Hovoriaci psík od Fisher Price. Vyhrajú sa s ním deti?

janetka
11. nov 2008

baby, objednala som malemu na vianoce tohto psika. ake mate s nim skusenosti? vyhraju sa s nim deti? a dalsia otazka: niektory psik ma tu kosticku pri krku a niektory nie... aky je tam rozdiel?

angelik
12. nov 2008

aj ja vravim ano
my sme ju malej kupili na prve narodeniny, a ma uspech

denisocka
12. nov 2008

no tak ide do toho,len aby ich ešte v dračiku mali

nevesta
12. nov 2008

Ak nie, tak maju v All toys v Avione 😉

denisocka
12. nov 2008

nevesta,v našom kraji musím aj za Dračikom 30km cestovať 😔 😀

janetka
autor
12. nov 2008

denisocka: pozri MMB, mimibazar, ja som tam objednala za 500

denisocka
12. nov 2008

ale predpokladam použiteho s angličtinou

janetka
autor
12. nov 2008

nie, slovencina, a vraj bol vystaveny na policke ... mam si ho prevziat osobne, takze budem vidiet, nerada by som kupovala na vianoce nejaku opotrebovanu hracku

denisocka
12. nov 2008

tak to si super trafila !

katy09
5. dec 2008

ahoj my sme toho psika kupili malemu ked mal skoro 4 roky a uplne zbytočne..rozbalil ho že jeej no a nakoniec ani nevie,že ho doma mame..nebavy to ani mojho 8 mesačneho synovca...no kupovali sme ho bo sa nam to zdalo zlate a aj kvli tomu ,že to rozprava kopec basničiek..ale už viac by som ho asi nekupila...podla mna to zaleži asi od toho dietatka ....je nanom či ma rad plišaky alebo neake ine hračky....moja skusenost je taka 😉

markiza
5. dec 2008

ja som tiez toho psika kupila, maly bol z neho v obchode nadseny, ale doma popravde si psika absolutne nevsima, ani on ani dcera. takze po prvotnej radosti to boli zbytocne vyhodene peniaze 😀 🙄

tribitka
5. dec 2008

našu malú zase psík stále baví a to ho má už skoro 2 mesiace... ale pravda je taká, že ju nechám hrať sa s ním také dva dni, potom jej dám iné hračky, a potom o pár dní zase psíka.... tak sa nehrá stále s tými istými hračkami a hned ju neprestanú baviť...

ankan
16. dec 2008

Teraz ho myslímmajú aj v Tescu v akcii. Moja mama ho kúpila malej pred mesiacom vraj pod stromček ale nedokázala čakať na jej reakciu tak dlho a ukázala jej ho. Ešteže je taká malá a zabudla na neho, ale ten úsmev, keď ho zbadala sa nedá opísať. Keď ho schovala stále si ho pítala, VRAJ KDE JE HAVO? A odpovedala si sama "spinká". Doma si na neho nespomenie, keď ho tu nevidí, ale som si istá, že sa s ním určite bude hrať.

blumka
16. dec 2008

ahojte aj my mame toho psika, teda dvoch, jedneho slovenskeho mame u babky a druheho anglickeho doma..aj mne trosku vadia tie slovenske riekanky, lebo to je cisto len preklad z anglictiny, nie su tam tie nase typicke...na krabici je napr. napisane ze hovori aj tapi tapi tapusky ale nehovori ale anglicky to uz hovori..no a v pesnicke o abecede tomu slovenskemu psikovi chyba U 😅...ale to zrejme nasej malej nevadi, lebo toho psa ci anglickeho ci slovenskeho doslova miluje. Ked hra tak tancuje, ked je ticho tak ho stiska a vsade ho vlaci zo sebou...
A co sa tyka kosticky neviem...anglicky ho ma a nas slovensky nie 😕

juicyluu
26. okt 2010

ja prave zhanam tohto psika na nejakom bazary, je to hracka co je uz vyse 2 rokov na trhru a stale je dost draha, ale zatial bezvysledne.

veronique_1
19. okt 2011

Uvazujem nad tym psom. Mozete mi, prosim, popisat, ako presne funguje. Je tam viacero gombikov a po stalecei hraju rozne piesne? A este nieco?

majula28
21. okt 2011

@veronique_1 ahoj, my tohoto psíka máme, malému som ho kúpila k vianociam ked mal pol roka 🙂 ale začal ho vnímať až teraz ked má cez dva roky 😅 😅 😅 ...ale každé dieťa je iné 😀 ale zase mne sa páči, pretože má pekné pesničky ktoré sa určite raz naučíme 😀 😀 😀
ešte je dobrá aj taká knižka v tvare motýla, húsenica, slimák.... 😀 😀

mayulik
7. dec 2011

ahojte, ja som ho kupila neterke a nespieva cele pesnicky, neviem, ci to tak ma byt, alebo je to pokazene. mate niekto taku istu skusenost? asi to pojdem reklamovat

ivett1
8. dec 2011

@mayulik my máme FP psíka - staršiu verziu (bez toho plastového srdiečka), ale funguje výborne, spieva, recituje a hovorí názvy častí tváre atď...skús, pred tým ako ho pôjdeš reklamovať, vymeniť batérie...ak to bude robiť naďalej, rýchlo reklamuj 😉

dominikaa
10. dec 2011

@mayulik aj my sme ho dnes kupili a mame taky isty problem ☹

sariana
10. dec 2011

@dominikaa @mayulik psik sa kupuje nastaveny iba v tzv. "predvadzacom nastaveni" a to sa da zmenit tam, kde sa vymienaju baterky...snad som trochu pomohla...neviem, ci tam bol nejaky papierik alebo co, lebo to robil manzel, ale potom vam bude fungovat uz ok... 🙂

dominikaa
11. dec 2011

@sariana jej dakujem krasne 😵 ,velmi si pomohla,nechcela som ho rozbalovat aby mi ho vzali ak by som ho reklamovala,ale idem to hned pozriet

mayulik
15. dec 2011

@sariana ahoj, dakujem za radu, ja som sa bola hned na druhy den spytat v obchode a povedali mi to iste 🙂

katka3012
15. dec 2011

Aj my sa chystame kupit na nase prve narodeninky 😉

helimama
29. dec 2011

@sariana ešteže som našla túto odpoveď , pretože už aj ja som chcela ísť reklamovať psíka, veľmi pekne ďakujem, idem ho hneď aj prestaviť 🙂

sariana
30. dec 2011

@helimama nemusis dakovat...som rada, ze som mohla pomoct...podla mna by to na tom psikovi malo byt niekde viditelne uvedene, ze si ho treba prestavit...lebo takto je vela ludi uvadzanych do omylu a zbytocne sa nabehame naspat do obchodu 🙂

helimama
30. dec 2011

@sariana 🙂 🙂 🙂

jaroslavapovraznikova
26. nov 2012

@sariana ďakujem za radu maléj som ho kúpila na vianoce a dnes som ho chcela íst vymeniť lebo nehral dokonca pesničky ešte že tu na MK sú také fantastické témy že každý si nájde to svoje 🙂

sariana
26. nov 2012

@jaroslavapovraznikova za malicko...ja stale hovorim, ze je chyba, ze na to nas kupujucich neupozornia...

sandrika1986
21. okt 2013

My máme tohto psíka a dcérke sa veľmi páči,rada sa s ním hrá 🙂

vralen
30. nov 2013

a aky je rozdiel edzi tou psikovou sestrickou, jeto novinka.