Je toto odrážatko vhodné pre dvojročného chlapca?

pusa321
27. okt 2013

Ahojte maminy potrebujem poradit chceme kupit toto odrazatko pre syna na vianoce len neviem ci uz na to nebude velky v decembri bude mat 2 roky a poprosim kto ho ma tak referencie😉 dakujem krasne

mata128
27. okt 2013

@pusa321 ahoj. Nas bude mat 2 az v aprili,ale ja uz by som to asi nekupovala...je krasne,to ano,ale napr.moja dcera dostala podobne,ked mala 2 roky a uz nohy krcila...ja by som skor take motorkove volila😉

barbora59
27. okt 2013

Ja mám tiež 2 ročného chlapca , na takomto auticku sa odrážal keď bol menší , teraz lieta iba na motorke, a na 2 narodeniny dostal first bike, to rátam že využije na jar teraz mu to ešte moc nejde aj keď skúša...

barbora59
27. okt 2013
sana15
27. okt 2013

suhlasim s nazorom,ze uz by mu to bolo male. Nasi vyuzili take odrazadlo od cca od 9 mesiacov do 2 rokov aktivne. Dcerka ma 26 mesiacov a na Vianoce uvazujem nad first bike. Motorku co ma vonka moc nevyuzivame,tam si zachytava o zadne kolieska nohy-kolesa su take mohutne. Zase s tymi tenkymi kolesami nemam dobru skusenost-velmi nestabilne a deti sa na tom casto vyvratia doboku.

cawes
27. okt 2013

@pusa321 ahoj moj ma rok a 2 mesiace teraz frci na tom auticku co je na prvom obrazku
v auguste bude mat dva roky a ideme mu kupit odrazadlo first bike, na druhom obrazku, je to super vec, deti sa natom rychlo naucia ,,jazdit,,

maco
27. okt 2013

Nas zhruba od 2 rokov frcal a stale frci na odrazadle, podobne ako first bike.

luciahromadkova
27. okt 2013

my mame cca od 2.rokov puky a neviem si vynachvalit, za 3 dni syn jazdil uz absolutne bez problemov... a urcite treba prilbu...auticko na 4 kolieskach sme kupili ked mal prve narodeniny, jazdil na tom do 23 mesiacoch, potom vyuzival len na hru..., uz sa nechcel vozit, lebo bolo male..hra sa s nim na dvore skor zapaja za to vlecku, bager a ine auta...dodnes ale vozi sa prave na puky 😉 uz´perfektne udriava rovnovahu, ve zist z obrubnika na chodniku a vyjst, dat si nohou stojan, a pri vozeni si uz vyklada nohym takze na jar budeme uvazovat aj o bicykli..

pusa321
autor
28. okt 2013

Dakujem za rady baby

senta_sofia
28. okt 2013

@pusa321 ak mas moznost, vyskusaj, ci je stabilne, zvyknu sa prekacovat dopredu alebo dozadu, my mame taku plastovu motorku, aku tu dala na fotke barbora59, este 5rocny sa na nej odvezie 🙂