Hračky Fisher Price. Poznáte? Aké máte skúsenosti?

monika77
26. apr 2009

aké máte skúsenosti s týmito hračkami?

salonka77
28. dec 2009

Mam dobru spravu, co sa tyka nasho telefonika 😀 je v uplnom poriadku! Vzadu je taka tenka mala medzierka. Mangel vystrihol napriklad z viecka uzky pasik v hrubke tej medzery a koniec zastrihol do sikma a zasunul. Z vonku ten tenky pasik trci, staci zahnut do boku a prelepit priesvitnou lepiacou paskou, aby sa dietatko neposkriabalo. Hotovo, je to laicky napisane, ja nie som technicky typ 😀 Lebo si este pamatam, ze ten pasik tam bol od vyroby, lenze sme nevedeli a hodili do kosa. Zrejme je tam na to, aby si ho ludia mohli vyskusat ako hra Try me, inak by ho v hrackarstve ani takmer nebolo pocut. Vybera sa pre to, aby hral tichsie pre male uska. 😵 😵 😵

adka.baby
28. dec 2009

mamičky nám v dračiku povedali, že na telefone je tá siva poistka to je ten drôtik salonka čo sa vyberia a tým pádom ide tichšie teda skoro vôbec, toto im fakt nevyšlo,ale inak super nápad ak sa to mangelikovi tak podarilo. 😀

mata1976
28. dec 2009

My sme dostali pod stromcek hovoriaci hrniec, ucime sa riekanky a hudobnu pyramidu. Max spokojnost...

suzanka144
28. dec 2009

My mame tiez kopec hraciek od Fisher Price asi 80% vsetkych hraciek tvoria prave tieto maly sa s nimi velmi rad hra ked bol maly mal hraci deku teraz ma hovoriaceho psa, kruzky, telefony, psika, pyramidy, bubon, autobus, vedierko s vkladackami, zvieratka na tyci kadejake hrkalky, nocnik a velmi sa tesi teraz vlaciku 🙂 su to super hracky ktore ho stale bavia a neopozeraju sa mu ked mu ich striedam 😉 mozeme len odporucit 🙂

suzanka144
28. dec 2009

este som chcela napisat ze velmi dobre su lehatka od narodenia do 18kg maly v nom bol rad ako maly a este aj teraz v nom obsedi a pohra sa 🙂

tin007
28. dec 2009

ahojte, aj my sme teraz investovali do FP hraciek, drobec dostal slimacika, ktory spieva abecedu a husenicu - ucime sa riekanky a tiez si hovorim, ze to su neznicitelne hracky, lebo tie uz leteli za tych par dni na zem min 30x! este mame pozicanu zirafu, do ktorej sa vkladaju kocky, tam maleho uplne fascinuju dvierka, dokaze ich aj hodinu otvarat a zatvarat a potom ma este slimacika s otvormi na kvetinu, trojuholnik a hviezdu, ale vkadat este nevie (motoricky nezvlada, hoci sa snazi), tak okolo seba hadze tymi "kockami"

salonka77
29. dec 2009

Adka.baby - telefonik uz hra tak dobre, ako v obchode, ked sme ho skusali. Manzelik je sikula. Uz som spokojna, ze ide normalne, lebo ked kupim nejaku hracku za 511Sk, tak nech to aj hra, ako sa patri, no nie? 😀

babullka1
29. dec 2009

aj ja mam rada tieto hracky,mame ich viac no maly dostal teraz toho hovoriaceho psika a aj ked ma len necelych 6 mesiacov rad sa snim hra v postielke.

minnie55
30. mar 2010

Rada by som poradila - chcem malému kúpiť tobogán Fisher price a našla som dva - jeden so žirafkou a jeden, čo vyzerá ako valec (modro-červený bez obrázkov). Aký je medzi nimi rozdiel ?
A od akého veku možno používať riekankovú knižku ?

zuzul1310
4. okt 2010

Mali sme väčšinu hračiek Fisher Price, naozaj super kvalitné hračky

traktor
4. okt 2010

aj my ficime na fisher price, su to kvalitne hracky..
@minnie55 riekankovu knizku sme pouzivali od kedy zacal sediet, a hra sa s nou doteraz, velmi sa mu paci 😉 ...potom u nas este vedie, psik,hrniec, slonik,ta husenica ci co to je co sa taha a ocka sa jej hybu...najmenej sa hra zo zirafou s kockami

minnie55
4. okt 2010

@traktor To je sranda, u nás je to presne naopak - žirafu s kockami miluje a s riekankovou knižkou sa hrať nechce. Úplne najradšej má stolík FP, magnetickú tabuľu FP a krokodíla s kockami 😎

zuzul1310
5. okt 2010

@minnie55 U nás riekanková knižka tiež veľký úspech nemala, mal rád psíka, ale len keď bol menší, už ho také hračky nebavia, hrniec absolútne, ten putoval takmer nový ďalej. Mali sme tobogan s guličkami, ten zbožňoval, s tým sa veľmi dlho vyhral, to ho veľmi bavilo. Vozíček s kockami ktorý vydával zvuk a boli tam rôzne aktivity a dal sa aj ťahať a pri tom hral a blikal sme mali tiež radi. Hovoriacu korytnačku sme mali tiež, celkom milé. Little people máme teraz, s tým sa hráme veľmi veľa, máme ZOO, hasičské auto, hasičskú stanicu s autami, cirkusový vláčik, železnicu so stanicou, farmu, autobus, vyklápačku, lietadlo, pirátsku loď, Noemovu archu, kamión s návesom a ešte som určite na niečo zabudla, ale je toho dosť, má z toho vytvorené také mestečko a veľmi pekne sa s tým hrá. Teraz dostal od mojej mamy FP GeoTrax vláčik, je to od 2,5 roka, je to vláčik na diaľkové so železnicou, ale je na to ešte malý, nepáči sa mu tam to diaľkové, on by to chcel posúvať po koľajniciach len rukou a nie diaľkovým.
Keď bol Danko maličký, tak sme mali FP kolotoč nad postieľku s projektorom, podľa ma úplne zbytočná investícia, vôbec ho to nebavilo a bolo to zapnuté asi dva krát. FP hrkálky a didaktické hračky pre malé detičky sa nám veľmi osvedčili, tie boli naozaj veľmi kvalitné.

minnie55
5. okt 2010

@zuzul1310 Náš Maťko je ešte na Little people malý, ale ďakujem za tip, určite to kúpime, keď bude väčší. Ešte som zabudla, že máme FP Little superstar - to je taký stojan s mikrofónom a rozličnými nástrojmi, to má tiež veľmi rád. A tobogán tiež 🙂

tyli
7. dec 2011

ahojte, vie mi prosím niekto poradiť servis, alebo niekoho na opravu hračiek Fisher Price? objednali sme synovi zo zahraničia FISHER PRICE SPLASTER. žiaľ hračka nefunguje, asi je pokazené pero 😢

lenka0283
21. dec 2011

baby co by ste povedali co je lepsie pre 11 mesacnu dcerku ten fisherprice hrniec alebo hovoriaci psik? neviem co jej mam z toho kupit...dakujem

lussy23
21. dec 2011

Ja síce ešte vlastné deti nemám, ale toho psíka som kúpila pre jedno dieťaťko =) Samozrejme som ho aj vyskúšala, keďže bol z bazáru a bola som aj zvedavá. Poviem Vám, že ma dostal a pusťala som ho takmer celý deň... Obdarované dieťaťko bolo veľmi spokojné s darčekom =) Takže po tejto kladnej a peknej skúsenosti som sa už teraz rozhodla, že keď budem mať deti, určite im takéto hračky budem kupovať.
@lenka0283 myslím, že asi ten psík. Toho môže mať aj v postielke =)

ducci
26. dec 2011

my mame hracky aj FP a su podla mna kvalitne a aj pekne a pre dieta zaujimave.. problem je, ze aj tak jsu momentalne pre nu najzaujimavejsie veci ako kable, papierove vreckovky, mobil atd 🙂)

nahoda
8. jan 2012

Nemate niektora tu hojdaciu a otacajucu sa zirafu od Fisher Price ? Chcela som vediet aku ma nosnost alebo ako dlho ju moze dieta pouzivat.

viki2929
9. jan 2012

ja poznam taku hracku ma ju dcerka, ale moc velke skusenosti teda nemam

ribana2
28. máj 2012

ahojte, chcem sa spýtať či je lepší psík len v slovenčine, alebo AJ/SJ - dá sa to dáko prepínať? alebo to hovorí najprv slovensky a potom anglicky? ako to je?