Hracia deka. Oplatí sa kúpiť ju?

anjelik123
27. apr 2009

co si myslite o hracej deke? oplati sa to kupit?

dosa
27. apr 2009

myslis taku s hrackami na hrazde? vacsinou to byva z latky a ta hrazda nie je pevna. mozno je to dobre pre male deticky. my mame velku ohradku a kupili sme do nej klasicku pevnu, plastovu hrazdicku - bolo to variabilne, dala sa lahko prelozit ci uz do postielky, alebo ku kresielku - podla toho, kde mala bola. kym bola dcera malicka, tak sa s tym super zabavila a ked bola starsia, pekne sa hrzady chytila a ucila sa okolo nej chodit.

nanika
27. apr 2009

Anjelik, tak ja by som to druhy raz nekupila, par krat tam zaspinkal, ale o nejakom hrani nemoze byt ani reci 😀

iinuska
27. apr 2009

A ni je potom lepsie take lehatko s hrazdickou ako deka?

dosa
27. apr 2009

iinuska na lehatku sa neda moc hybat - iba lezat. ked sa mala hravala pod hrazdou, tak sa tahala do boku za hrackami a tym padom sa aj naucila prevracat sa na brusko a na chrbatik - mala to taky telocvik 😉

iinuska
27. apr 2009

dosa, no to ma nenapadlo.Mozno to nie je zla vec. Zatial ju nemame kupenu, ale ved to sa da kupit hocikedy, tak uvidime.

dosa
27. apr 2009

jasne, dokupit sa da hocikedy a vidavam ich za dobre ceny aj na bazaroch 😉 ved na tom nie je nic moc co pokazit a povesat sa tam daju hociake ine hracky 🙂

eimiky
27. apr 2009

Hracia deka s hrazdičkou je podľa mňa dobrá kombinácia 😉

mami.sk
28. apr 2009

my mame taku hraciu deku bez hrazdicky, je z takeho sustiaceho materialu a mala ju zboznuje 😉 je tam zrkadielko a take hrkalky zapichnute a to sa jej paci 😉
je to od 0 mesiacov a my sme ju velmi vyuzili ked sme malu davali na brusko a aj vdaka tomu dost skoro uz krasne drzala hlavicku - lebo sa na brusku nenudila 😉

mame aj hracie lehatko ale davam ju tam len ked ju nemam na ociach a najnovsie si do lehatka lahne napriec a aj ked je priputana / uplne sa zosmykne nabok/ 😀 😀 😀 takze asi ho uz nebudem pouzivat 😉

bezaz
28. apr 2009

hracia deka je super, aj s hrazdickou, ale ta sa da kupit aj separe.. doporucujem ale vyraznejsie farby, take tie neutralne su naprd, dietatu sa vobec nepacia 😅

katy1979
28. apr 2009

my sme mali tiez hraciu deku s hrazdickou. my sme to vyuzili. ale hladaj s velkou dekou a vela farieb a mozností.

katarina.banska
30. jún 2010

ahojte.
mam dvojmesacnu dcerku a uvazujem nad kupou hracej deky. prosim vas vedeli by ste mi poradit pre aku sa rozhodnut. dat mi nejake tipy, ktora znacka je dobra a tak... nemam ani sajnu co vsetko by mala splnat.
chcem kupit nejaku kvalitnu aj ked z druhej ruky.
dakujem 🙂 🙂

tikasi
30. jún 2010

Ja som kupila malej obycajnu,ziadna extra znacka na stranke ramzes.sk,nechcela som do toho vrazat vela penazi,lebo som nevedela ci sa tam bude malej pacit.Pouzivame ju od 1,5 mesiaca a je to super vec,hracky jej tam obmienam stale,lebo ked tam ma nejaku dlho,tak sa nudi,ale kupila som k tomu take nadstavce-ocka co sa daju navzajom pospajat,aby na to dociahla lebo je to dost vysoko.
Dokaze sa tam sama zahrat aj 30min a ked sa hram s nou aj dlhsie,ale ked zbadam znamky unavy hned ju odtial beriem prec,nechcem aby sa jej tam nieco sprotivilo,treba vystihnut chvilku kedy ma na to naladu,ale urcite to odporucam,je uz na tebe kolko penazi chces do toho investovat,ale cim farebnejsie,tym lepsie 🙂)

renabr
30. jún 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7252404&tab=1

my máme tuto a je neskutočná, malý sa v nej vie vyhrať od jedného mesiaca, najskor len kukal a počúval, teraz má 3 mesiace a už vie aj ručičkou do dačoho buchnuť tak mu to hrká, ked sa pozerá hore tak to tam hore svieti, mení sa to, hrá to velmi pekne, aj zvuky prírody to vie robiť ako si to nastavíš, je super, ja vrelo odporučam, kludne tam vydrží sám aj pol hodinu, aj viac ked má náladu...možeš si tam zavesiť aj kadejaké iné hračky, a tie to čo su tam originál si kludne možeš aj na kočík dať...podla toho čo si tvoje malé oblúbi...moj sa hned zamiloval do opičky čo tam je 🙂

rainee
30. jún 2010

my sme to moc nevyuzili. kym bola malicka len na to kukala a tisko sa potila na plyse 😀 a teraz ked je väcsia tak to komplet demoluje a rozobera celu hrazdu, musim davat pozor aby si neublizila 😖

exupery
7. júl 2010

..u nas lezi v kute...malu moc nezaujala,este ze sme len pozicali,a nevyhodili zato kopec prachov...

perlicka666
14. aug 2018
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

Baby a mate skusenosti s takymi podlozkami na hranie? myslim co sa daju na zem. my totiz nemame doma koberce a neviem co dat malemu na zem, aby ho to nechladilo a bolo prijemne na lozenie, hranie. Dakujeeem 🙂

anulienkalenka
16. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@perlicka666 Mám takú, je to značka Parklon, a je supe. Ľahko sa čistí- a to ju čistím každý deň aj 2x :D hlavne je veľmi makká, pohodlná na sedenie na zemi 🙂 objednávala som ju z netu z lalalukids už dávnejšie

misinka0611
16. aug 2018

Ja sm nekupovala ale rovno Casmatino podložku na hranie 🙂 Hracia deka mi nikdy nechýbala.

misinka0611
16. aug 2018

Jejda, starý príspevok

perlicka666
18. aug 2018
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

@anulienkalenka dakujem. a je teda aj po case v dobrom stave? myslim ci neni su na nej nejake vysedene miesta alebo take nieco.

anulienkalenka
20. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@perlicka666 nie, vôbec. Ja ju čistím pravidelne a je úplne v poriadku 🙂