Dobrá hra pre 9-ročnú?

siimmii
7. okt 2019

Ahojte nemate nejake dobre tipy aku hru kupit na Vianoce pre 9rocnu babu alebo aj nejake ine napady uvitam.Okrem oblecenia a knih 🙂

patka06
7. okt 2019

labyrint, scrabble, monopoly, double ...tieto hry sa páčili mojej dcére a ešte pestovanie kryštálov

ibrunova
7. okt 2019

Ubongo, Rumikub

k_a_j_k_a
7. okt 2019

U nás fičí z klasických stolných Labirint a Aktivity. Deti veľmi baví aj Dungeons & Dragons, ale to musíte byť aj vy rodičia trochu "švacnutí" 😁
Inak, mladšia 9ročná dostala v lete kabelku, ktorú si vyfarbila. Je z nej nadšená.
U nás majú tiež úspech mega farbičky (máme nejaké špeciálne v drevenej krabičke), akékoľvek gélové perá a rôzne zápisníky na zámok a pod.

zeytin
7. okt 2019

U nas je momentlne top DIXIT...

sisulia
8. okt 2019

Dobble a to vie riadne zabavit aj dospelych aj ked je to take dost primitivne by som povedala ale strasne sa pritom nasmejeme

siimmii
autor
11. okt 2019

@ibrunova rumikub me ubongo rozmyslam ze kupim no su asi 2druhy

siimmii
autor
11. okt 2019

@k_a_j_k_a dalujem za napad.activity sme mali to uz sme posunuli dalej no mozno lupim pre vacsich lebo je tiez visc druhov.dungeos pozriem to nepoznam

kika86
11. okt 2019

U nas mal minuly rok uspech Cortex a Tic tac bum 🙂

siimmii
autor
12. okt 2019

@kika86 tic tac bum sma mali tiez . a cortex som tiez pozerala aky mate obal biely ci modry?

bielavlcica
12. okt 2019

@siimmii dostihy a sazky? Stare ale mna to bavy do dnes a mam o dost viac nez tvoja dcera ale rada si to zahram to bola hra mojej mladosti

kika86
12. okt 2019

@siimmii my mame uz vsetky (okrem tych pre mensie deti) 🙂

bella2201
19. okt 2019

@siimmii podla mna by bolo dobre keby si pripravila nejake atrakcie. Kazde taketo dieta to zaujme.😉😉