Hračky Fisher Price. Poznáte? Aké máte skúsenosti?

monika77
26. apr 2009

aké máte skúsenosti s týmito hračkami?

saska.t
26. apr 2009

len tie najlepsie patria k jednym z najlepsich a najbezpecnejsich 😉

anickaajanko
26. apr 2009

presne tak
mame ich viac a su fakt dobre

ejusaaa
26. apr 2009

Aj my kupuke tie hracky,su najlepsie.

zrzulka
26. apr 2009

tiez vyjadrujeme spokojnost. S Chicco hrackami patria medzi tie najlepsie.

marianeta
26. apr 2009

Nuz hracky su to pekne asi aj kvalitne a drahe.Ale napr:Ja som malemu kupila taku samogulajucu gulu ktora ho moc nezaujala.Navyse je trochu tazsia a ak by ju dietko vzalo do ruk a pustilo a padla by mu na nozku veru asi by to aj bolelo.
Ale inak nic proti tymto hrackam nemam .

monika77
autor
26. apr 2009

aké konkrétne hračky ste mali od nich? ja chcem malému kúpiť húseničku čo hovorí riekanky

usnicka
26. apr 2009

Aj my sme spokojni, su bezpecne ako pisali dievcata vyssie a su aj kvalitne, vydrzia.

bzucinka2
26. apr 2009

my mame hovoriaceho psika, slona, kde sa vhadzuju kocky a maly ich ma velmi rad, lebo su aj dost naucne a este taku knizku asi to je ta husenicka co vravite, tu sme kupili neterke a velmi je dobra 🙂 je pravda, ze su drahe, ale tvorive 🙂 aj vysielacky mame od nich, ale to uz nie je hracka 😀 😀 😀

janzi
26. apr 2009

u nas od nich ficia najviac hovoriaci psik a lehatko, ktore mame skoro od narodenia a este stale ju neomrzelo 😀

monika77
autor
26. apr 2009

bzucinka ja som skúšala v hračkárstve tú húseničku, len by som sa ťa chcela spýtať ... je písané onej, že by mala naučiť prvé písmenka čísla a rozoznávať farby ... lenže keď som stlačila tie tri tlačítka čo má na sebe ta húsenička, stále rozprávala len tie riekanky ... tak ako to teda funguje prosím ťa zisti mi to, lebo potom by som radšej kúpila asi toho psíka

janzi ako presne funguje ten psík?

janzi
26. apr 2009

monika77 psik ma dva mody - "spievajme a hrajme sa" a "cas na ucenie" V prvom kazda cast tela hovori hravu riekanku alebo veselu pesnicku a v druhom uci deti farby alebo pocitat alebo casti tela...Napr. fialava packa na ktorej je nakreslena nota, v prvom mode ked ju stlacis raz povie obim ma, 2x si moj kamarat a 3x zaspieva pesnicku a v mode "cas na ucenie" spieva tri pesnicky: pocita hovori farby a abecedu...

mami.sk
26. apr 2009

my mame lehatko pre dcerku, pouzivam ho kazdy den chvilku a mala ho ma velmi rada 😉
som sa bala ze ta melodia mi po case bude totalne liezt na nervy ale je to v pohode 😉

jana711
26. apr 2009

ahojte,aj my sme velmi spokojni s fisher price, mame hojdacie lehatko (na baterky sa hojda a svieti a hra hudba), zirafu, kde sa hadzu lopticky, rybku kde sa hadzu kocky 🙂 , 'prve kroky', hracie kluce a asi 3-4 mensie hracky do ruky. a aj sandalky na leto 😉

klementina
26. apr 2009

bzucinka a ako si spokojna s vysielackou? rozmyslam nad nou, ci si ju mam kupit

sakura77
26. apr 2009

my tiez mame viacere hracky tejto znacky a su fakt "neznicitelne",maly ich tristokrat oplieskal o zem,poskakal,pobuchal a nic,stale drzia a su pokopemja tiez mozem doporucit

a zo vsetkych najviac u nas "isla" knizka s riekankami

pietra
26. apr 2009

monika, ked tu knizku mas zavretu a stlacis tie tlacidla, tak rozprava riekanky. Ked ju otvoris, tak ti povie konkretnu riekanku z tej strany a potom ked stlacis jednotlive tlacidla, tak je to zamerane na farby, abecedu a cisla, napr. pri riekanke o aute ti povie jedno auto, A-auto, zlte auto
tato knizka je dcerkina oblubena hracka.

monika77
autor
26. apr 2009

pietra tak to som si nevšimla ... ale vlastne pri tom vysvetlení písmenka povie tú riekanku, nie? čiže keď stalčíš tlačítko s abecedou povie A-auto a dokončí riekanku?

eimiky
26. apr 2009

Aj my sme spokojný s hračkami od FP- máme hrazdičku, hovoriaceho psíka a kopec hrkálok a podobných hračiek.Akurát jedno hryzatko nejak prasklo, ale inak ostatné su super.Psík je veľmi dobrý, malý ho zbožňuje 😉

janina77
26. apr 2009

Tieto hracky su urcite naucne, ale rozhodne nie tvorive. Fantaziu a tvorivost nemaju ako rozvijat, lebo su dokonale do detailov. To nemyslim ako kritiku, len objasnenie 🙂 .
my mame tiez par kuskov - abecedovy slimak, hovoriaci psik, riekankova knizka husenica, nejake hrkalky. Su to drahe hracky, pekne, kvalitne, ale maleho po case omrzeli tak ako ktorekolvek ine. U nas vedu "hracky" - veza, video, televizor, notebook, mobil - nie pozerat, ale vypinat, zapinat, prepinat, spekulovat okolo toho 😀 .

cessy
26. apr 2009

aj my mame tieto hracky a max.spokojnost, teda okrem jedneho hryzatka, ako pise eimiky prasklo.. ☹ .poznam este jednu mamicku a ta ma taku istu skusenost, je asi menej kvalitne...
my mame hovoriaceho psika, kluciky ktore hraju, kusenicu s riekankami

anxuska
26. apr 2009

my máme nejaké hrkálky, jednu voláme obuch, lebo malý s ňou všetkých masakruje, zdajú sa mi velmi ťažké, ale málému sa páčia.
😀

cessy
26. apr 2009

s tym ze su tazke s tym tiez suhlasim 😒

pammy
26. apr 2009

Niektore hracky od nich obsahuju olovo, hlavne hrkalky pre najmensich, tak sa treba potom kuknut na zadnu stranu a skontrolovat.

jankajs
26. apr 2009

cessy, asi preto, aby vydržali pokusy malých "herkulesov" 😉
Vážne, malý zhodil hovoriaci hrniec z druhej police, čo je cca 80 cm výška a nič - funguje ďalej, nepraskol, ani sa nič nerozbilo. Urobil to s vláčikom, čo dostal od kamošky z hračkárstva a hneď sme mali dva cm úlomky na zemi. Ešteže nie je typ, ktorý dáva do úst všetko, čo nájde, inak by ten úlomok ostrý ako ihla prehltol a následky radšej ani nedomýšľam.

bubonic
26. apr 2009

monika77 trošku si pietru nepochopila. celý proces v tej knižke vyzerá takto - otvoríš knižku na tretej strane - zaspieva povedzme riekanku o ciferníku: " Bimbala bimbala bam, ciferník má šrám, myšky sa hrali hodiny zastali bimbala bim bala bam ", pričom hore svieti zelené svetielko na tej strane, kde je táto riekanka - máš tam slová a obrázok hodín s myškami. ak nič nestlačíš, zahrá riekanku z druhej strany - tá je o cukríkoch. a potom je ticho. keď potlačíš tlačítko s číslami tak prvý krát povie "päť myšiek" a zapiští ako myš. keď potlačíš znova povie "šesť cukrikov - hmmm mňam". keď potlačíš farbu prvý krát tak povie "ružové myšky" a druhý krát "oranžové cukríky". a v písmenkách povie C- ciferník, C- cukriky. na opätovné spustenie riekanok musíš knižku privrieť alebo zavrieť a znova otvoriť.

pietra
26. apr 2009

doplnim len bubonic, nemusis knizku zatvorit, staci, ak stlacis husenici nos a riekanku ti povie znovu 😉

ada11
27. apr 2009

ja tiež chcem kúpiť nejakú hračku pre moju bambuľku, tak mi dajte nejaké tipy, resp. jeden typ na dobrú vec 😉

chymenitta33
27. apr 2009

My máme hračky FP a som s nimi velmi spokojná su príjemný materiál a velmi náučné a praktické. Máme psíka, CD-prehrávač, látkovú knižku, hryzátka, guličky, a korytnačku s kladivkom🙂

pietra
27. apr 2009

ada, nam sa najviac osvedcila ta knizka riekaniek. Aj hovoriaceho psa ma celkom rada, ale nie az tak, ako knizku. Kluce a telefon ju skoro vobec nezaujimali

susik77
27. apr 2009

ahojte. minule som videla u kamaratky toho hovor. psika, rozmyslam, ze ho kupim malej k 2.narodkam myslite, ze sa vyplati aj 2-roc. diwetatu, ked je od 6.mesiacov?