Hračka, ktorá pomôže pri zaspávaní. Poznáte takú?

magda22
5. feb 2009

ahojte,
mate niekto skusenost s nejakou hrackou, ktora by pomahala vasmu dietatku zaspavat, alebo ktora by aspon sprijemnovala postielku? ale nemyslim kolotoc, na to sme uz asi velky, skor nieco s cim sa da maznat alebo co sa pripne na postielku hm?
dakujem za reakcie.
Magdus

bihan
6. feb 2009

Zdenallicka, ja sa na tebe tak bavím 😉 Ale myslím to bez akéhokoľvek výsmechu, pretože som bola presne taká istá a presne tak isto presvedčená, že dieťa potrebuje disciplínu a presne som vedela, ako ho budem vychovávať...fakt ako keb som čítala svoje príspevky spred pár rokov... ešteže iba hlupáci nemenia názory a ja som tie moje zmenila v prospech môjho dieťaťa 😉

mysinka
6. feb 2009

Bihan, hezky jsi to napsala...taky jsem smýšlela podobně...no jo, člověk míní, dítě (a teda taky AP diskuze 😀) mění 😅

mysinka
6. feb 2009

Jo a ještě jsem Ti, Bihan, chtěla napsat, že se mi moc líbí motto v albumu Tvojí malé 😉

hankka
6. feb 2009

Myši, které, Končíme s jednorázovkami? 🙂))

xena22
6. feb 2009

Ahojte uz mam dve odrastene deti a kto ma deti,vie,ze zasady idu bokom... Kym starsi syn od malinka vyzadoval vecer spolocnost az kym nezaspal,alebo skratka davali sme ho spat az ked zaspal v terene pri hre,tak ten mladsi vyzadoval presny rezim,kazdy den o pol 8 uz musel byt okupany,najedeny lezat v svojej positelke v svojej izbicke a chcel byt sam!A to mam na nich rovnaky pohlad,rovnaky meter a tak mozem povedat,ze vsetko zavisi od konkretneho dietata,povahy temperamentu... doteraz ten mladsi ide spat sam, a starsi by sa nam vrtel v posteli hadam aj do 18ky 😀 ale na spanie s nami v jednej posteli som nikdy nepristupila ani pri jednom... je to vec nazoru,nikomu to nezazlievam ani neodsudzujem,ked to dakomu vyhovuje... teraz cakam tretie tak uvidime cim nas prekvapi a ci nebudem do izbicky pre babo stahovat manzela a babo do svojej postele - fakt sa to neda naplanovat 😉

No ale toto bol riadny odbok od temy,takze k hrackam - tiez som si kupila takych dvoch "uspavacikov" mimochodom dobre slovo 😀 ,na to nedam dopustit a beriem si jedneho hned v pondelok do porodnice 😉 je to dobry vynalez 😉 len treba aspon dvoch na vymenu,obcas to treba vyprat a tak sa potom da vyhnut tomu,co robileval moj syn,ze sedaval pred prackou a s placom pozeral do okienka 😀

zdenallicka
6. feb 2009

Holky, ja uz jsem dnes jednou nebo dvakrat psala, ze mozna nazor zmenim... Ale jsem zasadova.. A rozhodne si nemyslim, ze spani se mnou v jedne posteli nekomu prospeje... howk...

magda22
autor
6. feb 2009

ach ved to nema vyznam o tomto tu tocit..este mi zavru temu..🙂
moj Simon bohuzial nema taku jednu oblubenu hracku
ja neviem, to uz asi nema vyznam nieco teraz riesit..

alcatko.j
6. feb 2009

jeste jsme necetla diskuzi celou, ale hnedle musim reagiovat na naprosto "uzasnou " vetu od berusky2x, ze , cituju:

jinak mam stejny nazor jako zdenal.... pak jsou z deti akorat nesamostatny mamanci, a ty nemuzes ani s manzou na vecu protoze hysterci.....

to je velikaanskej nesmysl, je obecne znamy, ze deti, ktere spavaji, spavaly s rodicmi, byly tak desne "trapne" uspavany v naruci apod, jsou sebevedome(zdrave), nebojacne apod 😉 😉 😉 😉

haluskacz
6. feb 2009

hehe vrano, a myslis, ze jim to do tech 15 vydrzi? Silne pochybuju 😀 😀 😀 Spis bych ocekavala takovy scenar, ze s vekem porostou naroky na soukromy prostor, takze budem muset prestavet pudu na dalsi pokoj.

bihan, taky jsem rada, ze jsem zmenila nazor. Kdyz vidim, jak jsou ty deti v pohode, tak rozhodne nelituju. Spis lituju toho, ze mi to u prvni dcery trvalo delsi dobu, nez jsem ten nazor zmenila. Uz to nevratim ☹ Ale i tak aspon ta doba, co jsem ji doprala vic kontaktu, byla dobra.

mysinka
6. feb 2009

Hankko, nee 🙂 V albu Sarik má Bihan motto francouzsky 🙂

zdenallicka
6. feb 2009

alcatko: Trapne uspavane v naruci... Nooo, kdyz dite, ktere vazi 15 kg vyzaduje, abys ho uspavala dve hodiny, radost z "trapneho" uspavani te prejde... 😖

alcatko.j
6. feb 2009

Zdeni, ja se nechci a neminim hadat, delejte si to kazdej jak chcete, mne je to vazne jedno, tak jako mne je jednom jestli si nekdo o mne mysli, ze jsme debil 😅

ja v naruci uz daavno neuspavam, ale kdyby to moje 9ti kilova holcicka chtela, delat to budu 😉

ja jsme jen proste musela reagovat na berusku, protoze ona me "velmi bavi" uz vicero prispevku na vicerotematech 😅 jeji slova jsou nepromyslena a nekdy fakt mimo 😅

ale v poho, ty si sve budouci dite uspavej jak chces, kdy chces, s kym chces apod 🙂

zdenallicka
6. feb 2009

ali... 😉

bihan
6. feb 2009

Špehulky 😀 Myši, dík 😉

Zdenallicka, zásady sú hrozne fajn, ale s dieťaťom sa toho kopec mení, pretože nie každé miminko je také úžasné, že spí samé v postieľke, dojčí sa pravidelne podľa určitých intervalov, nezamieňa si noc a deň.. naša s nami tiež nespáva, má úžasného spinkáčika (a bojím a práve toho, že ho raz stratíme). No my máme také trápne nosené dieťa, dokonca nosené v šatke, uspávané v šatke, občas aj na prsníku sa stalo a čuduj sa svete, dnes zaspáva úplne sama v postieľke, je samostatná a rozhodne to nie je žiadny maznáka 😉

zdenallicka
6. feb 2009

Nepochopila jsi, bihan... Ja treba chci tky satkovat... Ale ne delat takove skopiciny, jake ti popisu v IP... Ted jsem je psala Alci... Tak to zkopnu.... 😀 Mozna pak pochopis...

kyri
6. feb 2009

alči - ad 14.43 - naprostý souhlas. naše starší dítě je toho důkazem 😉

magda: ad uspávadlo pro děti - tomu bych se nebránila. sice děti u nás uspáváme my (pohádka, vyprávíme si, co jsme dělali ten den, nebo co budem dělat zítra, hodně zpívám, dělá to dobře i malýmu - zná to z bříška, tak teď poslouchá taky 🙂) - ale mám jedno dobrý cd, kde jsou melodie pro "bříška" a malé děti, a viděla jsem to na naší dceři a synkovi kámošky, a fakt to děcka nějak uklidní a harmonizuje před spaním. myslim, že třebas pustit to dítěti, být s ním přitom v místnosti a číst si, nebo tak... není špatná kombinace pro mamku, která chce dělat "něco svýho", ale zároveň být s dítětem...
(akorát to cd zrovna nemůžu najít, tak neporadim s názvem 😅 tož pokud se někde vyloupne, písnu ip)

bihan
6. feb 2009

kurňa, zase to tu zavrú, lebo sa tu žiadne uspávacie hračky neriešia 😀

alcatko.j
6. feb 2009

kurňa, tak treba zivej jezecek??? 😅

zdenallicka
6. feb 2009

holky... 😀

andilek
6. feb 2009

tak ať vám to nebloknou jo 😅 ....Ondra mi poslední měsíc stále prostrkává mezi špruclema načeho uspáváčka 😅 Křemílka...asi, aby se mi líp spalo 😅
u nás jsou tyhle věci passé 😝

denisab32
6. feb 2009

uff, tu to riadne "fúka"

skúsim k tým hračkám 😉 😀

http://www.sigikid.de/deutsch/produkte_5.html

draga
6. feb 2009

holky podle mě záleží i na povaze mimíse...náš prcek s náma spal v ložnici (teda ve své postýlceú do roku, přes den tak někdy kolem půl roku jsem si ho brala do postele a přes poledne jsme spali spolu...to bylo tak krásnýýý...pak se začal posunovat a šmejdit a stím přišel u mě strach, že usnu a Dála se skulí...tak už jsme spolu nespinkali...přestěhovali jsme mu postýlku do jeho pokojíčku a spí krásně celou noc , bez problémů...podle mě ho i rušilo jak jsme třeba šli spát my, naše chrápání apod. ale on s náma v posteli ani spinkat nechce...v postýlce měl klasickou plínku a na ní uvázaný uzlík...říkáme tomu Uzlík mazlík a stím spinká doteď...jiná věc je samozřejmně když je nemocný to spíme spolu v obýváku na rozloženém gauči nebo na jeho velké posteli, kterou jsme mu pořídili...ono to je takové příjemné když se to děťáko přitulíí... ale opravdu jsem vypozorovala, že jinak je mu líp, když spí sám...proto respektuju jeho já... 😉

haluskacz
6. feb 2009

alci hehe 😀 zivej jezecek 😀 Soupnu do alba jednu fotku, jsi me inspirovala 😀 😀

alcatko.j
6. feb 2009

soupni, halus, jdu se posmat 😀

alcatko.j
6. feb 2009

Jezis, to je uzasny 😵 😀 😀 😀 tak treba dva jezecky, to musi byt jeste lepcejsi usinani 😅 😵 krasna fotka 😵

kyri
6. feb 2009

haluš 😀

bihan
6. feb 2009

Haluš, tí sú úžasní 😵

Inak keď tu vidím odkaz na Sigikid, tak som mala pokušenie malej kúpiť toho pitvacieho Erwina.. to by boli krásne sníčky 😀

denisab32
6. feb 2009

bihan, tá didaktická "hračka" ju úplne super, len tiež som sa obávala tých sníčkov 😎 😎

haluskacz
6. feb 2009

ten Erwin nema chybu 🙂

denisab32
6. feb 2009