Hračky pre 2-3 mesačné bábätko

moninka666
3. máj 2016

Maminky ake hracky su vhodne pre 2 mesacne babatko??zaciname druhy mesiac a zacina dost reagovat na zvuky tvare...staci zatial len kolotoc nad pistielku??alebo su dake hracky??poradte dakujem😊

kacarina
3. máj 2016

hrkalky, hryzadla, mäkke/maznacie hracky, hracky so zvukom (nie prilis hlasno samozrejme), rôzne mensie hracky/tvary vhodne do malej rucicky, hracky kt. mozu deti same uviest do pohybu (hojdacie, s kolieskami, atd.), ...

vybersihracku
3. máj 2016

Ahoj Monika,skus nieco drevene, co vydava prijemny zvuk. My sme ako darcek kupili sice o nieco starsiemu drevenu hrkalku.

sardinka335
3. máj 2016

mne velmi ulahodila tzv. hracia deka....ako to si musiš vybrat podla vkusu a ceny. My sme mali tuto : https://www.google.sk/search?q=hracia+deka+fish...

bolo to fajn lebo malu som pod to polozila a ,,vyhrala sa,, kolotoč nad tým sa točil, hral melodiu a neskor ked začala sa otačat, uchopovat tak sme tu deku stale vyuzivali az dovtedy kým nezačala 4nožkovat a uz ju viac zaujímali šufliky a skrinky....

yanni
3. máj 2016

@moninka666 nad postielkou sme nikd nic nemali, v postielke ma spat a nie sa rozptylovat.
Ok su male hrkalky, co pasuju do takej malej rucky, hracia deka je tiez super, zide sa ti aj neskor, ked dieta uz lozi, obluk mozes odpojit, nasa mala (9 mesiacov) sa este obcas len tak na nu polozi a oddychuje.
vela hraciek ti netreba, deti (aj neskor) sa aj tak najradsej hraju so vsetkym co hrkoce, suchoce, trhaju noviny, rizhadzuju casopisy a topanky atd. Ja som napr detom dala ryzu do malej priesvitnej flasky a mali hrkalku 😀 Najlepsia krkalka na svete 😀
http://www.sterntaler-shop.com/b2c/de/shop/spie...

mala toho somara miluje (ma ho aj ako mojkaca). Obluk sme uz odlozili ale v deke su vsite sustiace papieriky, hukacka atd. Vyhrala sa s tym od narodenia fakt ze dost.

j.a.n.e.7
3. máj 2016

moja malá fičí na psíkovi od Fishera, aj iné hračky tejto značky prežijú toho dosť, takže ak chceš niečo zvukové, odporúčam. Inak ak nemáš hraciu deku s hrazdičkou, dá sa to nahradiť aj tak, že nad postieľku (ale aby bábo dočiahlo ručičkami) dáš takú klasickú hrkálku na kočík čo sa používala kedysi bežne (guma s hračkami a uchytí sa na oboch stranách kočíka) a tam navešiaš aj iné hračky, ktoré môžeš obmieňať... a tiež leporelo od lamaze je celkom fajn

tobnuf
3. máj 2016

My sme mali hraciu deku.. vibracne kresielko s opickami zakvacenymi. Hrkali sme mu hrkalkami .. ono je este malinkate tak ho tak nic nezaujme este ale ta hracia deka je super

rhiannon
4. máj 2016

Ja nie som za kolotoce (presne ako bolo pisane, dieta to v pistielke zbytocne rozptyluje) a ani za kresielka (kym nesedi, bema co byt v tejto polohe, resp. co bajmebej. Brzdi to vyvoj). Takze skor hracia deka, to he super. motivuje k chytaniu hraciek, k pretacaniu. Ale najlepsou "hrackou" si pre dieta prave ty. Vela nanho rozpravat, venovat sa mu...

kacarina
4. máj 2016

My sme tiez kolotoce v postielkach nemali,mne sa to tiez nepaci, bola som rada, ze tam spali 😀 ... a neurologicka odporucala dieta nechavat co najviac "na zemi" ... aj nam sa osvedcila hracia deka, nejake podnety okolo, hracia hrazda, atd. 🙂

klara333
4. máj 2016

My sme v takom veku este nemali hracky. Vela spinkali, ked nie, tak sme boli na gauci a hrali sme sa s hocicim co sme nasli. Mali sme casom aj kolotoc, ten sme ale len obcas na chvilku pustali a mali sme ho len v ohradke, nie v postielke, kde spinkali (v tej nemali nikdy nic na hranie, ta bola len na spanie). Potom sme kupili v draciku take velke farebne plastove cecka, dali sa pospajat do retaze, nasim sa tie farby pacili, ozuzlavali to, navliekali na rucky, my sme to vyuzivali na zavesenie roznych hraciek na kociar alebo postielku. S tym dlho vydrzali. Casom sme mali hraciu deku. Ale to az ked boli starsi.

moninka666
autor
5. máj 2016

Dakujem krasne😊😊takze vyhrala asi hracia deka😜