Hra pre dvojročné detičky

domi0812
6. okt 2020

Ahojte,poradil by niekto neakú zaujimavú hru pre 2 ročné detičky.Alebo ako sa snimi hráte vy 😊 neaké nápady

saskia_98
6. okt 2020

Moj syn miluje puzzle, vkladačky, lego, knihy. Cize cele dni skladame, citame, ukazujeme zvieratka a kreslime. Po novom sa mu zapacila abeceda. On ukazuje s prstekom na pismena a ja musim hovorit co za pismeno to je. 😅 v poslednej dobe dost psycho. 😄

tramtada31
6. okt 2020

Asi záleží aj od pohlavia. Moja lubi bábiky, prebaluje ich, koji🙈, kocikuje, mne cese vlasy, rada vari v kuchynke, rada tancuje(dinom danom, kolo kolo mlynské, Oli Janko,..), presýpava kamene, leje vodu, stavia kocky, striha papier, kreslí. Ju napr nebaví citanie kníh, či puzzle, lego, pritom nevydrzi ani minútu. Už pekne rozprava, takze ju baví aj spievať pesnicky.

mirkaknm
9. okt 2020

@tramtada31 Ahoj, zaujalo ma, ze strihate papier. Ake mate noznicky? 🙂 ste z Ba? 🙂

tramtada31
9. okt 2020

@mirkaknm Ano, z ba😊 nožničky sú takéto realne so strunkou, ktorá detickam pomaha ich lahsie otvorit. Boli sme na babybalance a tam bola taká aktivita, že deticky pásiky strihali na štvorčeky do hrnca, z papierikov spravili halušky(zosuverili) papier a potom do nich fúkali a oni lietali😀https://www.sevtprerodinu.sk/noznice-detske-pre... dcéra mi pri nicom dlho nevydrzi, ale strihat by vedela aj 20 minut😀

mirkaknm
10. okt 2020

@tramtada31 supeeer dakujem za radu 🙂 kde v ba byvate?

hejtermama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik2008
7. nov 2020

@mirkaknm MAPED nožnice

domi0812
autor
7. nov 2020

@hejtermama Ďakujem 😊