Hľadám dobré odrážadlo

nordi
13. jan 2012

pozdravujem vsetkych, v poslednom case mam dilemu co malemu na prvy rok, mame doma odrazadlo auticko, ale tam uz ma Adko velmi pokrcene nozky, sme dost vysoky 86cm, rozmyslam a hladam nejake dobre odrazadlo, rada si precitam co mate vy doma, pripadne co sa chystate kupit, ake mate skusenosti, budem rada aj ked ma zoznamite s nejakymi novymi,lepsimi znackami, ja som zatial kukala tieto tri

tigri
13. jan 2012

odporucam ti motorku big, skusali sme uz rozne odrazadla a toto je podla mnanajlepsie, ak neratam bicyklove odrazadlo, to je az pre vacsie deticky

http://www.bicybezka.sk/produkty/auticka/motork...

co sa tyka cross, tam deticky casto zavadzia nozickami o zadne kolesa, pri enduro su zase zle riesene riadidla a podobne odrazadla ako big zase nemaju otocne predne koliesko

Big je kvalitna nemecka znacka, to odrazadlo je velmi stabilne a tym ze mate velke kolesa, staci menej namahy na odrazanie, riaditka ma tak, ze dieta ma normalne vystrete ruky a dokaze zatacat aj do stran...a uz ma viackrat zastavili mamicky, odkial mame take super odrazadlo 🙂

bamartinka
13. jan 2012

Ahoj, my mame ybike, je super, ale my sme ho kupovali dcérke na 2 roky. Aj pri ňom píšu od dvoch rokov. Pozri si...
http://www.maderna.sk/katalog/product/8558/
Majú ho už vo viacerých obchodoch. Pozri si videá k tomu, je tam aj malý chlapček ako ide prvýkrát....

https://www.youtube.com/watch?v=fY2iy4nAGNU


Ja keď som hľadala kvalitné odrážadlo, dlho som behala po webe, až som našla toto. Máme ho radi, aj ja sa na ňom môžem voziť, aj keď nespadám do tej váhovej kategórie 🙂 Mala ho aj kamoška s dvoma chalanmi dvojičkami (2 ks). Cez web ich už ale predala. Držím palce pri dobrom výbere. Martina

mirka285
26. jan 2012

@tigri ahoj,velmi sa mi pozdava to odrazdlo co si hodila link,len este by som chcela vediet,nehrkoce nejako moc,tym,ze ma tie siroke kolesa?dakujem

tigri
26. jan 2012

@mirka285 nezbadala som nejake rozdiely v hlucnosti oproti inym odrazadlam ale nikdy som sa na to ani nejak specialne nezameriavala 🙂)) vsak si z BA, tak ak sa ti chce, dobehni vyskusat, povozite sa okolo nasho domu a budes vediet...ja som casto doma, jedine zeby som prave rodila 😀

mirka285
26. jan 2012

@tigri veru z BA,ale urcite z totalne opacneho konca 😀 my sme az z Devinskej,ale na tej stranke co si hodila je mozny aj osobny odber,tak chcem tam vyslat muza,nech mi ho vyzdvihne..a ked si nezaregistrovala nejake horsie hrkotanie,tak to bude urcite o,ak by to viac hrkotalo,tak si to urcite vsimnes...ja taky zapp pocujem skor ako ho vidim 😝 kazdopadne dakujem za info 🙂

tigri
26. jan 2012

@mirka285 zdala si sa mi povedoma, teraz si uz spominam preco 🙂 tak nech sluzi k spokojnosti, mozno ho maju aj na predajni na vyskusanie, skus si to zistit

mirka285
26. jan 2012

@tigri ty si z DNV,si ma videla,ci?

tigri
26. jan 2012

@mirka285 nie, z Vrakune, ale kupovala si uz odomna nieco, ak sa nemylim nove elephanteny

mirka285
26. jan 2012

@tigri jasne,aj ked nam boli nakoniec siroke...Linda ma strasne uzku ale dlhu nozicku,takze topanky su nas vecny problem 😖 citam,ze chlapcek do tretice,super!zelam,nech vstko dobre dopadne 🙂

tigri
26. jan 2012

@mirka285 dakujem, uz to snad do tyzdna nejak zmaknem 🙂 s tymi topanockami ma to mrzi, niekedy je predsa len lepsie ist to vyskusat, snad si nemala problem posunut ich dalej....

mirka285
26. jan 2012

@tigri jasne,ze zmaknes,ved poznas to,ze na konci tehotenstva chyti zena druhy dych 😀 jasne,nebol problem,topanocky sa posunuli 😉

katarina6
12. máj 2012

.. . tiez som sa rozhodla pre odrazadlo - ale 4 kolesove, hladam nieco pevne kovove, a dobre kolesa gumove aj na vonok, nechcem nic plastove a take robustne....
najviac ma zatial zaujal ten Odrážadlo PUKY Wutsch
troska mi vadi vysoka cena..... no zrejme ma kvalitne kolesa, aj konstrukciu, a sedanka je pekna siroka, tak aj pomaly ked mala uz bude vediet chodit tak sa lepsie bude sediet.....

ak poznate nieco lepsie, podobne atd.... prosim mamicky piste.......