Guličková dráha

aamanda
19. jan 2014

maminky, mate doma drevenu gulicko drahu? ako ste s nou spokojne? bude sa 2-rocne dieta s tym uz vediet hrat alebo pockat radsej na 3. narodky? a aku mate? a kde ste kupovali? zo vsadial si vsetko spusta ci auticka ci gulicky len neviem ci to bude uz vediet skladat.

ichbinich
20. jan 2014

@aamanda:
Syn dostal na gulickovu drahu, ked mal tri roky. Fascinovalo ho to, ale museli sme mu to stavat my-rodicia. Existuju sice aj drahy, ktore su jednoduchsie, pre mensie deti, ale tazko povedat. Osobne pochybujem. Syn vedel v roku a pol skladat tie drevene kolajnice, ale tu drahu v troch nevedel.
Teraz ma 4, a niekedy si ju vyberie a snazi postavit. Ide mu to celkom dobre. Jasne, ze ziadne komplexne drahy to nie su. Ale spravi si to tak, ze to ma spad, celkom logicky.
My mame od firmy Haba, specialnu ediciu pre Jako-o. Haba je nemecka firma, co vyraba velmi dobre drevene hracky.

aamanda
autor
21. jan 2014

@ichbinich dakujem za postreh. odlozime to o rok🙂

jasminet
21. jan 2014

my mame cugolino, dcera dostala k 2,5r na vianoce, bavi ju, male zakladne drahy postavi, ale vacsinou staviame my rodicia. v 2,5r nestavala skoro nic.
@aamanda

aamanda
autor
22. jan 2014

@jasminet dakujem...asi len ja som si myslela, ze deti v tom veky by uz mohli a len to moje nevie🙂)))) kupu odlozime na neskor.

sidluska
22. jan 2014

@aamanda My sme dostali drahu, ked mal maly 2,5 roka. Staviam ju ja, velmi ho bavi pustat gulicky a podla mna fascinuje aj dospelych sledovat tie gulicky. Neviem, ake rozne drahy existuju, ale pri tej nasej treba detailne skladat, aby gulicky prepadali cez dierky, takze bude velmi dlho trvat, kym ju sam postavi, aby fungovala a nebude to ani v 3. roku. Ak sa s dietatom hravas, tak odporucam kupit a stavat mu to, zabavi sa pritom.

aamanda
autor
22. jan 2014

@sidluska ano hravame sa. ale asi pockame na ten treti rok abo vianoce. zatial si skladame taku drahy pre auticka a spustame auticka dolu...aj 5x za den sa k tomu vrati🙂
a ake velke mate tie zostavy? po nete som pozerala ale na zivo nevidela ani jednu. ony vyzeraju take dost velke ale mam strach ze to objednam a bude to o dost mensie ako na foto

sidluska
22. jan 2014

@aamanda Mame asi takuto: http://predskolak.eu/gulickove-hry/1395-gulicko... No dostali sme ju pouzitu, bez obalu, tak neviem povedat na 100 %, ze je to naozaj ona. Kebyze si vyberam novu, mozno volim nieco, co do seba zapada, aby to bolo stabilnejsie. Do tohoto staci jemne drgnut, pohne sa a uz gulicka nespadne do dierky.