Fisher Price hovoriaci psík v Tescu za 19,99 eur

mariakajelova
30. nov 2012

Oznam pre maminy, ktoré túžia po tom psíkovi 🙂. V Tescu je od 28.11. do 11.12.2012 za bezkonkurenčnú cenu 19,99 eur!

malejo
1. dec 2012

@mariakajelova aj som si myslela, starkovci chceli isť reklamovať, že je pokazený. Veľmi pekne ďakujem

bielybenny
1. dec 2012

zdravim všetkych,ja som chcela psika kupit ale už bol vypredany,niektorí ludia si z toho urobili biznys-teraz predavaju o 5 eur drahšie a ešte sa chvalia,že super cena,Jedna znama ho ma a velmi si ho chvali,zaleži na dietati,ale ak by ste dostali pod stromček a nechceli,za tych 20 eur odkupim novy.

katkarv
1. dec 2012

@bielybenny aj my ho mame,dcerka sa z neho velmi teši.

anuska23
7. dec 2012

ahojte...moja ho tiez chce ale kedze som z cadce a tu ten letak neplati:( boli sme aj v Za ale je uz nie je na sklade...nenasla by sa tu nejaka dobra dusa co by nan ho kupila a poslala... pravdaze ze uhradim vsetko. dakujem

anka0212
7. dec 2012

A od dnes je ešte 20% zlava !!!

baklik
7. dec 2012

@malejo no neviem, tento angl.-slov. hovoriaci nedospieva piesne do konca, len uryvky. ovela lepsie je cisto slovensky, ktoreho uz vsak takmer nepredavaju nikde, ma ho neter, krasne dospieva vsetky piesne do konca.

baklik
7. dec 2012

@chovancova27 moja neter ma 3,5 roka a svagrina tvrdi, ze sa s nim stale hrava. viem to, pretoze sme si ho chceli pozicat, myslela som, ze tak velke dieta uz tento psik nezaujima. alebo je v tom nieco ine? 😕 😀

malejo
7. dec 2012

@baklik no to by ma naozaj mrzelo, to prečo nedohrá piesne až do konca? Švagriná ma tiež toho slovenského a ten je úžasný. Už som bola aj skúšať v tescu, či to nedohrá len môj, ale všetky boli také. Len dúfam, že keď ho na vianoce rozbalíme bude tam naozaj tá poistka a bude hrať ako slovenský...

maznacik007
7. dec 2012

@baklik kludne sa s nim moze hravat.... aj moj sa hrava a ma 4.5 roka... a stale ho to bavi 😀 😀 nechapem preco ti ho ma svagrina poziciavat ked sa s nim hra jej dieta.. to je nejake divne... 😝 😝 😅
sak ked ho chces tak ho malemu kup.... 😉 😀

baklik
7. dec 2012

@malejo sklamem ta, nebude. tiez som skusala ostatne a potom este raz toho neterinho, ci si dobre pamatam a je to bohuzial tak :-/

baklik
7. dec 2012

@maznacik007 kupili sme, nemaj obavy 😉 ja som si ozaj myslela, ze tak velke dieta to uz nezaujima, aj na nom pisu, ze je tak do 3 rokov, tak som sa najprv opytala. tot vsjo

baklik
7. dec 2012

@malejo opravujem - teraz som to pozrela poriadne! ja som to nikdy neotvorila cele, tu cast vzadu, len cast, kde sa ovlada hlasitost. a ozaj, je tam ta poistka, taky plastovy pruzok, ktory treba vytiahnut von a potom dospieva piesne az do konca. 🙂 aaach, jo a to ho uz mame tri mesiace... 🤐

namarie
7. dec 2012

@baklik nespieva do konca, lebo má poistku, tu vyberieš a spieva celé...

namarie
7. dec 2012

@anuska23 ideme zajtra do mesta, tak aj chceš,.pozriem ti ho...

sosovica
7. dec 2012

Aj mi sme ho dnes kukali v Altoys a tam stal cez 30euro aj mi by sme ho chceli. JE TO AJ U NAS V TESCU?

malejo
7. dec 2012

@baklik to som rada, že hrá... 🙂 to mi bolo čudné... tak predsa nebude pokazený... 🙂 🙂 🙂

efiku
7. dec 2012

babulky tak aj ja sa chystam zajtra do tesca v lamači tak ktovie či ho maju

anuska23
10. dec 2012

@namarie ak budes moc pozri po nom a napis my na murcovaanna@azet.sk dakujem pekne

ajkabucka
10. dec 2012

@efiku mali ho v tom Lamaci prosim ta? 🙂

efiku
10. dec 2012

@ajkabucka moja nebola som tam dnes dúfam že zajtra sa tam dostanem a snad budem mať šťastie a budu ho mať

ajkabucka
10. dec 2012

@efiku drzim palce, ja som bola na Zlatych a nemali ☹

efiku
10. dec 2012

@ajkabucka ja tiež predpokladam že to asi nebudu mať ale keby som sa mýlila bola by som rada,ved uvidím ake bude počasko,lebo plaštenku na kočík som nechala u maminy a ked sneží tak ...ved uvidím v najhoršom prejdeme mhd mame to 3 zastavky

ajkabucka
12. dec 2012

@efiku tak ako, uspech? 🙂

efiku
12. dec 2012

@ajkabucka nebol tak snad budem mať šťastie do vianoc ešte ☹

bberika
14. dec 2012

@ajkabucka vb
@efiku

@anuska23 Dievcata,musim vas sklamat,aj ja som sa tesila,ze ho kupim,ale vraj ho mat nebudu,psika nahradili inou hrackou,najaky chory ponik ci co.Ak vas na...hnevali,tak verte,ze nie ste same... ☹ 😢

kikulienka19
18. dec 2012

Náš krpec má 4 mesiace a je z neho hotová 😉 ale mne sa o tých jeho pesničkách sníva 🙄 Apropo, už som tu dávala otázku do fóra, neviete niekto, ako sa dá najlepšie vyčistiť? Malá ho slintá a máme ho z druhej ruky, už som ho trocha čistila, ale zdá sa mi to málo. Do práčky ho nechcem dať.

hajajanka
27. dec 2012

Tak Jezisko priniesol psika, ale velku radost nam neurobil. Nefungovala mu polovica tlacitok (obidve rucicky, srdiecko, usko), tak sme ho boli dnes vratit. Dostali sme naspat peniazky, ale s tymi sa mala nepohra ☹ Ani neboli ochotni zohnat kus za kus z ineho Tesca. Skoda, lebo sa velmi pacil aj malej, aj starsiemu synovi.

katka1981
28. dec 2012

@hajajanka, my sme boli z toho piska hotovi, ked sme este ani malu neplanovali. Ked mali prist jej prve Vianoce, tak sme jej ho kupili k pol roku. No a nefungoval ako mal. Proste si funkcie daval ako chcel, aj sa vypinal kedy nemal. Vyreklamovali sme ho, v Draciku nam ho opravili, tak sme ho tam skusili a po chvilke blbol zas, vratili nam peniaze. Neskor sa malej vzdy vsade pacil, no my sme uz nechceli riskovat.

vladka07
4. jan 2013

Dievcata nepredavate niektora toho psika?? ale ktory rozprava aj anglicky aj slovensky 🙂 dik