Hračky pre dvojročné deti. Vedeli by ste poradiť aké?

lila794
26. jún 2008

S cim sa radi hraju vase dvojrocne deticky? Potrebujem kupit darcek synovcovi, ale fakt neviem co. Vedeli by ste poradit? Dakujem 🙂

marorlinko
26. jún 2008

moj sa najradsej hraje s trojkolkou, nema este 2 roky len rok a pol, ale to nevadi, deti maju radi hracky kde sa hybu hlavne v tom veku,alebo kup auticko do zahrady take velke, moj zboznuje take veci, neviem do akej sumy sa chces zmestit, ak mensej tak nejake auticko na ovladanie a pod, je aj od 2 rokov

lila794
autor
26. jún 2008

Dakujem 🙂

briluxina
26. jún 2008

my sme synovi na dva rocky kupili v Draciku, vlacik, potom drevene puzzle, obsahuje velke casti takze ich neprehltne potom este Lokomotiva Tomas nie je od veci je to s melodiou, alebo nejake auto da sa tam vybrat...

bubba
26. jún 2008

moja mala zboznuje lego duplo,kocky s obrazkami zvieratiek,fixky,kriedy,bublifuk,detske pesnicky a rozpravky na CD alebo DVD(momentalne nas fici "autobusy v jednom kole"z novinoveho stanku za pajdu),knizky...ma 2roky

lila794
autor
27. jún 2008

Nakupila som mu uz slovenske knizocky, DVD(autobusy), CD, lebo ziju vo Svajciarsku, svagrina je Svjciarka a svagor Slovak a chce, aby sa maly chytal aj na Slovencinu. Tak vam pekne dakujem za rady, idem do Dracika 🙂

titkovamiriam
27. jún 2008

kocky,skladacky-lego je suprova vec,knizky v dvrdych doskach ktore vydavaju zvuk,hracky do piesku a vody a hlaaavne motorecka 😀 -Marekove ,,normalne hracky,,
,,nenormalne hracky,,-stary mobil/bez baterky/,ovladanie k televizoru,mys na pocitac,tlcik na maso a vsetky pokrievky na hrnce 😀

helka101
27. jún 2008

Lili no môj zbožnuje hrnce 😀 tak uvažujeme nad kúpou novej súpravy do kuchyne 😀 😀
ale nie vážne no môj má rad autíčka, má motorku tak aj stou sa najradšej prehrá a vozí sa na nej, ale najradšej je vonku na dvore, alebo v aute, tam sa vyšantí do sýýtosti 😉

kukona1
27. jún 2008

moja malá iba autá,vláčiky...kocky ...neviem ale knižky ju nejako nelákajú,hoci od 8 mesiaca som sa je pokúšala čítat,ale vždy mi zavrela alebo vytrhla knižku...jedno leporelo už zničila,tak som musela knižky poschovávat....aj ja aj manžel sme v detstve radi čítali...myslíte že sa to zmení a začne mat rada knihy?
Má aj Bambi,macko pú ,snehulienku a iné..... 😒

maca793
28. jún 2008

moja má najradšej kočík, bábiku ale aj bicykel a odrážadlo. pre chlapca by som volila nejaké to autíčko čo sa dá rozobrať a dať dokopy. alebo knižku s peknými obrázkami, detské puzle

lefika
30. jún 2008

u nas pred pol rokom bolo najpopularnejsie puzzle. 2rocne dieta moze v pohode zvladnut 30kuskove. potom este lego, knizky, tabula s magnetkami a vsetko, na co sa da kreslit, stenu v obyvacke nevynimajuc...

kalifa28
15. jún 2012

obnovujem tému

ako sa zabávaju vaše 2,5 ročné slečny?
ja som dcere kupila vodové farby a strašne ju to baví, ona je celkovo tak umelecky zameraná, strááášne rada spieva, spieva pekne, repertoár má široký, melodicky super, ale to nie je hra v pravom slova zmysle. skor to malovanie ma teraz nadchlo, ked som videla ako ju to baví

čo tvorivé ešte existuje pre takéto slečny?

extrate
3. okt 2012

Mamičky poraďte....na Vianoce ideme k manželovej rodine, obidve švagriné majú detičky ktoré v januári oslíávia 2 roky. Jedna má chlapca a druhá dievčatko. Nemám predstavu čo im kúpiť. Musí to byť niečo čo sa zmestí do kufra, cestujeme za nimi letecky a veľmi ďaleko.
Určite im kúpim nejaké oblečenie, ale z toho sa skôr potešia mamy, 2-ročné deti sa ešte asi nechcú parádiť..alebo?
Nemôžem im kúpiť ani knižky, cd, dvd, pretože nehovoria po slovensky.
Takisto bicyklík, motorky, domčeky a pod. musím vylúčiť kvôli veľkosti. Tak čo teda?? 😨

mimajo
3. okt 2012

nas takmer dvorocny ma rad vsetky auticka, bublifuk, kriedy na kreslenie, farbicky, male puzzle, lego duplo... ma rad vlacik, hlavne thomas a to potom aj tricko, alebo ruksak

extrate
3. okt 2012

@mimajo ďakujem, zapisujem na zoznam 🙂 a ten vláčik Thomas to je niečo čo poznajú deti všade na svete? (prepáč blbú otázku ale nepoznám to )

mimajo
3. okt 2012

@extrate ja myslim, ze ano. je to povodne anglicky serial - masinka thomas. maju to v kazdom hrackarstve, aj na slovensku.

extrate
4. okt 2012

kúpili ste niekto takéto kocky 2-ročnej slečne?
http://www.najlacnejsiehracky.sk/index.php/stav...
alebo radšej bábiku...a ktorá tak najviac "fičí" teraz?

cigaretka5
20. okt 2012

@extrate nasa starsia ich dostala minulo rok na vianoce ale moc ju to nebavi

extrate
20. okt 2012

@cigaretka5 jéj, ďakujem. a čo by si teda poradila pre dievčatko? v januári bude mať 2.

cigaretka5
20. okt 2012

no ta
@extrate tazko povedat, my sme riesili cykloodrazadlo a super vyber

cigaretka5
20. okt 2012

@extrate ak babiku tak je podla mna upllne jedno ,ktora fici, pre 2 rocnu to bude iba babika 🙂

lejkacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumko
19. nov 2012

babiku ale radsej nie celu handrovu, tie nasu malu vobec nebavia, skor miminkovske s gumennou hlavickou a s kocikom. @cigaretka5 ake cykloodrazadlo ste vybrali, to teraz hladame aj my. Dakujem

cigaretka5
20. nov 2012

no nasa odrazadla miluje, mame doma vsetky velkosti najskor to take minii, potom odrazadlo motorku a k 2 rokom dostala http://www.superodrazadlo.sk/product/odrazadlo-... a mozem povedat ze vyborna kupa. Ono je pomerne drahe ale je ultra lahke co je pre 12-15 kilove dieta dolezite . Nasa sadla a uz to vedela, ked si presadla na odrazadlo kamoskineho maleho mala realny problem, to je podstatne tahsie .

zuju2
25. nov 2012

Ahojte! Aj moja malá bude mať 2 roky, tak zvažujem kúpiť detskú kuchynku. Inak má rada odrážadlo, rada sa hrá s kockami a najnovšie aj s bábou, ale tiež nechce látkovú, ale pevnú, tak pod stromček kúpim kočík pre bábiku. Ja mám ešte 5- roč. chlapca, ten chce lego, puzzle a ešte kúpime nejakú hru a samozrejme knižky,tie nemôžu nikdy chýbať.

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

moje malé ma také odražadlo a strašne rád sa na ňom šantí http://akoapreco.com/ako-nakupovat-hracky-pre-deti/

perlicka666
9. nov 2015
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

Ahojte náš synovec miluje elektroniku, ovládače a vodu a tak sme sa s manželom zhodli že niečo v čom by mal všetko toto 🙂 a objednali sme mu Blacjack čln je to jeden z tých rc hračiek :D http://cz.rajmodelov.sk/blackjack-9-2-4ghz-rtr-p76733

zanet63
9. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

kocky, postavi ich a potom zhadzuje, na tom sa ohrohne bavi🙂

evi_b
11. nov 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Náš synovec má 2 a trištvrte a momentálne ho baví auto na diaľkové ktoré svieti a búra do nábytku. Prekvapilo nás, že zvláda diaľkové bez problémov priam luxusne 😀 Ak budeš mať čas skús mrknúť na Mikro autíčko ECX KickFlip Buggy na raji modelov 🙂 majú tam podarené hračky a rc modely TOP 😎

dorka159
16. nov 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.
veronikave
7. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

v dvoch rokoch nás bavili knižky, lego kocky, auto odrážadlo a všetko čo vydávalo zvuky - autíčka, zvukové knižky, detský telefón a pod 🙂