FurReal Friends hračky

nikolet_89
18. nov 2013

Ahojte maminky chceli by sme dcerke pod stromcek kupit opicku ale kedze to nepatri medzi zrovna lacne hracky, chcela by som vediet ci mate niake hracky tejto znacky a co deti na ne hovoria ? dakujem 🙂 🙂

perla200
18. nov 2013

@nikolet_89 aj mna by to zaujímalo, moja dcéra chce tu opicu....a tvoja?

nikolet_89
autor
18. nov 2013

@perla200 moja hovori este len 10 slov 😀 a ja chcem opicu alebo macku

sjuzan77
18. nov 2013

@nikolet_89 moja slecna dostala od stryka toho hovoriaceho papagaja. Ako hracka je to fajn, ma nespocetne mnozstvo funkcii od rozpravania, spievania, tancovania cez mimiku, rozne vtipne zvuky a pokriky az po opakovaci modul. Ale nevie sa s tym este hrat, je na to malicka, skor to zaujalo jej kamaratky, ktore su uz skolacky. Maximalne si raz za mesiac pozrie ako papagaj zatancuje a znova ju to mesiac nezaujima. Snad ked vyrastie, bude sa s tym hrat 🙂

perla200
18. nov 2013

@nikolet_89 jaj lebo moja ma skoro 4,5 roka a ta je riadne vypečená🙂 ta len vyjednáva od ježiska čo by chcela🙂

diorka
25. nov 2013

Baby, ja nad tym tiez rozmyslam, len ja mam dve dievcatka a problem je, ze ked jednej, tak aj druha chce, tak rozmyslam nad mackou a opicou, ale musim si to nechat prejst hlavou, lebo je to dost penazi. Pozerali ste, kde vyjdu najlacnejsie?

perla200
27. nov 2013

@diorka práveže iba v draciku je to najlacnejsie lebo su akcie teraz na to....ale tu opicu a toho kona nemaju a nebudu mat

diorka
27. nov 2013

@perla200 a na ktore je v draciku akcia a nevie kolko stoja?

perla200
27. nov 2013

@diorka na toho kona a na vsetkých psov a mačky
http://www.dracik.sk/hladanie/?fb=48

diorka
27. nov 2013

@perla200 no skoda, ze len na toto, ja som nasla na nete najlacnejsiu opicu za 65,29 + posta, lebo u nas v hrackarstve ju maju za 92,- mna brzdi to, ze ju chcu obidve a ked si predstavim, ze ked kupim jednu, tak sa o nu pobiju, tak to radsej ziadnu, no vaham ...

perla200
27. nov 2013

@diorka no ja som zistila že moja chce každú chvílu inú hračku - takže idem na nakup 16.12 s hračkami čo budu aktualne a hotovo.... nakupim v draciku vsetko čo bude vhodné a dovi dopo🙂
viem, že toho kona som zhanala jv blave aj kade tade a neni ho.... a ani ho mat nebudu

diorka
27. nov 2013

@perla200 minuly rok mali tesne pred Vianocami v Alltoys -50% na toho kona, v kutiku duse dufam, ze aj teraz nieco budu mat, preto pockam, inak ja uz vsetko mam, toto by bola navyse 😒