Farbičky pre 16 mesačné babätko. Kde ich zohnať?

magg
15. dec 2007

Ahojte mamičky, nevedeli by ste mi poradiť, kde by som zohnala zdravotne nezávadné farbičky vhodné pre najmenšie deti? Raz som kedysi natrafila na nejaku stránku, ale neviem si spomenúť aká to bola. Boli to také hrubšie farbičky, zdravotne nezávadné a boli tam len štyri farby. Ďakujem

tinni
15. dec 2007

to som ani nevedela, ze take nieco existuje 🙂

ikke
15. dec 2007

ja by som skusila najprv obycajne tesco apod. alebo vacsie papiernictvo.
ale inak... to, ze su hrube je podla mna ovela dolezitejsie nez to, ci su zdravotne nezavadne. predpokladam, ze dieta nenechas len tak samotne s farbickami... 😅 iba ze by ste potrebovali vymalovat izbu 😀 😉

magg
autor
15. dec 2007

no ja som to hladala v roznych hypacoch ale neanasla som, skoda ze som si nezaznacila aspon vyrobcu. Pre mna je dolezite aj to aby boli hrube aj nezavadne, lebo zase na nu nechcem cely cas striehnut, ona celkom pekne pochopila , ze kreslit sa ma na papier, takze na steny to neskusa ani na ine predmety, ale zasa moze sa stat ze odbehnem, tak aby to neoblizovala a tiez aby si s tym nepichla do oka

ikke
15. dec 2007

napr...
http://crayola.babypark.cz/moje-prvni-pastelky+...
a napr. v hrackarstvach medzi hrackami pre male deti by ich mohli mat

magg
autor
15. dec 2007

dakujem 😀

julia225
15. dec 2007

najlepsie su koh-i-nor, take trojuholnikove, dietatko nema sancu chytit ich ako kol, doslova nutia pekne ich chytit. 😉

magg
autor
15. dec 2007

julia225 a nevies mi poradit, kde ich zozeniem?

sara2
15. dec 2007

julia225 -súhlasím 🙂
Aj my ich máme a presne ako píšeš.Učia dieťatko správne držať a kresliť.
magg, ja som ich zohnala v klasickom papiernictve.Nevedela som o nich.Poradila mi to švagrinká,ktorá pracuje s malými deťmi.Nebol problém ich zohnať.Ani cena nebola horibilná.Tuším okolo 60 Sk.

magg
autor
15. dec 2007

Jooj, dakujem dievcata, mala strasne rada cmara, ale zatial som jej dala len hrube pero, aby si neublizila, tak este skusim nejake papiernictva v meste

julia225
15. dec 2007

mag klasika papiernictvo... 😉