Existuje podložka od Lego Duplo kompatibilná s prvou stavebnicou Mega Blocks?

evitka83
31. jan 2016

Kocky prosim neviete poradit? Hladam podlozku na skladanie kociek zo stavebnice mega blocks. Ale tato stavebnica nic take nema. Vraj by malo byt duplo a mega blocks kompatibilne, ale neviem ci aj tie najvacsie kocky. Ujo google je bezradny, tak skusam tu 🙂 mozno ma niekto doma. Dakujem za radu

rybka13
31. jan 2016

Podla mna megablocks su vacsie, ale dobre ze to spominas, aspon to vyskusam, ak zozeniem podlozku na lego duplo, lebo uz vyse mesiaca akoby sa o nej zem zlahla, v bratislave som ju nezohnala ani omylom, aj na nete je fuc, jedine ak z ciech alebo co... 😅

dana_l
31. jan 2016

@evitka83 @rybka13 pisu ze je to kompaktibilne pre obe verzie
http://www.waitingroomtoysnfurniture.com/Large-...

evitka83
autor
1. feb 2016

@dana_l v podstate hladam nieco podobne, len bez stolika a nie za 300€ 🙂 ale aj tak vdaka 🙂

dana_l
1. feb 2016

@evitka83 podla mna je to obycajna velka podlozka. len som to nenasla samostatne len takto skombinovane. ale ani ja som teda nevedela ze by sa obe verzie mohli dat na jednnu podlozku 😉

evitka83
autor
1. feb 2016

@dana_l no ved prave, tiez som nenasla obyc velku podlozku. Myslim, ze ani nie je

pericolosa
27. jan 2017

@evitka83 nechcete niekto megabloky este.....moj syn to dostal ale vobec sa s tym nehra. Predavam 75 ks spolu s megablok bagrom za 10 EUR