Detský kávovar

evitka83
29. dec 2017

Ahojte, zhanam detsky kavovar, nieco ako dokce gusto, ze dam vodu do zasobnika, stlaci gombik a potecie jej voda. Stale by robila kavicky na stroji, moj muz zachvilu chyti infarkt z tolkej kavy, ledze ja to nepijem :D v draciku tvrdili, ze vsetky su lem akoze. Ak mate nieco take doma, dajte prosim tip. Vdaka

katlenad
29. dec 2017

Ujo google povedal, ze Kavovar bosch klein alebo Bosch klein Tassimo😉 podla toho, ci pressovar a v akej cene 😊

lavieenrose
29. dec 2017

my mame dreveny akoze...lebo akoze je pre deti dolezite..neviem ci chces mat vsetko pooblievane od vody...vdaka akoze hram a hrackam sa u nich rozvija predstavivost a tvorivost...

evitka83
autor
29. dec 2017

@lavieenrose dik, ale u nas akoze nefunguje nic, nebavi ju to, ked to nie je naozaj

olivnik
29. dec 2017

@lavieenrose veru aj ja zastavam, svet fantazie sa u deti neskutocne zabija tym, ze uz hracky su az priliz realne. zabija sa tym aj kreativita...
@evitka83 ked ju bavi ta voda tak vymysli aktivity s vodou, nech prelieva vodicku.. proste si matka, hadam nenechas decko robit kavy kt. nevypijete len za to , ze dieta sa zabava. ved sa zabavi aj s niecim inym, nemusi mat vsetko

sissy27
29. dec 2017

@lavieenrose absolútny súhlas. My ako deti sme nemali komplet vybavenie pre barbie, poznali sme to zo zahraničných katalógov, sem tam sa podarilo zohnať nejaký kúsok, ale 90% vecí sme si vyrábali sami - a aj to bolo súčasťou hry, vyrobiť dom pre barbie, zariadenie, doplnky, ušiť šaty... a tak to bolo so všetkým. Dnes deti dostanú všetko hotové, stačí poskladať podľa návodu a hotovo. Potom to stojí na poličkách, zapadá prachom...
@evitka83 skúste vyrobiť niečo vlastné, kde to bude prelievať vodu, hľadajte, skúmajte, skúšajte čo sa bude dať použiť, čo bude a nebude fungovať...

jana_eyre
29. dec 2017

no tak jej tam do toho vasho. nedaj kavu ale len vodu.. ale tiez si myslim, ze hracky su len akoze z nejakeho dovodu..

lavieenrose
29. dec 2017

hracka moze byt aj krabicka od caju,deti ktore nemaju vsetky hracky sveta lebo financie rodicov to nedovoluju, sa vedia hrat ze je to garaz aj vlacik..ale na druhej strane chapem aj deti ktore si privikli na to ze baba sama place a ze si to nemusia predstavovat..potom to ta hlavicka uz ani nedokaze

janulik2008
29. dec 2017

my mame ten @katlenad co nasla. ten spodny ale kavu nerobi tam sa leje iba voda a akoze. od bosch ma mala aj tycovy mixer kt je na baterky a mixuje dookola stale 😀

reni1512
29. dec 2017

My sme kupili tento v lete, mala sa s nim tolko prehrala :D ze sme neverili, mozes liat vodu, stlacis gombik a tecie do poharov, alebo do tej nadobky, je to na baterky, myslim ze aj zvuk vydava
https://www.dracik.sk/moj-kavovar/

tncka
29. dec 2017

A presne ten co pise reni1512 mame doma. Tety v draciku sa zase raz sekli 🙂 ja uz sa radsej ani nepytam. Vygooglim a idem naistotu 🙂