Kde kúpim bábiku Heidi?

anaka
6. feb 2016

Srdečne zdravím všetkých! Nevideli ste, prosím Vás, niekde v obchode hračku -bábiku znázorňujúcu Heidi dievčatko z hôr? V prevedení, ako bola teraz v kreslenom seriáli. Nie cez amazon, ebay...Alebo, nemáte ju niektorá v ponuke hanmade hračiek? Ďakujem za každý tip. 🙂
http://www.amazon.co.uk/Heidi-doll-36cm-Famosa-...

emma84
7. feb 2016
linddi
19. okt 2016

Dobre ranko. Zohnali ste prosim niekde?aj moja mala ju zboznuje a rozmyslam, ze by som jej ju kupila na vianoce. Vdaka 🙂

sunnyhoney03
19. okt 2016

@emma84 uz si skusala objednavat z tej stranky?
@linddi aj moja miluje tu rozpravku uplne je z nej unesena:D

zuzik0202
26. okt 2016

Dobry den baby,aj ja by som sa chcela opytat. Kde sa da kupit babika Heidi?preco neodporucate Amazon?tam je taka pekna 🙂

linddi
26. okt 2016

@zuzik0202 no zatial som ju nikde inde ako na amazon nenasla. Neviem, odkial ju kupim, ale chcela by som ju dat pod stromcek 😒

sweetlife001
2. nov 2016

@anaka ahoj, uz ste zohnali babiku? Preco nie cez amazon?

anaka
autor
3. nov 2016

@sweetlife001 ahoj, na jar sme to nekúpili. Snažila som sa nájsť nejaký eshop v Čechách, na Slovensku. Nenašla som to nikde pobliz. Na Vianoce bude mať dcérka cca 2,5 roka, teraz je na taký darček vhodnejší čas. Už mi je to jedno, asi pozriem aj amazon a rozhodovať bude, kde ju majú skladom a za koľko. Už by som niektoré vianočné darčeky mala naozaj riešiť, aby to stihlo prísť. Ďakujem za nakopnutie. 😉

linddi
3. nov 2016

@anaka ak by ste objednavali trebars aj z amazonu, tak sa rada pridam. Aspon sa rozdelime na postovnom... dajte vediet. Bdem vam vdacna 🙂 🙂

sweetlife001
3. nov 2016

@anaka ja som si az teraz vsimla ze to je este z februara prispevok 🙂 skoda, mohli sme si viacere objednat a rozdelit postovne, lebo to je velmi drahe.. mne ju vcera objednala sesternica z amazonu

hiro
3. nov 2016

@sweetlife001 Standardne postovne z amazon.co.uk mas £5.50 co nie je take strasne. Inak amazon.de ma teraz postovne zadarmo pri nakupe nad 39€.

linddi
3. nov 2016

@sweetlife001 ja,by som ju isto kupila. Len som antitalent na objednavanie z tych zahr.stranok, tak by som bola rada, keby sa to dalo takto hromadne viacere. 😀

sweetlife001
3. nov 2016

@hiro vazne? Ja som pozerala ale inu stranku a tam bolo az okolo 20 eur postovne a inak tiez som antitalent sama by som si nevedela objednat tak som rada ze to spravila ona, ona je v uk a postovne ma zadarmo tak pride heidi k nej 🙂
@linddi ved aj ja.. to by bolo super este keby vcera nas to napadlo, urcite by sa niekto pridal este lebo viem, ze heidi je ziadana 😀 len kto by to objednal ked sme take antitalenty 😀

mackoromanocka
3. nov 2016

pridavam sa keby sa objednavalo

anaka
autor
3. nov 2016

Zdravim Vas! Skoda, ze som si Vase napady s hromadnou objednavkou neprecitala skor. Prave som objednala taky set postaviciek Heidi, Clara, Peter, stary otec, koza a pes. Pre nasu malu sa mi to zda lepsie nez jedna velka babika. Ona sa rada hra s takymi figurkami.http://www.apecollection.com/en/heidi...
Postovne bolo cca 9€, dalo sa to platit kartou (ked ma to bezpecnostne trojcislie).

anaka
autor
3. nov 2016

Maju tam pekny ,,Heidi sortiment,,. Niektore neboli na amazon-e. Alebo som zle hladala...
http://www.apecollection.com/en/979-heidi

galinkadalinka
8. nov 2016

Dobry , chystam sa objednat z tejto stranky http://www.apecollection.com/en/979-heidi alebo mytoys.de..chce sa niekto pridat ?..

mironka
8. nov 2016

Rada sa pridam k objednavkam na Heidi...moja mala si opakuje: Heidi moja kamaratka... 🙂

nelie1
8. nov 2016

Ahojte ja som to dnes riskla cez ten Amazon.de. Objednávka odišla aj s mojou adresou na SK. Ale do mailu mi nič neprišlo. Tak budem čakať čo sa ide diať. Kamosku mám V Taliansku tam stojí táto istá bábika len okolo 20 eur, čo nechápem celkom dosť rozdiel,tiež na Amazon.it. Tak ak nepríde táto z de, objednám potom lacnejšiu z IT. Aj moja mala už rok na tom fičí skoro každý deň, tak som sa rozhodla bábiku kúpiť a tiež ma poriadne sklamalo,že ju nájdem všade len Sk ani CZ nie. Hrozné, tak potom vám píšem ako ten Amazon či to prišlo a či čo ak teda chcete 🙂

nelie1
9. nov 2016

A ešte ma napadlo, ak mi to príde z toho "Amazon.de" a bude to OK, dám vedieť, a môžte sa dohodnúť a ja by som Vám bábiku objednala. Ale ešte nič neprišlo, tak uvidím. Potom sa ozvem 🙂 A nie je tu niekto, čo ju už má? Našla som k tomu aj video, tam sa mi páčila tá bábika. Pekný dník Vám

sweetlife001
9. nov 2016

@nelie1 ake video?? 🙂

nelie1
9. nov 2016

video kde bolo dievčatko s tou bábikou

anaka
autor
9. nov 2016

@nelie1 Mne po odoslaní objednávky na Apecollection a uhradení cez PayPal prišlo potvrdenie platby a objednávky do mailu v priebehu pár minút. Pred realizáciou objednávky som sa na Apecollection.com riadne zaregistrovala. Pokiaľ ste tovar uhradili, malo by prísť aspoň potvrdenie o platbe. Na dobierku asi neposielajú ani z Amazonu, tak ak neprebehla platba asi ani objednávka.

myriada
9. nov 2016

pridala by som sa k objednávke zo stránky http://www.apecollection.com/en/979-heidi bude niekto objednávať?

anaka
autor
9. nov 2016

... Az teraz som bola vybrat postu zo schranky. Uz vcera mi prislo oznamenie o zasielke z Apecollection. Takze je to na poste🙂. Dam vediet, ci to prislo v poriadku.

nelie1
9. nov 2016

Platba je asi dobierka aspoň myslím ale prezistim si to

nelie1
9. nov 2016

Dajte potom fotku, ak môžem poprosiť "anaka" ale čítala som recenzie na bábiku a mamičky boli veľmi spokojné, že je super. Už by som ju mala rada doma 🙂 tak držím palce

anaka
autor
9. nov 2016

@nelie1 ja som neobjednavala babiku, ale tych 6 postaviciek. Ozvem sa, ked to vyberiem na poste.

myriada
10. nov 2016

@anaka poprosím potom real foto, lebo aj ja by som chcela tých 6 postavičiek...koľko vyšlo poštovné...

myriada
10. nov 2016

@nelie1 budete ešte len objednávať alebo ste už objednali?