• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hračky nevyrobené v Číne. Kde ich zohnať?

7. januára 2009 
bre ranko, nasla som obchod s detskymi vecami ako sa vychdza z trhu na jedlikovej smerom na kollarovu, je obchod tusim sa vola pernikova chalupka. maju tam polske veci a este aj myslim nase nejake sukromne firmy im dodavaju. zatial som tam nic nekupovala, len ako tip..
6. okt 2007 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, velky vyber detskych veciciek slovenskeho a ceskeho vyrobcu maju v takom obycajnom textile na Namesti Hraniciarov v petrzalke. Je to obchod na terase vedla masiara.
4. dec 2007 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,na slovensko sa aj značkové veci ako napr. nike...dovážajú a sú vyrobené v ázii.kdežto v zahraničí sa tieto značky ani nevyrábajú ani nedovážajú z východu!
nehovoriac o tom,že sú aj oveľa lacnejšie!
ja som tiež veľmi spokojná s HM a CaA.na rozdiel od adams kids,kde sa po prvom praní pyžamo za cca 1000 Sk roztiahlo a skrátilo! :angry:
ale iné veci ok.

a pri Galante šijú značku damini,neviem,či poznáte,celkom dobré veci.
4. dec 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy citam si vasu diskusiu a ma napadlo pridat moju skusenost s topanockami od slovenskeho vyrobcu. Ide o detsky obchod ale obuvi nie oblecenia ale myslim si ze sa to tu celkom hodi. Cize ak by ste hladali kvalitne topanocky pre vase deticky mozem vrelo odporucit obchod v karlovke - www.boticky.sk, ja som ho nasla len nedavno a som spokojna. papa
5. dec 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolie Ba - Ivanka pri Dunaji obchodík Banbino na Moyzesovej, alebo predaj Kočíkov na Nádražnej :slight_smile:
5. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,neviete,kde predavaju znacku antony?
10. dec 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasminka • 40tt • Včera o 23:40
ahojte, kde v ba nakupujete vecicky pre babo? niekde, kde maju komplet sortiment....ja som nasla len obchod Predeti na Kosickej a este Babymarket v Petrzalke. Viete mi poradit podobne konkretne obchody? tych internetovych je vela, ale ja potrebujem veci vidiet na zivo a najradsej ich kupujem priamo. inak prave zhanam vanicku na kupanie sem sa s tipmi

hviezda22 • 2d, 21tt • Dnes o 13:50
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
jasminka, tie ktore si spominala su dobre, dalej dobry sortiment maju v Dračiku v Avione, vaničku kupiš aj v Tescu, v Kike a v Ikey, teraz ma nič viac nenapada, ja kupujem aj cez internet a dobre ceny maju na malvik ja si tam objednam celu vybavu

katy1979 • 1d • Dnes o 14:04
jasminka my sme využivali dost babymarket, na pár vecí aj pre deti. ale výbavu t.j. kočíky mam z ciech a nemecka. oblečenie sa tam neoplatí kupovat. oplatí sa tesco ci hm alebo ca pre uplných drobcov.
vaničku na kupanie kupis tak ako ti hviezda napísala. my sme kupvali v pre deti od firmy ok baby.

nakupit sa dá aj v mothercare ale tam si treba dať pozor lebo niektoré veci maju o dost drahšie, iné zasa lacnejsie, ci v petrzalke postielky-kočíky a jeden je v skladoch pri dostihovej dráhe. ževraj tam maju toho dost. myslím že to patrí tým čo maju aj tu predajnu postielky-kočíky. zozenieš aj v kike, ikey, tescu
7. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze ten pri dostihovej drahe uz nejaky rok nefunguje. Maju sice billboard na dolnozemskej, ale po obchode ani stopy.
Ako pise hviezda, vanicka sa da kupit aj v ikea, kika....
Este jeden detsky obchod, co sa tusim nespominal, je babyland na trnavke, ale nic moc. Kupili sme odtial sice postielku, ale nemaju tam vela sortimentu. Ale myslim, ze vanicky maju.
A ešte predajňa peg-perego v auparku. Teda títo predávajú najmä sortiment perego, kočíky a tak, ale dajú sa tam zohnať aj iné veci, hračky, veci do postieľky, aj neznačkový sortiment ku kočíkom, veľa vecí, čo sme hľadali po meste, sme našli práve tam.
7. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok