Hovoriaci psík od Fisher Price. Hrajú sa s ním deti?

uhlikova09
14. nov 2007

Ahojte chcela by som sa spytat tych ktory maju doma tohto psika,hraju sa vase deti s nim?Hned od zaciatku?Moj maly sa ho velmi boji,neviem preco,či sa musi s nim skamaratit neviem fakt.

cmulinko
14. nov 2007

Moj sice nema psika,ale medvedika,ktory zacne hrat uspavanku,ked babatko zaplace.Moj syncek ho ma rad a pri hrani aj meni farby.Je od inej firmy.Myslim si,ze si tvoj syncek hracku oblubi,ale troska mu to potrva,kym sa spriateli zo psikom 😉

uhlikova09
autor
14. nov 2007

Tak to dufam,fakt neviem preco ma z neho strach.

mirka414
14. nov 2007

ja by som sa len chcela spytat stoji ten psik za nieco?chcem hokupit v nemeckej veryii dcerenke,oplati sa ?dik.mirka

lenka007
14. nov 2007

Ahojte ja si myslim ze stoji za mne naucil 6 rocnu dceru abecedu a spievali si s najmensou dcerkou pesnicky a iona sa s nim hra stale ma rok

gabuliik
14. nov 2007

Čaute. Moja malá ho tiež chce od Ježiška. Má dva roky a hrozne sa jej to páči. Už je kúpený,leží v skrini. Dúfam, že to bude mať úspech.

bihan
14. nov 2007

Ja som ešte veľmi nemala čas psíka odskúšať v praxi 😅 ale maličká sa už na neho začala usmievať, keď začne spievať 😀
Osobne som z neho nadšená, lebo zvuky sú neskutočne jasné a zrozumiteľné. Tak snáď bude malá spievať spolu s havom, keď bude mať na to vek.

k.a.t.k.a.
14. nov 2007

u nás naňho sadá prach 🙄 ale snád neskôr ju začne baviť 😖

zuzidr
14. nov 2007

aj my ho ideme kupovať pod stromček...mala ho kamoškina dcéra a našj malej tak zasvietili očká ked ho uvidela....dlho sa s ním hrala a snažila sa ho prekričať.....dúfam,že ju neomrzí 😀

k.a.t.k.a.
14. nov 2007

aj mojej svietili očká v hračkárstve, ešte ako tak aj pri pokladni ked sme ho platili a vonku dosvietili 😠

erika153
14. nov 2007

😀 katka...

my ho tiez planujeme kupit, tiez mu svietili ocka 😀 dufam,ze tak skoro ako katkinej miske nedosvietia 😀

vesi
14. nov 2007

baby, čo všetko robí ten psík? myslíte, že by zaujal aj takmer 2 ročné dieťa? využijeme ho ešte na dlhší čas? moja malá miluje hračky čo vydávajú zvuky a hrajú... 🙂

ewellin
14. nov 2007

pre ako stare babo je psik urceny? myslite ze zaujme aj polrocnu certicu? 😀

kamilecka
14. nov 2007

A co je lepsie,hraci hrniec alebo psik 😀

renca3
14. nov 2007

Synovcovi som kupila hrniec, synovi psika. Ten psik sa mi zda pre dieta taky osobnejsi ako zvieratko. Obe hracky su dobre. Dostali ich asi ako 1 rocni.

gabuliik
14. nov 2007

Vesi, ja mám 2 ročnú dcéru a ju to v obchode zaujalo a veľmi. Preto sme ho kupili pod stromček.

michalag
14. nov 2007

baby, nemate niektora tie riekanky, alebo telefon, su to novinky. Ak mate je to dobre a je to vhodne aj pre 20 mesacne deti?

majkadavid
14. nov 2007

ahojte, aj my máme toho psíka, síce malý ma 10 mesiacov, ale keď počuje tie pesničky, tak sa okyvkuje, akože tancuje a mne sa to tiež celkom páči, a ak mu psíka neukážem jeden alebo dva dni, tak potom je za ním ako divý a dokáže sa s ním dlhšie pohrať.

vroni
14. nov 2007

U nas vyhrava hrniec, so psom sa mala sice hrava, ale taka donho zblaznena, ako som dufala, nie je 😎 Mirka, v nemeckej verzii by som ti skor odporucala zajaca. Ma viac pesniciek, hudby aj riekaniek a je aj o trochu "stihlejsi" nez psik (zda sa mi, ze lepsie pasuje do detskej packy). Inak psia hlasitost sa da na chrbte regulovat, mne sa zda na druhom stupni (tak prisiel) tiez zufalo hlucny, mozno aj preto sa maly boji....

lucaska
14. nov 2007

ahojte,my sme psika dostali v oktobry na meniny a je fakt uzasna, sice sa s nim lucasko ale mesiac nehral ale teraz uz zacina, je to fakt super hracka a myslim si za aj pre dvojrocnu princeznicku.

lindda
14. nov 2007

my mame takeho snehuliaka a na Nino sa tiez boji pred tym ho mala moje krsnatko a tiez sa bola 😀 strasiak snehuliak 😀 😀 😀 este aj tak spieva mery chrismas strasidelne 🙂

gabuliik
14. nov 2007

Dúfam, že u nás to nebude tak, že v obchode a na obrázkoch je z neho paf a ked ho zbadá pod stromčekom, tak ju nebude baviť ☹

danciacik
14. nov 2007

Ja som malej kúpile teraz toho psíka, máme ho asi 3 týždne a berieme ho zo sebou fakt všade. Je to super vec a malá si pri ňom buď tlieska ručkami alebo vrtí dupou.

lenkalienka4
14. nov 2007

nemate niekto nejaky link na toho psika?

lenkalienka4
14. nov 2007

aha, to je toto? no super, a to je fakt take drahe?

bubonic
15. nov 2007

lenkalienka - ako kde, už začínajú akcie - v Alltoyse stojí 1199,- - tam sme ho kúpili my, dostane ho na Ježiška, videla som že tuším na www.babetkovo.sk stojí ešte o niečo menej, ale plus poštovne..., bežná predajná cena je 1290,- toľko stojí v Dráčiku a v Tescu (tuším). nám ku nemu ešte krstná dokúpila tú húseničku a ten telefón, tak som zvedavá, ako na čo zareaguje. psa už videl v obchode a usmieva sa na neho. ináč v rakúsku som videla ďalšie takéto hračky a dokonca aj pokračovanie, označené ako dvojka pre deti od troch do šesť rokov. len v nemčine ☹ .

susanh
15. nov 2007

My máme aj hrniec aj psíka. Psíka dostala na prvé narodeniny a pár dní ho mala veľmi rada. Teraz si ho sama od seba nevezme. S hrncom rastie - najskor pocuvala pesnicku, potom vyberala z neho kolaciky, neskor ich tam hadzala. Potom sa ucila nasadzovat pokrievku, a teraz sa snazime davat kruh do spravneho otvoru. Myslim ze ju bude bavit dlhsi cas. A s tym psikom ma asi len prestavku. Pocuvanie ju uz asi omrzelo, a na abecedu a riekanky ma este cas. Tesime sa z oboch hraciek - bavia aj mna 🙂 🙂 🙂 Ale mame aj ineho psika od inej firmy, Bobbyho, a toho sa najprv strasne bala. Teraz uz znesie stekanie, ale este sa boji ked na neho piskame.

gabuliik
16. nov 2007

My sme ho kúpili v Tescu za 1199,- Ale inak fakt si myslím, že je to dosť za takého psíka. Už nevedia čo majú za to pytať.

uhlikova09
autor
18. nov 2007

Dakujem babulky za nazory 😀

penelope2066
18. nov 2007

ja sice deti nemam ale mala som moznost odskusat aj psika aj hrniec lebo som stym robila.a myslim,ze je to super