Hračka, ktorá pomôže pri zaspávaní. Poznáte takú?

magda22
5. feb 2009

ahojte,
mate niekto skusenost s nejakou hrackou, ktora by pomahala vasmu dietatku zaspavat, alebo ktora by aspon sprijemnovala postielku? ale nemyslim kolotoc, na to sme uz asi velky, skor nieco s cim sa da maznat alebo co sa pripne na postielku hm?
dakujem za reakcie.
Magdus

alicenka
6. feb 2009

🙂

zdenallicka
6. feb 2009

ali: to bylo mysleno s nadsazkou.... 😉 Mam stejny nazor jako ty a beruska... Vsechny deti z nasi strany tak byly naucene (i ja a moje sestry) a netrpime nikdo... Nemame zadne psychicke potize kvuli tomu, ze by nas nasi neuspavali... 🙂 Ba naopak - na druhy den byli odpocati a mohli se nam venovat na stopero.... 😀

zdenallicka
6. feb 2009

deni: Hlavne se na me nezlob.... 😉 Ja jsem holt zasadova pipka.... 😀 Vyjde mi to, kdyz budu chtit.. A ja chci... 😉

denisab32
6. feb 2009

Alicenka, možno došlo k omylu, ale naše deti spia samé 😉 len uspávame sa tak, že si pri malú ľahnem, chvíľku prehodíme zopár viet a keď zaspí, tak od nej odchádzam a vidíme sa až ráno 😉

alicenka
6. feb 2009

Suhlasim 🙂

vrana
6. feb 2009

Ahoj, taky se přidávám se "zlým" matkám, co nespí s dítětem v posteli a potom, co mi spadla z gauče, to ani dělat nebudu.

Máme na spaní hračku, jak už tu někdo zmiňoval, jmenuje se Usínáček, je to jakoby plyšový kapesník s hlavou pejska, moooc přijemný, měli ho v CaA. Obdobu těchto hraček mají v Ikee (http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1013... a http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5013...) . Malá vždycky dostane pusu, dudlík, psa, přikrýt, zapneme plazmovou lampu, pustíme melodii a hotovo. Max. dvakrát tam jdeme a spí. Přes den tam jdu max. jednou.

Když dítěti něco je, je to jiné, chápu že nemůže tak rychle usnout, tak tam u ní budu sedět a chlácholit, třeba ji i pochovám, ale nebude se mnou spát v posteli jen kvůli tomu že je nemocná. Ze začátku když jsme ji měli doma, trápili ji prdíky a v noci hulákala třeba hodinu, to jsem si ji pak do postele vzala a ona usnula. Hodně rychle jsem toho ale nechala, protože ji to nemíním odnaučovat třeba ve dvou letech. Jako uznávám, že je to pokušení, ňuňat si mimčo i v noci, ale myslím, že by to tak být nemělo. Takže hračka mi přijde dobrá náhrada za maminku v posteli. Ale je to každého věc.

beruska2x
6. feb 2009

hlavne kdyz spi ditko s rodici jaky asi maji intimni zivot 😀 😀 😀 😝 urcite bych jeste jedno ditko chtela a se Simou v posteli si to nedokazu predstavit 😉

vrana
6. feb 2009

denisa, pak to je něco jiného, taky jsem myslela že jde o spaní v posteli rodičů celou noc 😉

alicenka
6. feb 2009

Deni, myslela som to vseobecne, nie konkretne na Tvoju osobu 😉 Mam kamaratku, ktora ma dve deti. Pri starsej, ktora ma teraz 3 roky, musia dodnes sedavat, kym nezaspi a to nehovorim o nocnom budeni a mladsia, ta ma kustik cez rok, zaspava celkom sama. Ani ja som nevedela, co nas caka, ale na taketo zaspavanie sme si vsetci zvykli velmi rychlo a saso nam v tom teda dost vyrazne pomohol 🙂 Ja som len zvedava, co spravim, ked saso padne za vlast, budem musiet vymysliet nejaku nahradu 😀

zdenallicka
6. feb 2009

To schnek spi s detmi v posteli... Ja jsem mluvila jen obecne.. O uspavani a spani deti s rodici v jedne posteli...

A souhlasim s beruska: Jaky je asi intimni zivot rodicu po narozeni ditete?? A i ten cas straveny uspavanim deti - podle me by dite melo usinat samo a hotovo... 😉

zdenallicka
6. feb 2009

ali: Kup neco jineho a uz ji to pomalu davej do postylky, aby si zvykla... 😉 Nebo sezen jeste jednoho, dva stejne a jen ho pak vymenis... 😉

alicenka
6. feb 2009

Zdeni, prvych 6 tyzdnov ziadny a potom sa uz asi tazsie odnauca 🙂 Aj mamina, aj babo 🙂 si myslim...

vrana
6. feb 2009

zdena, jj, postel je prostě rodičů, ale to je už na jiné téma 😉

jen mi přišlo trochu zcestné, když je to téma o hračce aby některé maminy doporučovaly místo hračky, vzít si dítě k sobě a pak nám vinšovaly do krutých matek co budou mít agresivní děti, fakt padlý na hlavu

vrana
6. feb 2009

PS: popravdě, ty hračky jsou tak krásný a heboučký, že bych s nime taky chrupala raz dva 😉 😵

bihan
6. feb 2009

Nechcete sa vrátiť k téme 🙄 O spaní detí s rodičmi je tu kopec iných tém a logicky je miesto dieťaťa pri matke, nie v načančanej prázdnej izbe s kačičkami a medvedíkmi.

My máme takéhoto spinkáča.. v noci svieti a hrká, takže si ho Sári vždy vie násť.

bihan
6. feb 2009

Nechcete sa vrátiť k téme 🙄 O spaní detí s rodičmi je tu kopec iných tém a logicky je miesto dieťaťa pri matke, nie v načančanej prázdnej izbe s kačičkami a medvedíkmi.

My máme takéhoto spinkáča.. v noci svieti a hrká, takže si ho Sári vždy vie násť. http://www.kid-mania.com/content/product_230623...

alicenka
6. feb 2009

Este zatial drzi pokope, ale asi skor zohnat nieco ine, lebo toto sme dostali a nikde som to este nevidela 🙂

zdenallicka
6. feb 2009

vrana? No, ono to neni tak hrozne, jak pises, ale v podstate by se to tak dalo pochopit.. Ja matka jeste nejsem,a el jsem zasadova snazilka... 😀

Proste mi prijde zbytecne (mozna blby vyraz, ale uz je napsany), aby matka ci otec travily cas u postele decka a cekali, az decko zaspi... Proc??? Porad mi to neni jasne... 😅

zdenallicka
6. feb 2009

bihan: Logicky je misto ditete pri matce??? Jak asi bude usinat dite ve skolce, kdyz ho uspava do tri let maminka??? Ja vam, uspavacky deti, asi nerozumim.... 😕

zdenallicka
6. feb 2009

A navic nikdo nerekl, ze dite budu v nacancne prazdne izbe s kacickami... Bude v nasi loznici mit svuj koutek, kde bude spat "samo".. Jasne, ze bude spat s nami v jedne mistnosti (ve 2+1 to ani jinak nejde).. Ale pro me to neni totez jako uspavat ho v naruci nebo cekat, az usne... A nebo v nasi posteli... To ani nahodou...

vrana
6. feb 2009

zdeni, tohle už sem opravdu nepatří 😉 stejně se tyhle dva tábory nikdy neshodnou

beruska, úžasný, asi půjdu malý pro novýho spinkáčka 😵

zdenallicka
6. feb 2009

beru: Muchlacek je uzasny... Kamaradkam se maji narodit miminka, tsk asi vim uz o darecku.... 😵

zdenallicka
6. feb 2009

vrana: Respekt... 😉

alicenka
6. feb 2009

tak ja som nasho spacieho sasa pridala do albumu 😀

vrana
6. feb 2009

ali 😵 a ten dudlík v uchu je super 😀

zdenallicka
6. feb 2009

ali: Ta posledni fotka - to je co za polohu??? 😀

alicenka
6. feb 2009

vrana, ten je prilepeny 😀 😀 😀

alicenka
6. feb 2009

zdeni, to mala bambulka take obdobie 😀 nastastie ju to preslo 😀 ale saso musi byt 😵