
8. sep 2016

@activeone prosim Vas a ten Kubikes je rovnako vyuzitelny pre dieta aspon tie 2 roky? Moja dcera ma 3,5r, bol by vhodny pre nu?

julka79
8. sep 2016

@activeone Zabudla som podakovat za radu ohladom ER 😉

lucica
autor
8. sep 2016

@julka79 Aj ja som pisala predajcovi ze ked sa dostane na cenu cca 200 nech sa ozve ze by som mala zaujem. Ale slusne pani odpisala, ze zatial na taku cenu nechcu ist. Ale osobne viac ako 200€ za jazdeny bike nedam, nech je aj aky chce. pride mi vela dat 300€ za dvojrocny bike ked novy stoji cca 370.

julka79
8. sep 2016

@lucica ano presne toto som mu napisala, nech skusaju stastie dalsich par rokov..neverim ze ho niekto kupi za 300, slovaci nie su blbi😝

activeone
10. sep 2016

@julka79 Jasne ze jej bude dobry kubike.

memek
31. mar 2017

@activeone - zdravim ja sa chcem spytat mam syna bude mat 4r o par tyzdnov, chcela by som mu kupit bike. Asi som sa zamilovala do Woom-a. otazka ale je ze ci mu kupit 2 alebo 3ku? meria asi 105cm a vazi 18kg. Doteraz sa prehanal iba na odrazadle zn.Kokua na ktore nedam dopustit a preto som sa rozhodla, ze kupime bike ktory bude tiez lahky. predsa len ked to ma potom mamka vlacit, ked sa mlademu uz nechce furikovat je to este relativne v pohode ked to ma nizku hmotnost 🙂 ale samozrejme su tam aj ine aspekty preco chcem aby mal lahky bike. vdaka za radu ;)

julka79
31. mar 2017

@memek ak sa mozem zamiesat do Vasej otazky, my sme kupili dcere v januari z tohto eshopu Woom3, ma 100cm a 16kg a min. vikend uz zacala na nom sama jazdit 😉 A to dociahne na zem len na spickach...no nechceli sme kupovat mensi, lebo by bol len na velmi kratke obdobie...nechajte si vsak urcite poradit od pana Martina..

activeone
31. mar 2017

@memek Zdravim - pre 4r urcite 16-ku.

woom vas urcite nesklame, tie biky su naozaj oskalpovane o kazdy gram 😉

prvy naozajstny bike - vyuzite potencial toho momentu na odbremenie maminy od vlacenia bicyklika 🙂
urcite sa oplati namontovat stojan - a bike zostane jak novy !

lucica
autor
31. mar 2017

Velmi odporucam na activeone ame si na vianoce kupili pre syna woom3 a je super. Synove miery sj podobne. 4,5 roka 106cm a 17kg a bike.je skvely.dokonca ked idem pre neho do skolky mladsi syn ide na first biku ja na kolobezke na pleci mam.zaveseny bike aj ruksak a ked mam pravdu povedat ruksak je niekedy tazsi nez bike. Syn si ho bez problemov vybeaiw do vchodu po cca 10-tich schodoch.

mzov
31. mar 2017

My sme od activeone prave kupili synovi earlyrider, velmi odporucam, je to skvely bike!

memek
1. apr 2017

vdaka za vase nazory tak teda viem co dostane o 2tyz k 2hym narodeninam ;)

sloska16
11. apr 2017

My sme kupili Early Ride.konečne super bycikel.

floranse
12. apr 2017

Ahoj, tiež máme značku Early Rider a veľká spokojnosť. Hlavne je ľahký a aj super vyzerá. Keď z neho vyrastieme, dá sa dobre predať aj ako použitý, kedže je stále ako nový

pomerangate
22. apr 2017

Ahoj, máme značku Frog a je veľmi kvalitný. Naozaj odporúčam

activeone
25. apr 2017

Early Rider belter je rozhodne unikat na trhu - ci uz vahou, prevedenim, technickymi sperkami alebo cenovkou, preto kvalita nie je vysadou, ale povinnostou !!!

kedze konkurencia nikdy nespi - mozeme sa uz coskoro tesit na vylepsene beltre v novych dizajnoch, este prepracovanejsich detailoch a hlavne fairovejsou cenou.

Frog? z mojho pohladu priemerny bike v kategorii ultralahke detske bicykle, s kvalitne dotiahnutym marketingom.
porovnavat sa vsak moze maximalne s Ridgebackom Dimension 16 - ktory ma rovnako pod 7 kg, ale o 30e lacnejsi + nabity shimanom.

na EarlyRider, Woom, Islabikes ci KUbikes vsak moze ramena hrat iba marketingovo 😉

pomerangate
26. apr 2017

Tam kde som kupovala Frog, mali aj tú značku Early Rider a určite sú taktiež kvalitné, no nemyslím si, že by tam bol nejaký veľký rozdiel, ako vo váhe alebo cene. Tento náš je tiež odlahčený 🙂

floranse
27. apr 2017

Ja som sa tiež najprv rozhodovala medzi Frog alebo Early Rider 🙂 obe značky sú kvalitné

Tu začni písať odpoveď...

Odošli