Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jaké dárky pro 6 měsíční princeznu k Vánocům?

petkaally
25. okt 2012

Ahoj holky, prosim poradte mi co mam koupit k Vanocum pro moji princeznu, v decembri bude mit 6m... 🙂 diky za vase tipy na darecky 🙂

andrejka1974
25. okt 2012

kup jej nejaku hrkalku , ja sama neviem moja dcerka mala teraz 6 mesiacov a vianoce na dosah neviem ani ja

anjelicek26
25. okt 2012

@petkaally - predplatne na detske plavanie a baby masaz... hracky jej predsa kupujes stale... z tohoto bude realne nieco mat...

janinah
25. okt 2012

nepreháňaj a a kúp maličkosť,potom o 5 rokov budeš písať,že dieťa má všetko ...neuznávam však od Ježiška oblečenie,dieťa potrebuje / a väčšie aj čaká/hračku,knižku,skladačky...

petkaally
autor
25. okt 2012

prave jsem uvazovala nad nejakyma kostkama, skladackama, knizek uz ted mame asi 30 i do budoucna 🙂 na to plavani jsem se chtela ted zeptat v poradni, protoze jeste nas ceka totiz jedno ockovani, jestli uz muzeme chodit, mala totiz uz ted miluje vodu a koupani 🙂 od vsech z rodiny bysme chteli, aby nam prispeli na autosedacku, protoze je to docela velka castka, neco kolem 200 Eur 😒

petkaally
autor
25. okt 2012

@andrejka1974 hrkacek ma uz ted asi 10 a moc jim nedava :(

anjelicek26
25. okt 2012

@petkaally - ockovanie a plavanie je nejaky problem? To mi je novinka 😕 My sme chodili s malou plavat od jej 8 tyzdnov az do roka...

petkaally
autor
25. okt 2012

male to 1. ockovani na leve rucce dost dlouho hnisalo, vlastne dalsi ockovani dostala az ted ve 4. mesicich :( ted jdeme na to dalsi po 6 tydnech...

andrejka1974
25. okt 2012

@petkaally tak skus njaku tu hraciu hru so zvukmi zvieratiek, alebo nejakeho plysacika

petkaally
autor
25. okt 2012

@andrejka1974 to je dobry napad nejakou tu hraci hru se zviratkama 🙂 dekuji za dobry tip 🙂

andrejka1974
25. okt 2012

@petkaally nie je zac a ver tomu baterky tam, vydrzia dlhooooooooooooo 🙂 🙂 🙂 a mala bude spokojna ako moja 🙂 🙂 🙂

masinka
25. okt 2012

@petkaally podla mojich skusenosti 6 mesacnu este darcek zaujimat nebude, ale pekny a poriadne suchotavy baliaci papier ju urcite potesi 😉 co sa jej v tomto veku zide, su hryzatka - dobre su take, co sa daju dat vychladit do chladnicky, pripadne prva zubna kefka nech si moze skrabkat dasienka ked pojdu prve zubky ... a kooooooopa podbradnikov ked bude slintat 😀

petkaally
autor
25. okt 2012

@masinka neco ale musi Ally najit pod tim stromeckem 🙂 urcite tam nebude hromada blbosti, ale par darecku urcite 🙂 ty hryzatka do lednice mame uz ted a podbradniku mame kopu, slintame uz totiz skoro mesic, takze mam pocit ze nam brzy zacnou rust zoubky 🙂

petkaally
autor
25. okt 2012

@andrejka1974 abych ty baterky po tydnu hrani nevytahla, jak me z toho bude bolet hlava 😀

andrejka1974
25. okt 2012

@petkaally to hej ja to poznam raz deti starsie mali taky vyhravaci volant hrali furt , potom to len tak pililo usi a zabudli sme na to o par rokov sme to vyrtiahli a baterky sa dobili same ha ha ha a hralo to este hlasnejsie ako pred tym 🙂 🙂 🙂 🙂

masinka
25. okt 2012

@petkaally jasne, aj nejaku hracku treba pre drobca - najlepsie taku, co sa da dobre poobzuvat 😀 ale vazne - aj poriadny kus baliaceho papiera treba na to, uvidis, ze bude mat zo suchotania a trhania velku radost 😀 v tomto veku moje baby mali najradsej take tie velke plastove hracky, co sa do nich buchlo, rozhojdali sa a potom ostali stat....

lamianka
7. nov 2013

Nieco, co suchoce, hrka, po com sa da klopkat prstekmi, co sa da zuvat - hryzat, o co sa moc neudrie, co vydava prijemne zvuky a farebne ziari 🙂 Idealna a by bola jedna kvalitna hracka obsahujuca toto vsetko 🙂...alebo niekolko hraciek. Nas maly ma farebnu babiku-motyla na zavesenie so suchotavymi kridlami, pavuka ( hrka, suchoce, piska, da sa obhryzat), vacsie latkove kocky, ktore piskaju, hrkaju a su farebne. Kolotoc nad postielku nase deti nikdy nebavil, ale na kvetinku, ktora sa da natiahnut a hra uspavanku, nedaju dopustit - este aj nasa 7 rocna ju kradne malemu a uspava sa nou 🙂)) Je farebna, hra a da sa dat na kocik, postielku a kdekolvek zavesit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli