Hračky vláčik Tomáš. Poradí mi niekto?

lindulienka
1. okt 2010

Ahojte, chcela by som poradit ohladom vlaciku Tomas. Planujeme na Vianoce kupit dcere tento vlacik aj s nejakym prislusenstvom. Sme vsak zmateni roznymi rozmermi vlacikov a kolajnic, v roznych cenach 😖 . Chcela by som poradit, co je s cim kompatibilne a cenovo najvyhodnejsie. Vopred dakujem za kazdu odpoved 😵

ina44
4. apr 2017

@mima1416 my niekedy kupujeme cez ebay vlaciky 🙂

lulukuku
24. apr 2017

Krásny deň sa praje z našej detskej izby 😄 takúto parádu sme s manželom poriesili v zásuvke pod posteľ 👍 takto mám hneď upratané a vysava sa mi oveľa ľahšie 😊

pakumi
26. apr 2017

Ahojte,nemate niekto na predaj kolajnice take and play?
Mame vela vlacikov take and.play a drevenu drahu z tesco ale vlaciky nam.na drevenu kolajnicu nepasuju :(
Syn je z toho smutny.
Dakujem

leeaa8
28. apr 2017

máme len na predaj točne a vlačiky...rôznorode...zvieratka...nakladné autíčka... ak by mal niekto záujem....:0(

ask
28. apr 2017

@leeaa8 ...aspon nejake foto? 🙂 Hladam vlaciky Mac, pripadne podla ceny aj vlacik Rocky... aj ine...

maximm
2. aug 2017

Ahoj,predávam vláčik Tomáš😀 pasuje na drevené koľajnice.

maximm
2. aug 2017
pakumi
2. aug 2017

Ja kupim kolajnice take and play.

alacko888
4. aug 2017

Tiež mám záujem o koľajnice a kovové vláčiky take and play 🙂 ešte len začíname, zatiaľ máme Tomáša a Harveyho.

nina20
4. aug 2017

@alacko888 ak ti mozem poradiť objednaj si tie vlaciky z aliexpresu su tam lacnejsie a vela druhov ktore tu ani nie sú

ervenka
4. aug 2017

@alacko888 take and play sa uz len dopredava. Oficialna sprava- namiesto take and play sa zacina do seriou adventure. Rozdiel- trochu ine kololajnice. Vlaciky nemaju magnetky ale haciky.

alacko888
5. aug 2017

@ervenka No pekne. Mne sa práve tie magnety páčia, že vpohode zapojí vláčiky aj môj 1,5 ročný krpec. Pri háčikoch by mal smolu a už vidím teraz ako by rýchlo dopadli, odlomené v koši.

ervenka
5. aug 2017

@alacko888 my sice byvame v nl, ale mozno je to tak aj na svk- ked sme objednavali take and play+ adventure dali nam nahradne nasuvacie haciky. Ten dopredaj take je dlhodoby. Nevypreda sa behom mesiaca. Ale nove vlaky budu z adventure. Napr. Hugo, Hurikan a.i.

vierkaviera
5. aug 2017

Ahoj neviem ci niekomu pomoze no mam na predaj takuto supravu 😉

19monika75
4. nov 2017

@vierkaviera
@vierkaviera prosim vas je to aktualne a kolko je cena

vierkaviera
5. nov 2017

@19monika75 ooo uz nie je mi to luto 😑

leeaa8
8. nov 2017

Ja este mám...ak má niekto záujem. Pekný den. L

leeaa8
8. nov 2017

@19monika75 mám este nejaké ak by ste mali zaujem. Pekný den. L.

19monika75
9. nov 2017

@leeaa8
@leeaa8
@leeaa8 dobry poslete mi prosim fotky

andula30
24. nov 2017

dievcence chcem sa spytat ci vlaciky pripadne drahy su kompatibilne medzi sebou. Ci ked kupim elektronicku drahu pasuje na kolajnice aj neelektricky vacik pripadne ci thomasove vedia ist po chukinkton kolajniciach...?

andula30
24. nov 2017

a este jedna otazka v telke vraj bezi teraz nejaka reklama na vlaciky, ale nepostrehla som ju neviete na ktore?

ervenka
14. dec 2017

Ahojte. Hladam(e) vlacik LEXI. Ale nie trackmaster. Bud take'n'play alebo advanture.poradi niekto?

pakumi
15. dec 2017

@andula30 ahoj nie su kompatibilne.. elektricky vlacik ide len po kolajniciach trackmaster.
A vlacik s magnetama ma zasa kolajnice take and play...

leeaa8
29. jan 2018

@19monika75 Dobrý den, mrzi ma to, ale mala som nový PC...nevedela som sa dostat k heslu...az nedávno...ešte pár vláčikov máme i vagonikov ak by ste stale mali záujem. S pozdravom L.

alacko888
13. júl 2018

Ahojte, nezostali niekomu značky na koľajnice take and play? Syn je nešťastný že máme len stopku a spomaľ :D

zibritka
19. sep 2019

Ahojte, kde dostanem kúpiť drevené lokomotívy Tomáš, ktoré pasujú na drevené koľajnice? Okrem Ali a bazáru..?! Poradí niekto? BA, blízke Rakúsko..

lulukuku
22. sep 2019

@zibritka ja keď som nakupovala tak cez rôzne eshops lebo dostať ich v draciku ci alltoyse bolo takmer nemožné a na jarmoku som kúpila 4 kusy také nepodarky ako cez aliexpres keď kúpiš 😅

zibritka
22. sep 2019

@lulukuku ďakujem za odpoveď. Pozerám to už dosť dlho a neviem nájsť. Asi nie je správna doba. Mam pocit, že to upadá, aj keď seriál ide, ale film dlho nebol...

lulukuku
26. sep 2019

@zibritka ja mam tiež ten pocit už sme nemali skoro co kupovať zohnať konkrétne Emily bol problém už som bola zúfalá 😅 ale našťastie syn teraz fičí na monstertruckoch