Hovoriaci psík od Fisher Price. Vyhrajú sa s ním deti?

janetka
11. nov 2008

baby, objednala som malemu na vianoce tohto psika. ake mate s nim skusenosti? vyhraju sa s nim deti? a dalsia otazka: niektory psik ma tu kosticku pri krku a niektory nie... aky je tam rozdiel?

shela
11. nov 2008

janetka..myslis toho kde ma popisane na telicku- rucka , nozka, brusko atd..a k tomu aj spieva? My ho mame a je to malej najoblubenejsia hracka..niekedy s nim chce aj spinkat 😉

nevesta
11. nov 2008

Janetka, doporucujem, malu sice zacal zaujmat okolo 9-10 mesiaca, ale odvtedy sa s nim pekne prehra 😉 S kostickou netusim 🙂

mirka414
11. nov 2008

ahoj moja dcerka ma hovoriaceho psika 2verzie jednu slovensku a jednu nemecku...skvela hracka,super na ucenie....

janetka
autor
11. nov 2008

shela: hej toho myslim

baby, dakujem, maly bude mat rok na vianoce..takze dufam, ze ho uz zaujme .. potesili ste ma, lebo vela nazorov som pocula, ze su to "polickove" hracky...

este ta kosticka ma zaujima.. 😉

denisocka
11. nov 2008

náš toež bude mať na vianoce rok a veru neviem čo kupiť,ale uvažujem nad hračkami z dračika-pes?telefon?zen interak.stolék či noemovu archu????

nevesta
11. nov 2008

Telefon je tiez super aj tento psik a este aj riekanky od FP 😉 V podstate sa mala najviac hra s hrackami, co hraju...

katy1979
11. nov 2008

denisocka my máme ten telefon, viem že vela detí s ním zahrá, násho to baví chvilku a tak raz za mesiac. nad psom uvažujem.
v mothercare maju niečo podobné ale je to medvedík a hovorí po anglicky, tak rozmýšlam čo je lepšia alternatíva.

denisocka
11. nov 2008

katy,toho medveda maju aj po slovensky a hovori rozpravky-to myslíš?

preto nechcem 5 vecí ,ale jednu - ked náš stale šprta do ovladača a kadečoho,zapnuť vie aj plyn 🙄 -tak sa bojím aby sa nevyondial na cely telefon a nadalej sa hral s vecami podobneho typu

my sme už aj uvažovali nabehnuť do železiarstva a na stary šamerlík mu namontovať zo 6ks vypinačov na lampu,nejake kolieská,zopár matiek,šrubiek - to by ho bavilo 😅

bihan
11. nov 2008

U nás začal mať psík úspech pred pár dňami.. malá si pustí pesničku a potom pri ňom tancuje 😀

pietra
11. nov 2008

denisocka, ty myslis ineho macka. Ten co myslis ty, rozprava rozpravky a mozes prepinat medzi slovencinou a cestinou. Katy mysli macka znacky elc, funguje na rovnakom principe ako psik fisher price, ale rozprava len anglicky

my sme na minule vianoce malej kupili psika a od babky dostala Ucime sa riekanky a riekanky ma veru radsej. zahra sa aj so psikom, ale riekanky sa jej ovela lahsie pustaju. Teraz na vianoce dostane telefon

petka_s
11. nov 2008

teraz je ten havo v all tays za 999 v akcii 🙂
ja uz hracky kukam teraz 😀
ked nemam co robit,a velmi sa mi ten havo paci,teda vacsinou vsetko od fishera 🙂

janetka
autor
11. nov 2008

a nie su tie riekanky obdobne psikovi? oplatia sa aj riekanky, aj psik? zeby som povedala nasim .... aby dokupili riekanky

nevesta
11. nov 2008

Janetka, mame obe, s obomi sa pekne zahra 😉

nevesta
11. nov 2008

Su tam uplne ine pesnicky, ak si mala na mysli toto... Psik je na stlacanie a riekanky su na otvaranie - kniha...

angelik
11. nov 2008

Mame psika a mala ho ma velmi rada. Naucila sa ho stlacat a na pesnicky tiez tancuje 🙂 🙂
podla mna perfektna hracka

denisocka
11. nov 2008

ake pesničky su v psovy a čo riekanky?čo všetko je v nich, a v telefone? ja som aj nad tým interakt.stolikom uvažovala

a velmi ma zaujímanoemova archa a zvieratká little poeple -čo vedia

angelik
11. nov 2008

denisocka

stolik a telefon bohuzial nepoznam
no a psikove pesnicky su zrejme prelozene z original angl., trocha mi vadilo, ze tam nie su nase (kohutik jaraby, kukulienka, pec nam spadla a pod.), ale to je tym, ze to je Fisher price...
ale detom, aspon co som videla je to jedno, dokonca sa im to paci
no a tie nase pesnicky jej spievam ja 😉

denisocka
11. nov 2008

angelik,mi fičime na podhradskej a čanakym -ked pustím vežu tak dvihne ruku,kruti nou - usmev od ucha k uchu a skače jak opička v klietke, je uplne užasny.Pesničky a hudba je jediné,čo ho vie zabaviť -občas ked už neviem s ním rady tak začnem ja spievať a hned ho nadhadzuje 😀

duskaf
11. nov 2008

Tu na modrom koníkovi sa mi už neraz stalo, že ke´d nad niečím uvažujem, rozprúdi sa tu debata a dostanem také rady, že mám z toho radosť. A práve uvažujem nad psíkom a narodeninovou oslavou pre našu malú, tak Vám kočky ďakujem z túto tému. 😵

denisocka
12. nov 2008

aj ja nad tým psom uvažujem,a doteraz som ho zavrhovala 😀

nevesta
12. nov 2008

😀

ena
12. nov 2008

denisocka, my podobne, pri prvom sme ho nekupovali, lebo ved, ked sa ufula, do pracky sa dat neda, a teraz ho uz mame schovaneho v skrini pre mladsieho syna, lebo ked sme boli v obchode a ukazala som mu ho , tak hned usmev od ucha k uchu a ako som videla, zahra sa s nim aj starsi 🙂

denisocka
12. nov 2008

tak potom svokre nakažem ešte ten interaktivny stolík a naším žeby riekanky? xiiiiiiixi

janetka
autor
12. nov 2008

denisocka: aj ja idem nasim nakazat riekanky 😉
Len este sme nerozlustili zahadu zlatej kosticky, preco to niektory psik ma a niektory nie

denisocka
12. nov 2008

ja som čitala,že kostička bliká do hudby,tak možno starši psikovia ju nemaju

janetka
autor
12. nov 2008

ahaaa 😉

julia225
12. nov 2008

my mame anglicku verziu, je super, des ju dostala uz ked mala dva roky, a hrozne bola rada...odporucam...

janetka
autor
12. nov 2008

ved ja mam pocit, ze moj trojrocny kubko sa s tym skorej vyhra ako nas mensi matko 😉 ale tak to tiez asi len docasne 😉

denisocka
12. nov 2008

tak oplati sa to vobec ročnemu kupovať?už som z vás popletena,nakoniec sa s tým budem hrať asi ja 😅

janetka
autor
12. nov 2008

denisocka: jasne, oplati sa... vyhraju sa s tym od roka do 4 rokov 😉