Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Horseland koníky

drobacik
29. jan 2013

Zienky, viete mi niektora poradit, kde by sme mohli kupit sadu s konikmi Horseland???

sissy27
30. jan 2013

@drobacik mali ich v tescu aj v dráčiku...

andreabug
1. apr 2013

@drobacik najviac majú v Alltoys, my tiež len kadejako lepíme, lepíme, aj cez bazárik...

andreabug
1. apr 2013

@drobacik najviac majú v Alltoys, my tiež len kadejako lepíme, lepíme, aj cez bazárik... V Tescu som ich nikdy nevidela, to už sú len výpredaje :(

andreabug
1. apr 2013

@drobacik V Dráčiku sme mali takú skúsenosť /v LM, kde sme boli na návšteve/, že ani netušili, čo to je Horseland :(

drobacik
autor
2. apr 2013

Dakujem, dakujem, nieco obiehavame, nieco uz mame a mozno nieco este pozhaname, mala by chcela najviac cele sady, kde je konik a jazdec, tak uvidime.

andreabug
2. aug 2013

@drobacik cez bazáriky sa dá najlepšie, skúste si vygoogliť. Ja som našla na mimibazáriku českom, tam má jedna pani sady, ale z čiech. Potom som zohnala cez bazáriky, mimibazár, babybazár, aj tu na MK som čosi zohnala, aj v Dráčiku... Už to ináč nemávajú, čo je škoda, naša tiež na tom fičí, má aj stajňu, aj všetky kone, 3 jazdkyne, puzzle, domino. V MT sme kúpili doplnky v Tulipe, ale nie v hračkách, to len tam, kde predávajú lacné DVD, aj DVD-ka sme tam kúpili 🙂

andreabug
2. aug 2013

http://www.kuzelnyhrad.sk/horseland/ aj tu som čosi našla, ale nie je tam sada, hľadám ďalej 🙂
@drobacik

drobacik
autor
4. aug 2013

@andreabug hmmmm,velmi dakujeme, mrkneme, kde by sa malej najviac pacilo,hlavne,kde este nieco pozhaname.... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli