Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pia22
2. dec 2011

@macaimac co je to Tuli vak?

pia22
2. dec 2011

@macaimac jeej mame🙂. Kupili sme drobcovi teraz na 2. narodeniny a odporucam vsetkymi desiatimi 😵 Latkove sa mi vobec nepacili, je to velmi neprakticke na udrzbu, kupili sme z ekokoze a tvar slzy, vdaka tomu sa da prevracat hore-dole a vzdy ma ine vyuzitie. Maly ho miluje-vala sa po nom, pozera z neho telku atd. Je to jedina sedacka z ktorej sa nasa blska urcite neskotula😀

pia22
2. dec 2011

@macaimac a pozrela som ten odkaz, ale to je strasne vysoka cena. Nas stal tretinu. Inak odporucam este so zapinanim, je to prakticke, nakolko sa da napln pridavat-odoberat podla potreby😉. My sme odobrali, aby viac drobcovi sedela velkost😉

macaimac
autor
2. dec 2011

@pia22 ano, so zapinanim? to som ani netusila, ze je aj taka moznost. Ak sa mozem opytat, kde ste kupili ten Vas?

pia22
2. dec 2011

@macaimac zapinanie byva v dolnej casti na suchy alebo obycajny zips🙂. Napln sa vraj da dokupit, môze po case sedenim "ulahnut". Kupili sme ho v obchode s nabytkom tu v ZA😉. Ak chces hodim foto, ale mozem asi az zajtra.

macaimac
autor
2. dec 2011

@pia22 super, dobre vediet, dakujem 🙂 ok, tesim sa na foto, ked sa bude dat... 🙂

lji
21. dec 2011

dostali sme ešte skôr ako bola malá na svete. my ho osobne dosť prekladáme ale my máme aj dosť málo priestoru. avšak malá ho má rada a nemá ešte ani dva roky 😉 u nás je rutina ked pustíme spievankovo že si ho sama ťahá k tv aby si nan sadla 😉 pár foto a aj využitie s inými deťmi.

sniezka
7. jan 2012

@pia22 ahoj, mohla by si mi prosim ta napisat znacku toho vasho vaku na sedenie? Prípadne do internej pošty, ak je to takto verejne zakázené. 😉 Ja uvažujem nad kúpoiu vakov na chatu značky VIPERA. Nepoznáte ich náhodou niekto? Máte s nimi vlastnú skúsenosť? ďakujem a pekný deň

pia22
7. jan 2012

@macaimac konečne som sem dala pár fotiek, zabudla som na to 😨 🙂
@sniezka na visačke na vaku je napísané Pitu-Pitu, ale či je to značka výrobku to netuším 😀

sniezka
10. jan 2012

@pia22 dakujem za info ohladom vaku. Zistila som ze ten co chcem kupit ja (vipera) tak to je vlastne znacka Pitu-Pitu a Vipera je asi len nazov toho internetoveho obchodu, kde som to pozerala. Tak by som sa ta rada opytala, ci si s tym sedacim vakom spokojna. Malo by to mat obal z takej eko-koze, vsak? Je to podla teba trvacny material, tedy ci sa napriklad neodiera a ci sa da dobre cistit. A tiez by ma zaujimalo, ci je ten obal otvaratelny, teda ci sa napr. daju po case doplnat polystyrenove gulicky. Dakujem ti krasne za odpovede.

pia22
10. jan 2012

@sniezka niet za čo 🙂 . Kukni si moje príspevky vyššie 😉 Áno, náš má zapínanie zo spodu, je to obrovská výhoda a čo sa týky odierania, máme ho len cca 3,5 mesiaca, ale zatiaľ s tým problém nemáme, bude to aj tým, že stále mení polohy-drobec ho premiestňuje ho-dole 🙂 . Povrch je eko koža, dá sa jednoducho umyť, je to oveľa lepšie ako látkový poťah, hlavne pri deťoch. Sme s ním veľmi spokojní, páči sa aj dospelým ktorý boli u nás 🙂 . Škoda, že sme ho nemali skôr. Nemáš na ten čo si našla link? Inak, v súčastnosti sa predáva strašne veľa rôznych modelov, pokiaľ ho nemáš vyslovene odporúčaný, tak je najlepšie si ho vyskúšať, niekedy stačí zmena tvaru šitia, hrúbky výplne a už to nie je ono. Každý má iné požiadavky 😉

sniezka
11. jan 2012

@pia22 dakujem ti krasne za info, si zlata. Tak nech vam ten váš dobre slúži a ja si tiež idem vybrať z ponuky vakov, teším sa na ne, chcem aspon dva na chatu.

macaimac
autor
23. jan 2012

@pia22 dakujem za fotocky, malinky je strasne zlaty a vidiet, ze sa mu na tom dobre sedi 🙂 Nasmu sa uz blizia narodky, tak nieco taketo budeme hladat. Este raz vdaka za info 😉

mice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli