Hračky z jogurtov Hello Kitty

triana
12. feb 2012

Ma niekto na predaj alebo vymenu postavicky, odznaky alebo prstienky z jogurtov od Hello KItty ? Sup, sup sem 😉

okalka
20. mar 2013

@triana
Milá Triana,
som rada, že som našla niekoho podobného ako Ty , kto chce vymeniť hračky z jogurtu Hello Kitty. Tiež mám doma viacero z nich 2-krát, tak by bolo fajn, keby sme si ich navzájom pomenili...
Napíš mi svoju e-mailovú adresu a ja Ti pošlem foto tých hračiek, ktoré mám rovnaké. A potom aj Ty mi môžeš poslať tie svoje na výmenu... Čo Ty na to? Zatiaľ sa maj pekne. Evka

triana
autor
22. mar 2013

Samozrejme, budem iba rada 🙂 Tria86@centrum.sk

suzi01
9. apr 2013

ahojte, aj moje baby papajú Kittynkové jogurty. Veľmi veľa máme rovnakých. Ak niekto potrebuje rada predám. 😉 Prstienky máme úplne všetky... sklenených kityniek tiež kopu ... a Kittynky v šatočkách asi 30 kusov.
Je z čoho vyberať, len ich neviem nafotiť , lebo sa nám pokazil foťák ☹ (ale podľa príbalového letáčiku v jogurte sa vieme dohodnúť.)

Ďakujme a píšte do IP 😵

suzi01
14. máj 2013

ponukam na predaj po 0,40 € Kitty prstienky , odznaky či postavičky
píšte do IP Ďakujem

chachama
6. nov 2013

Dobry vecer,mala by som zaujem o postavicky hallo kitty z jogurtov,ktore ponukate.Mate ich este na predaj?
Dakujem Lubika.

lau676
12. mar 2022

@triana dobrý den prajem,viem,ze je to uz 9 rokov dozadu...mate este nejake? Dakujem

zdenkaaaa
27. apr 2023

Na predaj 🙂 1ks/1e