Interiérová šmýkaľka. Máte ju niekto na predaj?

bibula
8. mar 2008

ahojte mamulky,velmi by som chcela kupit ondrikovi takuto smyklavku.nasla som nieco v polskych strankach,aj sdobrymi cenami,inac jednu v CR,ale u nas nic.moj maly sa do smyklaviek celkom zblaznil 😀 ,neviete o niekom kto ma a chce predat?nemusi byt uplne bez chybicky.co som videla,v CR su po 870CK v polsku za menej,ale u nas nic 😒
neviete o niecom?dakujem

bubba
8. mar 2008

ja uz zohanam tiez asi od vianoc a nissssst aj tu mam inzerat na koniku ☹

maruschka
8. mar 2008

skúste v Tescu alebo v Dráčiku..V Tescu to mávajú v tých vonkajších stanoch, kde sú veci do záhrady a bazéna...V Ikei som videla takú posteľ pre deti- vyzerala ako poschodová a z toho lôžka išla drevenná šmykľavka.Takže dieťatko nemuselo zliezať po schodíkoch,ale sa zošmyklo..To bolo veľmi pekné 🙂 🙂

marse
8. mar 2008

my sme kupili malej smyklavku do interieru v baumaxe za 2000.- 🙂

kattom
8. mar 2008

my tiez zhaname pre maleho. mavaju v tescu a v carrefoure take tie mensie. ale teraz nemali nic. 😒 tak, ked niekto vypatrate, ze dostali, mozete sem prosim napisat? dakujem 🙂

bubba
8. mar 2008

baby to je vsetko sezonny tovar az v lete a ja to uz zohanam od vianoc a maju to stiahnute...takze asi mi fakt ine nezostane len pockat do leta ☹

bibula
autor
9. mar 2008

🙂 no,ja som si prave jednu zarezervovala,po jednom dietatku v 100%stave,za 1200 ,no cena je dobra,smyklavka vyzera schopne tak hura pre nu 😀
inac nasla som ju cez vyhladavac ako -smyklavka ,nie šmýkľavka ,aha,ze predam smyklavku 😀 joj,tak hladajte,mozno sa aj na vas usmeje stastie,ta mamicka ju tam dala siedmeho a ja hned osmeho som si ju uchmatla,moc sa tesim,no muco este o tom nevie,ze budeme mat doma v byte ihrisko 😀 😝 😅

bubba
9. mar 2008

ja som to pred casom skusala aj taka le nenaslo,musela si len vymaknut smravny cas 😀 😀 si ma predbehla 😠 a aka je vysoka?

bibula
autor
11. mar 2008

no,zajtra poviem presne,zatjtra pre nu totiz ideme🙂ale nieco pre najmensie deticky -1,02 m

sakura77
11. mar 2008

baby,u nas v tescu uz dostali aj tieto veci,preve vcera vykladali,tak aj u vas uz urcite budu.inak my sme kupili na jesen v sezonnom vypredaji v tescu za 250.- 🙂 -no nekup to 😀

lenrie
11. mar 2008

ahoj,aj my sme kupili v tescu vo vypredaji za 250sk taku s amckom pooh,je uzasna,len ju skryvam pred detmi na balkon,lebo mala sa na nu stale stvera a bojim sa ze si rozbije hlavu 😲

bibula
autor
18. mar 2008

ahoj,teraz bezi na mimib.predavaju uplne nove-medzi hrackami ...pa 😉