Dráčik e-shop. Máte s ním skúsenosti?

denisocka
17. nov 2008

mate niekto susenosť s nakupom hračiek cez net? hlavne teraz pred vianocami? a plati ROZPRAVKOVA cena aj cez net ked mám kartičku?

nejak u nás v Dračiku nič nemaju čo chcem,tak som rozmýšlala to naraz objednať cez net a mám pokoj,len či to všetko budu mať,ked je teraz predvianočny zhon

stresmenka
17. nov 2008

Denisočka ja som cez nich objednávala a som maximálne spokojná, čo som objednala vždy mi všetko došlo a kartička by ti mala platiť. ja som ju nemala, ale myslím, že tam niekde to píše načo platí a zľavu by si mala mať 🙂 .Príjemný nákup.

stresmenka
17. nov 2008

deniska

http://www.dracik.sk/rozpravkova-karta.aspx

musí byť cena označená ako rozprávková, ale to iste vieš

denisocka
autor
18. nov 2008

zmyzli rozpravkove ceny 😨

stresmenka
18. nov 2008

deniska sú rozprávkové ceny teraz som si to pozerala, lebo tiež idem spraviť nákup cez net a hotovo nemám nervy chodiť po preplnených obchodoch, ale tých cien je málo ☹

denisocka
autor
18. nov 2008

ja som im napísala , ospravedlnili sa že vtedy mali chybu,že už by to malo isť a pýtala som sa na veci,ktoré nemožem v našich dračikoch zohnať-či su na sklade,tak zatial všetky su,tak dnes rýchlo objednávam

stresmenka
18. nov 2008

Aj ja už mám objednávku za sebou a som o 2500.- ľahšia ale čo to je veď to sú len 4 hračky ☹ ☹ ☹

denisocka
autor
19. nov 2008

ma z nich rozhodí,včera som objednala,mám aj tu kartu a oni to vobec neakceptovali,dnes mi ptrišiel mail s cenami bez rozp.ceny 🙄

kartu mi dala kamoška,a ta si nepamatá či tam niekde v obchode udavala adresu do nejakeho formulára ked jej vydávali kartičku,lebo potom jedine to je pričina,že moje udaje na nete nesedia s jej na kartičke spred oných rokov 🙄

stresmenka
19. nov 2008

Denis áno vyplňuješ formulár a tam uvádzaš aj adresu tvoju objednávku zruš a napíš od znova v obj. formuláry máš aj kolónku na rozprávkovú kartu, že si ju žiadaš lebo máš nákup za viac ako 500.- Sk. 🙂

stresmenka
19. nov 2008

Deniska toto som tam našla

Ak je objednávateľom držiteľ Rozprávkovej karty, bude mu vybraný tovar predávaný za Rozprávkovú cenu ponúknutý za túto zvýhodnenú cenu. Po overení údajov / musia súhlasiť registračné údaje na Rozprávkovej karte s údajmi na dodanie tovaru / bude tovar dodaný za zvýhodnené ceny.

To je v podmienkach.

denisocka
autor
19. nov 2008

a jak mam zrušiť objednávku? a ked zas objednám a požiadam o novu kartičku,tak aj tak to je prd oplatne,bo dostanem veci za plnu sumu bez rozp.ceny------- kamoška tu kartu dostala pred 4rokmi,ani si už nepamätá kde bávala-či vo svojom či u rdičoch,,,tak už som z toho jelenica

denisocka
autor
19. nov 2008

inač,munule som na tu kartu kupila 2 hračky v rozp.cene a tretiu - noemovu archu za 690sk - ale asi takto nato nemam narok,že? ked je na bločku aj v zlave aj bez nej? kurnik,že mi to nezaplo vtedy

stresmenka
19. nov 2008

No tak to je smola lebo si mohla mať svoju. No a s tou obj. máš pravdu, ale tak by si ju aspoň získala do budúcna a u Vás nie je dráčik aby si si aspoň tam kúpila jednu hračku nad 500.- a potom cez net obj. zvyšok? Viieš v dnešnej dobe musíš kombinovať ako sa dá 🙂

denisocka
autor
19. nov 2008

hej jasne,teraz som volala s kamošku a hovorila,že pred 4rokmi ked dostala kartičku tak nič nevypisovala,proste jej ju dali a bodka........... boh vie ako je to teraz

vieš,ale teraz ja objednám a za plnu cenu,ta aky to ma vyznam? sa vyserem na nakupy cez net 🙄 kurnik .... my tu mame dvoch Drakoch 30 km,sem tam tam chodím,tak by som aj so starym blokom išla-možno by mi dali dodatočne kart,ale tu ide o ten net,či možem teraz nezaplatiť..... a trebars objednať ešte raz alebo ja neviem

qetinka
19. nov 2008

deniska ahoj 🙂 ja som objednavala nakup cez net za nieco cez tisicku..kartu nemam ale pytala som sa normalne na predajni ze ked nemam kartu..ziskam ju za nakup nad 500,.a potom si mozem uplatnit zlavy aj spatne...staci doklad o kupe.....cize ty ked mas kartu tak skus potom ist aj na predajnu aj ked to mas daleko a skus si uplatnit zlavu na to co sa vztahuje..rozapravkova cena....maly by ti ju dat...a ankup cez net je pohodlny.... 😉 a apropo karty..aj tak teraz aspon u nas na predajni nemaju lebo budu nove...

stresmenka
19. nov 2008

Deniska veď im napíš oni ti odpíšu alebo rovno zruš obj. a objednáš na budúci týždeň veď tam píšu dodacia lehota do 10 dní to ti do vianoc príde aj 2x 🙂

stresmenka
19. nov 2008

qetinka no práveže mne to tak spatne spraviť nechcely ☹ vraj som si to mala pýtať keď som kupovala, ale kto mal o tých kartách vedieť veď to by ma mala upozorniť alebo automaticky dať predavačka nie?

qetinka
19. nov 2008

asi zalezi od predavacky lebo mne povedala ze hej a n eni problem....sranda ze???niekde hej a niekde nie...malo by to byt jednotne a vsade....

stresmenka
19. nov 2008

No tak na to zabudni tu na SK nič nie je rovnaké dva obchody vedla seba rovnaké a v každom niečo iné ti povedia. Ja mám takú skúsenosť zo soc. poisťovňou jedna inštitúcia a jeden problém a na 3 miestach mi povedali úplne ináč takže ja tu už ničomu nerozumiem, ale to som odbočila od témy nie? 😀

denisocka
autor
19. nov 2008

no som zvedava čo mi odpovedia , prave volala segra že možem ešte za 1000 nakupiť akože od nej

stresmenka
19. nov 2008

a čo zrušila si objednávku? a prečo u sestry za 1000.- možeš objednať je tam nejaký limit na objednávku?

denisocka
autor
19. nov 2008

nič som nezrušila ,už som 3 maly napisala a nič neodpisuju a telefon na seba nemaju- a teraz som sa dičiitala,že pri platbe cez učet AUTOAMATICKY tovar zasielaju bez predošleho telef.spojenia a overenia ... takže oje veci su niekde možno už na pošte a seru mi na hlavu-čo je toto za system?

noa segra mi volala aby som ešte nejake veci za 1000 objednala akože od nej,tak som chcela urobiť novu objednávku a nejake veci doobjednať,ale ked sa neda s nimi nijako spojiť

denisocka
autor
19. nov 2008

už som na nich teda čislo našla,ale minutu tam rozpráva stroj a potom nič,nikto sa nehlasy -to zas mam cely paušal na nich prevolať- to som ešt nezažila

stresmenka
19. nov 2008

Aha takže na sestrinu adresu? a aj pod jej menom? ak tomu chápem dobre aby si dostala kartu? Mne na mail odpovedal až večer o 22.00 nejaký pán takže oni si dávajú nadčas.

denisocka
autor
19. nov 2008

ale nie,tle si pochopila -segra volala,že mám niečo miesto nej vybrať za 1000sk a doobjednať

no nič,som sa tam dovolala,vraj som neudala v objednavke čislo karty(ale to čislo tam bolo) ,a že amju teraz stres .. tak som im to čilo nadiktovala a zlavu mi uznali,ale nakoniec som zrušila objednavku,skusim dnes ešte raz to auto aj tie riekanky a vezmem aj miesto segri hovoriaci telefon a uvidím,čo zas vymyslia zajtra,ak zas neuznaju kartu,tak tam zavolám a číslo nadiktujem

stresmenka
19. nov 2008

denisočka veď si na tom formuláry obj. objednaj vlastnú aha ty chceš tie zľavy booooože teraz mi to došlo, len na toto nezabudni majú to v podmienkach na svojej stránke dráčik.sk

Ak je objednávateľom držiteľ Rozprávkovej karty, bude mu vybraný tovar predávaný za Rozprávkovú cenu ponúknutý za túto zvýhodnenú cenu. Po overení údajov / musia súhlasiť registračné údaje na Rozprávkovej karte s údajmi na dodanie tovaru / bude tovar dodaný za zvýhodnené ceny.

denisocka
autor
19. nov 2008

no si predstav .. urobila som novu objednávku a tam sadáva číslo karty aby ti dali zlavu,vieš.... a ja som tam mala take čilo,že ani neviem z akej matere sa tam take dostalo ... takže som ho zmazala a dala som to,ktore je na kartičke a uvidíme..... ktovie či včera pri pisani objednávky mi tu maly nechodilo okolo klavesnice a zmazali sa prve 4 čísla tej zlavovej katry a boli tam miesto nich štyri NULY ... a že prečo to číslo nesedí a nemám zlavu

takl zajtra uvidím,či zlavu dostanem,kedže po telefone to akceprovali,tak by mali aj teraz na novej objednavke

stresmenka
19. nov 2008

No tak držím palce 😉 😉 😉

denisocka
autor
19. nov 2008

xiiiiiiiiiixi

horalka7
23. nov 2008

Babuľky,
prosím poraĎte, čo 7 ročnému chlapcovi pod stromček 😕 ja som zúfalá, synovec má snáĎ všetko, tak niečo originálne, interaktívne a..... 😉

zajo79
23. nov 2008

ahojte, pridavam skusenost.

Presla som dva obchody Dracik v Nitre, ani v jednom nemali co som chcela. Prisla som domov, objednala cez internet, za dva dni mi prisiel mail, ze balik odisiel a mam ho ocakavat v kratkej dobe na poste. 😵 😵 no naparadu nakupovanie!!!

horalka7, ja som priatelovmu synovcovi kupila spolocensku hru Twister, jednu trigovicu a staci...maju vsetko naco si len spomenu, minuly rok sme to riesili darcekovymi poukazkami, ktore vsak deti pozahadzovali...takze uz ziadne davanie poukazok. 😠 este dokupim nejake pekne ponozky, mozno europenazenku..