Hračka, ktorá hrá nepretržite. Poznáte takú?

veronika81
19. aug 2009

Ahojte,
potrebovala by som poradiť, sú nejaké hračky (do ruky alebo visiace), ktoré stále hrajú? Malému sa také melódie veľmi páčia, doslova si s nimi "spieva" a vykrikuje, ale všetko čo máme doma je na ten spôsob, že zapnem a po pár sekundách, resp. minútach (kolotoč) to prestane. Pekne sa mi takto zabaví aj sám, ale náročné je každú chvíľu k nemu behať a púšťať mu to. Chcela by som niečo, čo začne hrať a prestane až keď to vypnem (resp. keď mi to pôjde na nervy 😀 😀 )
Viete o niečom takom?

lucenek
19. aug 2009

veru mám chicco magic to je lampička taková šíša co hraje furt bud melodie, nebo tlukot srdíčka,nebo les, šumění moře, ptáci....dokud ji nevypleš či nejdojdou baterky 😀

veronika81
autor
19. aug 2009

jéj ďakujem lucenek 😉
Hľadala som na nete, myslíš toto http://www.chicco.sk/index.php?page=product&id_...

veronika81
autor
19. aug 2009

Pozerala som to ešte podrobnejšie, to bude niečo na uspávanie, že? Asi také pomalé, jemné melódie. Ja by som chcela niečo také veselé, rytmické, na hranie cez deň.

No uvažujem teraz aj nad touto lampičkou, lebo aj na zaspávanie používame takého macíka, čo treba natiahnuť asi 3-4 krát, kým zaspí 😀

lucenek
19. aug 2009

veru jo tohle....ono to hraje tak normálně řekla bych...vyloženě na uspávání to není

kruguer
20. aug 2009

Mě štval natahovací kolotoč, je to na prd, tak jsem koupila od fisher price, na baterky a paráda!

veronika81
autor
20. aug 2009

kruger, ten od FP hrá stále? Teda kým ho nevypnem?

ema.nz
20. aug 2009

tak to by aj mna zaujimalo ci take nieco je 😅 ale pre nas uz nie kolotoc,skor nieco postavit alebo do ruky

pimpa
20. aug 2009

ja myslim, ze ked pustis z cd zivsiu hudbu, tak mas postarane o zabavu. My na tom ficime a s Patkom niekedy aj spolu s tym spievame, samozrejme ze kazdy po svojom 😀 😀 😀

standu
20. aug 2009

my mame taku lienku plysovu na spagatiku od playgro ktora zacne hrat a blikat pri akejkolvek manipulacii a hra do osalenia vkuse moja mala sa toho boji 😖 skusim to najst na nete a dat link

veronika81
autor
20. aug 2009

pimpa a máš nejaké špeciálne detské pesničky? Ja zatiaľ nič také nemám, ale asi skúsim pozháňať. Veď to sa zíde aj na pozdejšie.

standu dík 😉 Idem to omrknúť

standu
20. aug 2009

veronika ale ta cena tam je divna, myslim, ze to stalo o dost menej...manzel to kupil v hyperke. my mame detske pesnicky 2 cedecka od Richarda Čanakyho a Marie Podhradskej. fakt je tam vsetko. medvedku daj labku, prsi prsi, kohutik jaraby, pec nam spadla...........VSETKO 😉

mapa
20. aug 2009

http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=926&se...

my mame dievcensku verziu lily a veru je to kamoska 🙂 len treba vygooglit lepsiu cenu 😉 my sme dostali nasu ako darcek

veronika81
autor
20. aug 2009

díky vám 😉

asi sa pokukám aj po tom Čanakym a Podhradskej.

mapa, do tej bábky - ak som dobre pochopila - sa dajú nahrať aj vlastné pesničky, ano? Ale tá cena 😖

janzi
21. aug 2009

u nas je v poslednej dobe najlepsia hracka moj mobil, ked prehrava pesnicky 😖 nie som s toho velmi nadsena ale ten pohlad na malu ako tancuje na rozne "vypalovaky" je na nezaplatenie 😀