Gumenné zvieratká na skákanie. Aké máte skúsenosti?

loren
25. nov 2009

poradte ake mate skusenosti so zvieratkami gumenymi na skakanie je to vhodne aj pre3 rocne dieta?

dosa
25. nov 2009

myslis tie ako skakacie lopty len v tvare zvieratka? doma to nemame, ale v materskom centre mala na tom skakala od dvoch rokov, zalezi aby to bolo primerane k vyske dietata, aby dociahlo na zem. doma mame loptu a na tej skace od dva a pol roka 😉

denisenko
25. nov 2009

ahoj, moj malý ma tiež tú loptu a skáče na nej od 2,5 roka, aj ked trochu nedočiahol....trošku mu treba zo začiatku pomocť, alebo sa o niečo pridržať 😉

jaroe
23. sep 2010

ozivujem temu, mate niektora doma skakacieho konika? Docitala som sa na nete, ze existuje nejaky Rody a John, poznate?

belesovaandrea
27. mar 2011

Ahoj, tu si môžete kúpiť rovnakého koníka od iného výrobcu, ale omnoho lacnejšieho.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10947559&tab=0

ichbinich
28. mar 2011

My sme po kamoskinych detoch "zdedili" konika Rody.
Najprv sa mu najviac pacili usi na hryzenie, ale teraz uz vie tak na nom skakat, ze nesmie byt pri tom sam 😀 Strasne sa mu to paci a vyblazni sa. Teraz ma 16 mesiacov. Kamoskine dievcata sa na nom blaznili dost dlho...

rendiz
1. nov 2011

Chcela by som tiež kupiť mojej malej takého koníka, v lete u kamaratky na tom skala ako divá a to mala len 1,5 roka. Len neviem ktorého lebo sú takí s dlhšími nožičkami a aj s takými kratšími. Neviem čo je lepšie, resp. bezpečnejšie.

diid
2. nov 2011

Prave som na to pozerala v 2 obchodoch ich mali na zlave. Ja som myslela ze to je pre tie deti -dievcata ktorym robi dobre, tam dole sa suchat (minule tu bola taka tema) odraza sa to, pohybuje? zatial som nevidela aby to niekto zo znamych mal.

janka_pn
11. dec 2011

@rendiz ahoj, ktoreho si nakoniec kupila? 🙂

rendiz
11. dec 2011

@janka_pn ahoj, keďže som ich kupovala 5 ks, tak som si našla na mimibazare najlacnešie koniky za 12 eur, sú s takými normalnymi nožičkami, uvidíme ako to bude po vianociach, či budú deťom vyhovovať. Takže tak.

lucildka
29. nov 2012

@rendiz ahoj 🙂 ako sa osvedcil konik na skakanie? Chcela by som ho kupit neterke, ale stale sa rozhodujem 🙂

rendiz
29. nov 2012

@lucildka ahoj, no moja malá na nom rada skáče, a v podstate to skúšajú všetky deti čo k nám prídu. Ono je to hra na chvílku ale pobaví. Takže u nás sa kúpa vyplatila.

lucildka
29. nov 2012

a od kolko na tom moze sediet??? Sesternici maly na tom skakal len co sa chodit naucil :D .. ja uvazujem nad tymto http://dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=E265... ... vy mate akeho??? dakujem 🙂