Do kedy je vhodné používať ohradku na hranie?

zgurkaa
21. máj 2007

Ahojte. Chcem sa spytat, ci niektora pouzivate ohradku? Ked ano, tak aku? Sietkovu alebo drevenu? Nie je uz moja dcera velka na to aby si v ohradke zvykla? Jak dlho ste ju pouzivali? Potesi ma kazda opoved. 😀

timeam
25. júl 2007

ahoj evaka! Ja som kupila iba pred mesiacom cestovnu postielku ako lacnejsiu nahradu za normalnu drevenu postielku, nakolko sme teraz v zahranici a neviem ako dlho tu zostaneme. Pri kupe ma upozornili, ze to nie je idealna nahrada za postel, lebo dno postielky neprepusta vzduch (je textilne) a maly by sa mohol zadusit (ale ved tam je este aj matrac s dierami). Pouzivam ju bez problemov aj ako ohradku, syn ma 10,5 mesiacov,ale len na kratsie etapy, lebo chcem aby sa hybal co najviac, vkladam mu do nej knizky a on sa s nimi zahra v sede alebo v lahu. Ma rozmery 100x130 a moj syn ma 70cm, bez problemov sa v nej pretaca a kedze ma sietove strany, neudiera sa.

jejke
1. aug 2007

Baby pozor, tie skladacie sietovky sa mozu same zlozit, ublizit dietatku, pozerala som o tom Ophrah Winfrey show, neviem presne ktory vyrobca
ale treba davat pozor, nie je to bezpecne nechavat v takejto ohradke dieta same 😒

maca793
3. aug 2007

ja som tiež bola toho názoru, že okrem postieľky treba pre bábo aj ohrádku. ale z finančných dôvodov som od toho upustila do toho času, keď v bille bol výpredaj. tam som kúpila prenosnú postieľku zlacnenú z 999,- na 299,-. nemohla som odolať. do toho času som postieľku použivala aj ako ohrádku. teraz má malá v izbe postieľku a v obývačke ohrádku. je tam len za ten čas, čo varím, riadim... má tam hračky a poobede si tam zvykne aj pospať. je to super vec. tá postieľka-ohrádka je viacfarebná a sieťkovaná. je šikovná. 😉

leva
3. aug 2007

A ja som pouzivala miesto ohradky cestovnu postielku na hranie,je tam ovela viac miesta ako v klas.ohradke.

mirka414
3. aug 2007

hej zrovna som citala,ze ta sietkova ohradka je nejak skodliva 😠 co teraz,mala ju ma rada...(soi slov.rep)

maca21
3. aug 2007

aj my používame cestovnú postielku namiesto ohrádky a som s ňou maximálne spokojná a hlavne super vec na dovolenky 🙂

maca793
3. aug 2007

a keď ťa prestane baviť alebo ti zavadzia tak sa jednoducho zloží a jeto vybavené!!! a hlavne šetrí miesto!!!!!!!! 😝

nenka83
6. sep 2007

no baby aj ja rozmyslam nad takym niecim, aby som doma aspon nieco urobila.idem pozriet ceny takej srandy

tini
6. sep 2007

My tiez mame ohradku asi od 5 mes, mame poschodovy dom, ohradka je dole a je tam v bezpeci, pokial ja varim a vysavam a pod., a este mame macku a psa, obcas vojdu do domu na

tini
6. sep 2007

no nejak ma to zrusilo 🙂 takze aj od zvieratiek je izolovany. Nevydrzi tam velmi dlho, ale s hrackami aspon natolko,ze stihnem spravit, co potrebujem. Mame drevenu, asi 1x1 m

mimakro
8. sep 2007

My máme sieťovanú 100cmx100cm. Obe deti som tam mala asi od troch mesiacov. Pekne sa tam prehrali a nesedeli pritom na zemi. Ondrejko tam vydržal tak do roka(ako 10 mesačný sám chodil, takže už ho to tam veľmi nebavilo). Hanku tam dávam niekoľkokrát za deň, ale z hračiek tam musí mať najmä varešky, sitká, misky a plastové fľaše 😀

janazuza
8. sep 2007

Ahojte. Ja som ohrádku nemala. ked bol naš este malý a moc sa nehýmal tak velky matrac som dala na zema neskor, ked začal loziť(a pár krátsom ho našla pod postelou)tak som použila detský nafukovací bazén, aby neusiel 😀 . Tam som ho posadila, dala hračky a on sa tam spokojne hral( aspon som mohla kludnejšie napr.navavariť a popratať 😉 )

deina
15. júl 2008

Ja rozmyslam nad tym, ci by sme ju vyuzili - teraz davam maleho na zem, na deku alebo pod ohradku, ale cim dalej, tym viac sa hybe, tak mozno by bola bezpecnejsia, najma, ked zacne liezt. 😨

silvia123
15. júl 2008

ja som za ohrádku -máme z dreva a som veľmi spokojná, malý sa naučil v nej stavať už v siedmych mesiacoch a teraz tam robí také prechmaty 🙂 tancuje po celej ohrádke a vyškrekuje, je to oveľa bezpečnejšie, keď si potrebujem niečo spraviť a keď mu vystihnem náladu a dám mu tam správne hračky, tak mám pokoj aj na hodinu.

kuky8
15. júl 2008

my máme ohrádku od 5 mes. (sme si požičali) a malý si rýchlo zvykol. Teraz, keď sa učí stavať na štyri, tak je to super vec - keď spiatočkuje, tak ho zastaví tá sieťka a nespadne mi z postele. A potom si do nej zaprie nožky a už je na štyroch 😉 A máme aj cest. postieľku na chate - on nejako rozdiel ešte nevníma... asi preto, lebo sa ešte nestavia na nožky (na cest.post. nemáme tie úchopy)

bihan
15. júl 2008

My ohrádku nemáme a malá si behá po celom byte.. nevidím v tom problém. Nebezpečné predmety sme odstránili a ona sa teší z toho, že si behá, kam sa jej chce.

petrulla
15. júl 2008

My mame tiez drevenu ohradku asi od 4-5 mesiaca. Ked sa maly zacal tak sviznejsie prevalovat.
Mam ju v kuchyni a maly v nej zo zaciatku lezal a hral sa. Potom sa zacal stavat a teraz sme dali jednu celu stenu prec a mame taku "garaz" na hracky a niekedy si v nej aj polezime (niekedy aj ja 😀 😀 )

silvia123
15. júl 2008

Bihan a nestavia sa ti? Ja keby malého nechám behať po byte, hneď by sa staval kde by sa dalo -minule sa chytil deky z gauča a začal sa dvíhať, deka sa povolila a capol na zadok -bola som ale pri ňom inak by si udrel aj hlavičku a taktiež na skrinkách sú úchyty o tie by sa tiež pekne otrieskal, ja stojím vždy za ním ako policajt keď sa pohubuje po štyroch, bojím sa on je strašné šidlo 😒

bihan
15. júl 2008

Silvia, stavia, ale nie úplne do vzpriamenej polohy... Malá je dosť opatrná, tak sa nechytá toho, čo sa jej šmýka.. zatiaľ 😅 Ale je mi jasné, že za chvíľku tých pádov bude viac, ale všeobecne sa mi veľmi nepozdáva myšlienka, že by som malú mala niekam "odkladať".

janina77
15. júl 2008

My ohradku zatial tiez nepouzivame. Domi sa cez den hra na koberci na zemi, zatial lozi len slabsie, takze kym sa presunie z jedneho konca koberca na druhy, tak som pri nom zas. Ale je to taky koberec len pre neho na hranie. No a este ho davam na nasu postel, tam sa mu velmi paci, lebo je tam meksie ako na zemi. A ked potrebujem ist na WC alebo k postarke ku brane tak ho dam do postielky a viem ze je v bezpeci.
Ale uvazujem o tej sietovanej ohradke tiez, ked sa tak poriadnejsie rozlezie, lebo potom uz pri nom nenavarim, kuchynu uzavriet neviem, to by mi lobzil po celom byte - teda uvidim, kde sa mu bude pacit pobehovat.

sasenka
15. júl 2008

my nemáme ohradku, ale cestovnú postielku, myslim, že to je lepšie, lebo je pevnejšia, v prípade, že cestujeme aj sa v nej vyspí, da sa aj poskladať do maleho balíka.
No a davam ho tam už málo, ale ked začal loziť po 7. mes. tak som ho tam dávala, ked som potrebovala niekam odbehnúť, ale len krátko, lebo tam aj tak nevydržal dlho. A aj sa tam hrával, niekedy... On tam vydržal, ak som bola v tej istej miestnosti, ale ako som vyšla von, už sa mu to nepozdávalo 😉

Pri dcerke sme to nemali, ale niekedy by sa bolo aj zišlo, len ona bola takej živšej povahy, neviem, či by tam hned nespustila vreskot 😉

katty137
15. júl 2008

No, ja som malej kúpila ohrádku pre dvojčatá, aby sa v nej mohla hýbať a neviem si to vynachváliť, je sieťová s dvomi úchopami na rohoch... Neviem si predstaviť byť bez nej... Dávam ju tam od malička, odkedy sa začala prevracať, je nevyhnutná a teraz, keď už štvornožkuje, plazí sa dozadu a začína sa stavať (konečne prišla na to, na čo sú tam tie držiaky 😀 ) odvtedy je to jediná možnosť, ako si od nej trošku oddýchnuť... Cestovnú postieľku budeme musieť kúpiť k babine, tam nemá kde spinkať, ale v inom prípade by som ju nekupovala... Ak kúpiš ohrádku pre dvojčatá, bude mať malinké veľký dostatok pohybu... Švagriná má ohrádku drevenú, ale eda, nenormálne som sa tam o malú bála... Aj keď sa jej na jednej strane páčilo, že sa môže pridržať mrežiek, na druhej strane som len čakala, kedy si rozbije alebo udrie pusinku a aj sa tak stalo... Pekne sa nabila a to som celú dobu sedela u nej, no zlomok sekundy, nepozornosti a už to bolo, povedala som, že nikdy viac, radšej nech je na zemi na koberci... (teda u nich, my koberce nevedieme 😉 ) Tak to je môj názor, dúfam, že sa rozhodnete správne a nebudete ľutovať... 😅

emjee
21. júl 2008

hubka • 1d • Dnes o 13:21
Ahojte baby, moj maly uz ide mat 7mes a pretacanie na brusko a spat mu uz ide velmi dobre, takze je tazke ho nechat co len na sekundu sameho. S manzelom uvazujeme o ohradke s tym, ze by sme to vyuzili aj ako postielku na cestovanie,mozno uz je neskoro, aby si tam zvykol, neviem.....Vsetci ma odhovaraju, ze mi tam maly nevydrzi.Ak mate dobre skusenosti, napiste mi, alebo aj tie negativa,cokolvek dakujem 😀

karot • 1d • Dnes o 13:28
Já mám klasiku z 50.let(70/100cm)a používám jí od cca 10.měsíců. 😉
Momentálně jí využívám mimnimálně,..................když přijde pošťačka,když vytírám,když je vykoupaný a vařím mu večeři,když vařím něco náročného a nestihla bych ho ohlídat.Mám jí v kuchyni.

ladunka • 1d • Dnes o 13:39
hubko, zkušenosti nemám (pouze jsem viděla pár dětí v ohrádce plakat a taky pár si tam úplně klidně hrát), ale obešla jsem se bez ohrádky. Upravili jsme byt tak, aby se malé nemělo co stát a byla prostě na zemi, nad sebou hrazdičku, neměla kam spadnout a bylo to prima. Pro případy nouze (a když chtěla spát) jsem ji šupla do postýlky.
Ale jestli to chcete vozit jako cestovní postýlku, nebylo by lepší koupit si jednoduchou cestovní postýlku a v případě potřeby ji využít jako ohrádku? My docela cestujeme, myslela jsem jaká je cestovní postýlka blbost, a teď jsem s ní velmi spokojená, jeden čas sloužila i doma jako druhá, noční postýlka, denní byla v kuchyni.

sakura77 • 1d, snž • Dnes o 13:41
tak podla mna je to velmi super vec,ja som mala taku klasicku so sietovanymi elastickymi stenami,ked sa aj uz zacal sam zdvihat,nemusela som sa bat ze sa poudiera ako v postielke o tycky,a hlavne som to vyuzila ako aj karot pisala,ked som potreboval niekam rychlo odskocit-postarka,na vecko,dovarit obed a podobne.ja teda ziadne negativum nevidim,podla mna je to jedna z naj vymyslenych veci,ja teda rozhodne odporucam 😉 a obcas sa tam aj chvilku zahral,ked som mu tam dala hracky

majka07 • 1d • Dnes o 13:42
My už ohrádku nepoužíváme, používali jsme jí do 11 měsíců a to jenom když přišla pošťačka nebo tak. Na druhý už pořizovat nebudu, na tu chvilu mi poslouží cestovní postýlka.

lilianak • 2d • Dnes o 13:45
Ahoj Hubka, ja mam doma ohradku klasicku drevenu. Obidvaja chalani sa v ohradke hrali,teraz dokonca aj starsi ide k mladsiemu dnu a zabavaju sa spolocne. Takze, ja si neviem vynachvalit ohradku, nakolko byvame v rodinnom dome a musela by som ho tu hladat 😀 😀 Samozrejme, ze su chvile, ked tam nechce byt a place, ale tu chvilu vydrzi a ja tiez 😉 Vrelo odporucam 🙂

hubka • 1d • Dnes o 13:47
ladunka, ved sme o cest postielke dost uvazovali-kedze chceme ist k moru, bude ju treba-ale moj manzel si mysli, ze kedze maju tieto postielky nozicky, pri nasom malom, co je ako na gumicke, by sa to pod nim rozpadlo 😀 😀 fakt neviem, tie nazory su fakt rozne....nam staci ta klasika so sietkou.....tiez pre pripad nudze ako vsetky pisete

jajinak • 2d • Dnes o 13:48
My jsme nikdy ohrádku nepoužívali,v případě nouze jsem použila postýlku.Jen jednou jsme si ji půjčili,když byl malý nemocný a neměl moc běhat,jenže z toho stejně sešlo,protože v ní řval nebo ji přelézal a následně pak padal na zem.Takže jsme ji hned vrátili.

titkovamiriam • 3d • Dnes o 13:53
tak ohradku som mala len pri najstarsom synovi,hraval sa v nej tak od 5-10m a potom ho uz nebavila 😀 ,tak pri dalsich detoch som ju uz ani nezhanala.

ladunka • 1d • Dnes o 14:01
Hubko, to asi nerozpadla, ono je to celkem dost bytelné, a síťované ohrádky mají myslím také nožičky. Tak ať se rozhodnete dobře!

hubka • 1d • Dnes o 14:08
Ladunka-ale predsa su tie ohradky pevnejsie ako postielky nie???kazdopadne nieco potrebovat budeme....tiez casto cestujeme....takze zeby postielka???ohradka je predsa taka opacha.....dakujem za rady a nazory 🙂

ladunka • 1d • Dnes o 14:17
To já zase bohužel nevím, protože máme jen tu postýlku 🙂 Ale vydrží fakt dost, i naše dvacetiměsíční zvíře. Tak si to třeba někde naživo v obchodě vyzkoušejte.

hubka • 1d • Dnes o 14:51
Tak asi ukecam manzela na tu postielku, zda sa mi to rozumnejsie 😀 😀

maruschka • 2d • Dnes o 15:15
my sme mali normálnu drevennú postieľku v spálni-tam malé spávali..A sieťovú ohrádku CAM v kuchyni a podľa potreby v obývačke,detskej,na cestách,výletoch,atď..Takže sme ju využili vždy.Aj keď sa naučili chodiť,aj tak v nej sedávali,keď som varila,alebo som odbehla po niečo do inej izby.Mali tam hračky,knižky a mala som istotu,že si neublížia,lebo ohrádka je vlastne mäkučká a tá sieť je elastická..takže podľa mňa to bolo super.Dala sa jednoducho poskladať,takže ak nám naši alebo svokrovci zobrali deti na stráženie,tak sme im priniesli aj ohradku a v nej sa malé v pohode vyspinkali..Takže mali sme aj klasickú aj sieťovú a obe sme využili. 😉 😉

miriam25 • 1d • Dnes o 17:52
ja som kupila ohradku, ked mal maly asi 5 mesiacov. Davala som ho do nej, ked som nieco potrebovala doma urobit. Kedze nemame koberce, na zem som ho nechcela davat. Uvazovala som nad prenosnou postielkou, ale nakoniec som sa rozhodla pre ohradku, lebo sa mi zdala pevnejsia. Kedze nemame doma moc miesta, su v nej nahadzane aj takmer vsetky hracky a aj teraz v nej maly sedi a hra sa. Nevydrzi tam ale nejak extra dlho, ked je tam 20 minut, tak je to pomaly uz rekord, ale tak tych 10-15 minut sa pohra a potom ho vyberiem a neskor tam zasa dam. My ju vyuzivame naozaj dost 😉 Ale vela zalezi od dietata, moja znama mi hovorila, ze jej syn tam nechcel byt vobec a mala tam bola takmer cely den.

pietra • 1d • Dnes o 18:20
mne mala v sietovej ohradke nechcela byt, strasne v nej plakala. Ale v drevenej sa zahra bez problemov. mne tie sietove ohradky pripadaju velmi male na to, aby sa v nich dietatko aj zahralo.
cestovne postielky su dost pevne, my mame tiez riadneho certika a postielka zatial vydrzala 😉

dorotaw • Dnes o 18:28
Ja som ohradku pouzivala od 4 mesiacov az do 2 rokoch 🙂 .Chalani sa tam hravali z hrackami a kolko krat tam aj spavali.Ked som si potrebovala poupratovat,alebo zavesit pradlo,ozehlit,navarit tak som vedela ze je v bezpeci!Je to perfektna vec.Byvaju aj male, ale ja som mala velku.Teraz som ju dala susede,a je z nej nadcena.Vrelo odporucam. 🙂 🙂

digysa • Dnes o 19:55
Ja som ohradku pouzivala kratky cas, lebo ked zacal maly chodit (cc. 10mesiacov), tak uz sme ho viac podporovali v chodeni, ako v sedeni.
Ale velmi sme ju za tu kratku dobu vyuzili a dost sme ju vyuzili pri cestovani, alebo pri navstevach, ked sme niekde prespavali po oslave.
A samozrejme teraz mam dceru a uz som ju zacala pouzivat zase. Ma 4 mesiace a ked jej tam supnem hrazdicku na hranie, tak je to pre mna velmi bezpecne, koli mojmu starsiemu synovi (rad by ju chytal a zdvihal...) 😵

xena22 • 2d, 11tt • Dnes o 20:04
Cestovne postielky su dost pevne,celkom som bola prekvapena,ja si urcite kupim nieco take,viem,ze tam nebudem mat decko 10hodin denne,ale je fajn mat nejaky odkladaci priestor,ked potrebujes ist na wc,varit,alebo odhanat podomovych predavacov od dveri 😀 Tiez je to fajn na odkladanie hraciek,nahadzes ich tam a je upratane,tak isto to mala kamoska vyriesene,ze dala malej hracky do ohradky a ked sa chcela hrat,tak sla do ohradky,ked ju hracky omrzeli,tak bola vonku...este mala aj taku taktiku,ze jej kupila 100ks plastovych lopticiek a kym ich vsetky povyhadzovala z ohradky von a potom nazad do ohradky,tak hodinka zabavy 😀 Tiez to ma vyuzitie aj na cestach,alebo aj na dvore...
Je to bezpecnejsie ako nechat dieta bez dozoru a byt v strehu 24h denne nie je mozne,pri jednom dietati ano,ale ked je viac deti,tak nepotrebujem aby mi decko zhltlo kusok lega,alebo si niecim ublizilo....

emjee
22. sep 2008

jannicka • 1d • Dnes o 12:13
ahojky. nas maly pomaly zacina lozit, hoci zatial len cuva ale pohybuje sa uz celkom rychlo. nemate niekto skusenost s ohradkou? aky mate na nu nazor? my rozmyslame nad klasickou drevenou, priestrannou, bez dna. v ponuke su vsak vacsinou sietky alebo ohradky s dnom... neviete kde dostat pekne drevene ohradky?

nevesta • 1d • Dnes o 12:16
Ahoj ja mam drevenu ohradku a pouzivame ju denne... Som s nou velmi spokojna, sietove sa mi zdali malinke...

shela • 1d, 15tt • Dnes o 12:17
my mame sietku...ale ved ohradka a sietka plnie tu istu funkciu... ja ju pouzivam a vdaka bohu ze ju niekto vymyslel..pouzivam ju hlavne pri vareni alebo ked potrebujem nieco spravit..ale malej sa tam paci , ma tam hracky a aj niekedy pocas dna chce ist dnu áby sa hrajkala..

mercy • 1d, 13tt • Dnes o 12:22
My sme mali veľkú sieťovú ohrádku meter krát meter dvadsať, bola som absolútne spokojná, Riško sa v nej veľmi rád a dlho hral.

zuzu13 • 2d • Dnes o 12:25
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=2865

zuka • 1d • Dnes o 14:22
Ahoj, my mame velku drevenu ohradku. Kupili sme ju v Pre deti na Kosickej. Stala do 2000 Sk. Nemala dno, ale kupili sme velke pismenkove puzzle a tie sme dali ako dno a je to super. Sme velmi spokojni!!!

sirinka • 1d, 5tt • Dnes o 14:50
my sme nepouzivali, mala odmietala akekolvek obmedzenie v pohybe, v kuse rycala, takze nie...

pietra • 1d • Dnes o 15:12 |
my sme pouzivali velku drevenu ohradku 2m x 1,35m a bolo to super. Mala tam mala ozaj dostatok priestoru. Ked som ju skusila dat do sietovej, ktore su podla mna strasne male, tak tam len plakala, lebo sa citila stiesnena

majka35 • 1d • Dnes o 15:40
my sme ohrádku nekupovali, malá by mi v nej nebola ani minútu ... pohybovala sa voľne po celom byte ... kúpili sme akurát cestovnú postieľku, ktorú využívam dodnes a nedopustím na ňu a tú sme niekedy využili na pár minút ako ohrádku ... ked som musela odbehnúť ... ale ináč do ohrádky by som neinvestovala ...

shela • 1d, 15tt • Dnes o 15:47
majka...ja mam tak isto cestovnu postielku ale je ako sietka.. da sa poskladat a mala v nej aj spinka ked sme na Slovensku...

zuka • 1d • Dnes o 15:54
ja este napisem, ze nas maly rad v drevenej ohradke chodi, aj sa v nej, alebo pomocou nej, ucil vstavat. A aj ked nie je vnutri, velmi rad chodi okolo nej...

tini • 1d • Dnes o 15:55
Jannicka, my ohradku mame a bola som s nou velmi spokojna, je drevena, stvorcova, asi 1.2 m x 1.2 m, mala aj dno, kobercek + nieco latkove, presivane. Mali sme s dnom, pretoze mame v dome len dlazbu. Alex sa tam vyhral a davala som ho tam, ked som ho nemohla prave v tej chvili na ociach, navyse mame doma aj psa.
Niekto je spokojny s cestovnou postielkou, ktora ti spravi podobnu sluzbu, uvaz, ci budete cestovat a ci postielku vyuzijes aj niekde inde. A takisto, ci mate zviera v byte, ako casto ho budes davat do ohradky, ci mas normalnu postielku v izbe daleko napr. od kuchyne.

babulik22 • 1d • Dnes o 16:48
ahojte,my sme kupili ohradku ked mala zacala lozit.inac som sa nemohla od nej vzdialit.volila som sietkovu.dala som na spodok paplonik,lebo ked sa stava na nozky zvykne sa hodit do zadu.striedam to s choditkom ked sa jej tam prestane pacit a nemozem sa jej venovat.

jannicka • 1d • Dnes o 18:32
my by sme chceli najradsej drevenu bez dna cim vacsiu, na webe som ale zatial nasla najvacsiu 150x150 len v jedinom moznom farebnom prevedeni aj to nie zrovna najlacnejsiu. ale za fakt dobru rada zaplatim. lenze sa mi zda ze prevazuju na trhu len tie sietove nechapem preco cestovnu postielku mame ale to je male a vstavat sa nauci skor pri drevenych tyckach podla mna. jasne ze bude mat volny pohyb ale ja ho nemozem spustit z oci a to sa neda neustale

zuka • 1d • Dnes o 21:56
Jannicka, nasa ohradka je velka 100x135 a to sme povodne chceli vacsiu, len sme ju nevedeli zohnat. Ale teraz vidim, ze to staci. Maly aj tak hlavne stoji a chodi po obvode... A zmestim sa do nej aj ja Uz som mu tam aj zaspala

geegee • 2d • Dnes o 22:00
my sme pouzivali klasicku drevenu, ale bola velka 120x90cm tusim. Maly tam aj lozil, aj sa ucil chodit. Sietovu by som nekupovala - skus sa cez tu sietku pozriet

mkr
22. sep 2008

my máme taky jen cestovní postýlku ale už tam malá nechce moc být chce si lést a mít prostor 🙂

fifla
23. sep 2008

ja som urcite za vsetkymi 20timi...nie ze by tam bol stale, ale ked potrebujem ist do sprchy, na wc alebo varim, je super ze je v ohradke, kde je bezpecno a ma tam hracky.
ja som velmi spokojna

hlavinka
23. sep 2008

Holky, odkdy jste tam zacly decko davat? Jeste nez zaclo lezt, aby si zvyklo?
Svagrova to zkousela, ale mala vzdy chytla hysterak, takze ohradka se moc neosvedcila. Ale mozna to bylo i vekem, protoze byla fixovana na mamku, busila na dvere wc a tak ruzne, jakmile mamka zmizela z dohledu.....

fifla
24. sep 2008

jakub je v nej odkedy sedi sam

hlavinka
24. sep 2008

Fifla: tak to mas dobry

emjee
14. okt 2008

lenka1977 • Včera o 20:37
Nasa mala zacala lozit stavia sa, je jej plny byt. Zvazujem kupu ohradky. Alebo ako inak riesite to aby si deti pri potulkach bytom neublizili? Ohradka sa mi zda ako vazenie ale zase je bezpecna. Ako riesite situaciu ked zacinaju deti chodit? ste cely ten cas pri nich? u nas je to nemozne, kedze cez den uz skoro vobec nespime.

jannicka • 1d • Včera o 20:42
ahoj. myslim ze ti to zamknu lebo tu uz taka tema je a sice len nedavno. skus pozriet trosku dozadu. my sme prave kupili veelku drevenu ohradku bez dna a maly tam ma na svojom koberci super ihrisko. nie je tam stale ale velmi sa mi to zide lebo zacina lozit a neda sa nanho stale striehnut je ako zihadlo. mame ju v obyvke tak je furt so mnou

dididi30 • 2d • Včera o 20:55
my sme ju pouzili mozno 2 tyzdne a uz je v kute, nepaci sa mu tam, skusime neskor, ale pochybujem

geegee • 2d • Včera o 22:06
mali sme ohradku, velku klasicku drevenutusim 9x120cm/ a bola maximalne vyuzita. Maly tam mal svoj bezpecny svet. Mohol tam lozit, aj chodit