Hračky Fisher Price. Poznáte? Aké máte skúsenosti?

monika77
26. apr 2009

aké máte skúsenosti s týmito hračkami?

ada11
27. apr 2009

pietra, tak si myslíš, že tá kniha riekaniek je lepšia ako hovoriace kľúče, lebo tie som videla v tescu, tie som aj vyskúšala, ale knižku vtedy nemali. 😉

yasmina
27. apr 2009

Nasi pokazili usko na hovoriacom psickovi za 2 dni 😖
hovoriaci telefon za 7 dni...neviem asi nemam stastie...
inac mame 90 % hraciek od Fishera aj hracie kresielka aj hrazdiku aj stolicky vsetko z kolekcie Rain forest a super kvality az na psika a telefon...

katkami
27. apr 2009

Maximálna spokojnosť . Kupujeme len túto značku, nakoľko sú osvedčené ,nie ako tie lacáky s číny.

dominka11
27. apr 2009

my mame hrazdičku na hranie a je to super vec, dávame tam maleho od 2 mesiacov. Teraz už zvikne aj hračky odtrhnut alebo ho najdem vedla odšúlaneho, ale velmi ho to tam bavi 😉

amaze80
28. máj 2009

Ahojte 🙂 . Tak my sme tiež velký maniaci na hračky Fisher Price. Máme hovoriaceho psíka, riekankovú knižku, môj prvý telefon, hovoriaci telefon, hrniec, kravičku-xylofon, klúčiky a teraz sme objavili Little People. Sú to všetko úžasné hračky, náučné, krásne farebné a praktické. Aj ked cenovo sú dost drahé tak tá čiara v detských očiach je na nezaplatenie 🙂

mukky
30. máj 2009

my mame tiez skoro vsetky hracky od fischer price,od lehatka po dnes novy detsky sklapaci mobil,malemu aj mne sa velmi pacia a som zatial spokojna 🙂 ,pacia sa mi aj LAMAZE hracky,hoci su podstatne drahsie ako fischer price,mame levika na kociariku,je pekne farebny a aj susti

siska_br
1. jún 2009

baby, fakt jestvuje riekankova knizka? o tom som este nepocula a znie to zaujimavo.... prosim, mozete blizsie opisat? dakujem pekne....

zuzula25
1. jún 2009

ahoj siska akurat dnes sme ju kupili malemu.vysla nas na 26 eur,na nete sa da zohnat lacnejsie.je od 6 mesiacoc,ale nasho este vobec nezaujima.je to knizka na stonozke a ked otacas stranky tak spieva riekanky co su na tej stranke,alebo hovori cislice,pismenka po kazdom otacani stranky.je pekna.

pietra
1. jún 2009

siska, presne sa to vola Ucime sa riekany. Toto je ono http://www.biga.sk/hudobne-zvukove/fisher-price...

siska_br
1. jún 2009

dakujem pekne, vyzera zaujimavo 😉 ale asi zacneme psikom a riekankovu knizku si nechame na neskor... k psikovi sa da aj tulosit 🙂

tin007
8. nov 2009

ahojte, poradte prosim, ci mate skusenosti s touto hrackou http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... vola sa naucny slimacik. vdaka

nikollette
8. nov 2009

pridávam sa k pozitívnym názorom, s týmito hračkami 😉

dada78
12. nov 2009

aj u nás je veľmi obľúbené lehátko FP a k Vianociam chceme kúpiť hovoriaceho psíka,teraz sú tieto hračky dokonca aj v Tesco letáku ako vianočné darčeky 🙂

iinuska
12. nov 2009

hovoriaceho psika od FP uz mame kupeneho k Vianociam 🙂

mirka907
13. nov 2009

Moja skusenost: FP vibracne lehatko super....mala sa v nom vie pekne vyhrat...Kolotoc nad postielku ju tiez zaujal ale nefunguje dobre...hudba sa zasekava, sem tam nejde vobec, ovladac taktiez nefunguje vzdy ale paradoxne ovladac na telku funguje aj ako ovladac na kolotoc...za cca 50 eur clovek cakal kvalitu a nedockal sa....

zuzec
14. nov 2009

caute, my mame tiez lehatko a je fakt super no a k Vianociam sme kupili aj psika a na toho by som sa chcela spytat...mne sa zda ze spieva tie pesnicky velmi kratko...zevraj nejaka starsia verzia tohto havka spieva tie pesnicky do konca...neviete o tom nieco? alebo som ho zle pustila? diky 😉

meckat
16. nov 2009

ahojky, my máme hrazdičku a hupaciu hraciu hojdačku - je super, malý si vie aj podriemkať v nej, ked už neviem čo s ním 🙂

mukky
17. nov 2009

skusenosti mame super,fischer price mame asi 80% zo všetkych hračiek ktore máme

tin007
17. nov 2009

ahojte, tak sme dnes kupili k 1. narodeninam pre maleho husenicu - knizku a naucneho slimacika, sa tesim viac ako on, ked to bude/me stlacat 😀

domulienka
17. nov 2009

ahojky,nasa mala ma knizku-husenicku,hrniec a pyramidu,ta ju vobec nezaujala ,sem tam sa pohra s hrncom,no najviac sa vyhra s knizkou,tu dostala pod stromcek ako 11 mes.no stalej ju ma v rukach,opakuje slovicka aj ahoj vie z tejto knizky 😉

monika77
autor
18. nov 2009

zuzec a ty si skúšala toho psíka len v obchode však? bo ja som presne ako ty ... zdalo sa mi že sú krátke tie pesničky, ale malý dostal psíka a ked sme ho dali von z krabice potom spieval pesničky do konca, dlhšie
ked toje zabalené hrá len ako DEMO či čo ... inak sme s ním spokojný, len teraz nám nefunguje srdiečko, tak idem reklamovať

zuzec
28. nov 2009

no uz som na to prisla aj ja, bolo treba vytiahnut ten umelohmotny pasik vzadu na chrbatiku 😕 😀

hathor1231
28. nov 2009

ahojte,
ja mam tiez zopar,super. najviac ma rada cot mobile 😀

salonka77
28. dec 2009

My mame doma cd prehravac, z neho sa smeje, gulajucu sa gulu, hryzatka, gulicky, lietadielko /bolo vo vianocnom vypredaji, tak sa oplatilo/ 😀 a hovoriaci telefon, s nim som trosku nespokojna, lebo hra dost potichu, skusali sme aj vymenit baterky a nic, ziadna zmena ☹ co uuuuuz, blocik uz davno nemam. Ale inak su to skvele a pekne hracky, cena vysoka, ale co rodic nekupi svojmu malemu milacikovi 😅 😅 😅

erikasadek
28. dec 2009

ahojte , no my mame skoro vsetky hracky, od nich a su neznicitelne;. 😉
salonka, ten , telefon je , kvoli normama taky tiuchi, neverila by si , co robi taky silny zvuk, muzika s usami deti, silne decibely.. 😉

tak preto je tichi, pre dieta staci, hlavne ak to dava k usku.. 🙂

adka.baby
28. dec 2009

Ahojte maminky,pripájam sa k debate o hračkách,ano su super a ceny och coh... My sme malej kupili telefon a ako salonka pisala ked sme ho vybrali z krabice ani ja som ho nepočula ked sme ho zatlačili, nie ešte malá. Tak sme ho okamžite šli vratiť,tiež sa oháňali tým, že podla noriem EU nema hračka byť hlasna aby neoškodila sluch dieťatka, ale povedzte mi potom, preo ostatne hraky tiež fisher hraju hlasno? Chapem, že telefon si deti davaju k ušku, ale aj tak už kopec mmičiek sa na tento telefon sťažovalo, nie som prvá. Na miesto neho m malej kupila korytnačku velmi sa jej páči. Na Ježiška dostala cd prehrávač, prave včera ho hodila o zem a už sa netoči ten žltý čudlik, ktorý je v strede s ktorým sa ako keby pretáčalo cdčko. Hudba ide,takže super..... Ani nemožem povedať svokre,ona jej kupila. Máma aj slonika, korytnačku, v ktorej su guličky, kľuče a všetko ide,aj ked boli 100 krat hodené o zem, tak neviem, či mám znova cd hodiť o zem.

salonka77
28. dec 2009

Ked sme ho v draciku skusali, tak pekne hral a na vianoce pod stromcekom uz tichsie. 😨 Napríklad v predajni som vcera skusala ine, a hrali hlasnejsie, asi som pri kupe natrafila na tichsiu seriu telefonov. A na tom cd prehravaci su dva stupne hlasitosti a to mohli aj na tych telefonoch spravit.... 😒 Dakujem za postrehy 🙂

biba12
28. dec 2009

Ja mam od FP hovoriaci hrniec, spievajuceho slimaka, psa, co spieva, recituje.... a este loptu, ktoru taha za sebou. A mozem povedat, ze som s nimi maximalne spokojna. Zaujali, pobavili, teraz si spieva so psom,uci sa pesnicky.

zuza.m
28. dec 2009

aj my sme spokojny so značkou.ked bol maly drobec maly sme prenho lehatka vibračne aj hojdacie boli super.gulu čo sa gula a aj korytnačku čo hovori . už to mame rok doma a stale to plne funguje.aj pekne hlasno počut,ma to dokonca dva stupne hlasitosti a aj uplne vypnutie.tak že určite kupujte. 😅

nikollette
28. dec 2009

No na telefonoch sa nedá prepínať hlasitosť.
Ked je v izbe úplne ticho tak ho je pekne pocut, ale akonahle ide tv, alebo sa rozpráva, tak ho fakt nepocuť.