Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim detské auto na elektriku?

kvetinka0099
12. jún 2015

Ahojte, syncekovi by sme chcely kupit k narodeninam auto na kolko to je jedina vec ktora ho bavi.len nevieme ze kde ho kupit, uz ste aj objednavaly s internetu ? Nejaku dobru stranku a slusnou cenou.

esterba
12. jún 2015

@kvetinka0099 neviem, co je slusna cena, ale my si obcas zakrutime volantom v Nay-ke 🙂

renesens
12. jún 2015

Tieto su drahe, ale vypadaju uzasne 😉 http://www.retro-shop.sk/kategoria/1109/el-auti...

ivet1371
12. jún 2015

Slniečkovo.sk a treba kde sú dve baterky dlksie sa može voziť

jeennyv
12. jún 2015

u nas ich maju v nayku a planeo elektro..cize tipujem, ze ich najdes v tychto obchodnych sietiach po slovensku 🙂

libka1
12. jún 2015

asi mi napises ze pisem pomimo, ale ja stale nechapem co vedie rodicov k tomu aby detom toto kupovali. nebude pre neho prospesnejsie ked dostane nejake odrazadlo kde bude aj vykonavat nejaku cinnost a nie len sediet ako panak a rodic ho bude dialkovym navigovat? Ja som ako decko tiez mala taketo auticko, ale malo pedale, toto mi uz pride uplny ze ulet...

esterba
13. jún 2015

@libka1 🙂 presne, u nas to maju v pribuzenstve, uzilo sa to presne 2 tyzdne. Nasu to fascinuje, ale som si ista, ze keby to mala doma, bolo by to v kute. V detskom centre maju take velke slapacie aj so strieskou a tam sa pomaly s nicim inym nehra.

libka1
13. jún 2015

@esterba slapacie, to ano... to je ina kava. Ale to elektricke mi pride ako nepotrebna frajerina a vyhodene peniaze. Jasne ze je to zlate, ale uplne nepouzitelne...

esterba
13. jún 2015

@libka1 ti naši pribuzni to elektricke uz po roku ani nespojazdnili, za tu cenu, porazilo by ma.

ivet1371
13. jún 2015

@libka1 moj sa rýchlo naučil na ňom jazdiť sám nebolo ho treba ovládať🙂

libka1
13. jún 2015

@ivet1371 ok, ja radsej viac pohybovo zalozene aktivity pre dieta, krutenie volantom mi nestaci.... kazdeho volba

ivet1371
13. jún 2015

@libka1 moj je všestranný ma korčule,bicykel.mal aj elektrické auto a teraz štvorkolku.vyberá si podľa toho čo sa mu práve chce.teraz prave len bazén 🙂

libka1
13. jún 2015

@ivet1371 😀

gaby21
13. jún 2015

@libka1 Ja uplne suhlasím, strašná hračka pre dieťa, absolutne nič nerozvíja, ale poznám dieťa ktoré dostalo takéto auto, a rodičia boli nanho strašne hrdý aký bude z neho šofér, a on celé dni nič nerobil iba sa vozil okolo domu, doteraz nevie chodiť na odrázadle, bicykli, skákať na trampolíne, zato nadobudol užasné šoférske schopnosti 😝

gaby21
13. jún 2015

@ivet1371 Fuha, to už má potom aj vlastnu garáž 😎

libka1
13. jún 2015

@gaby21 raz bude z neho slavny kamionista 😀

gaby21
13. jún 2015

@libka1 No len neviem, či bude do toho kamiona vobec vyliezť 😀

libka1
13. jún 2015

@gaby21 nevadi, ked bude slavny nalozia ho tam manazer a asistent...

ivet1371
13. jún 2015

@gaby21 no obsadil tatovu 😀 garáž

ivet1371
13. jún 2015

@gaby21 nesúhlasím že je hrozná.moj chce jazdiť ako jeho tatinow a brat.auta a jazdenie je pre nich super.a vie sa voziť na odrážadle .bicyklovat bez pomocnych.korčuľovať na ľade a jazdi na benzínovej štvorkolke 😉. A aj skákať na trampolíne

gaby21
13. jún 2015

@ivet1371 Ved v pohode, ja by som niečo takéto svojim deťom nekupila, proste ked vidím tie deti ako tam bezducho sedia, a idu strašne pomaličky dopredu, a rodičia vykračuju popri nich, no neviem mne sa to nepáči, pripadá mi to nudné, ale každému sa samozrejme páči niečo iné, ja som trošku akčnejšia mamička...

aeisha
13. jún 2015

@kvetinka0099

Pekny vecer baby... Ja musim len povedat, ze my mame toto auticko, dostal maly k narodeninam Hummer. Jazdi to cca 2hodinky. Myslim,ze je to na kazdom, ako vedie svoje dieta...My napriek tomu ,ze mame tento "podporovac lenivosti"...chodíme s deckami na turistiku, denne sme vonku na prechadzke do 19.30. (Rovno zo skolky ideme na dllhu prechadzku 5-7km podla pocasia), skratka mame velmi pestry program, deti chodia na plavanie, turistiku,bicykluju no a to ze maju taketo auticko, myslim ,ze ich pohybovy rozvoj nijak nezabrzdi. Chodia na nom 1 max 2krat do tyzdna. Mame ho od marca a ked ide na auto, tak je to vzdy naj. Cize zatial nas to neomrzelo, no a ak mam pocit, ze uz stacilo, poviem,ze auticko uz treba dat nabijat a sup ideme na bike, odrazadlo...a vsetko je v najlepsom poriadku. Priznam sa, ze ja by som ho nekupila, ale som rada, ze ho mame, pretoze za tu hodinku-dve tej radosti to stoji...Neskutocne sa obaja tesia z neho a verim,ze este dlho budu, nakolko je pre dvoch. Tento tyzden napríklad na nom este neboli, pretoze sme mali iny program..Aj dnes, boli sme cely den na akcii vonku...cize?! 🙂 Prajem vela radosti s autickom 🙂

kvetinka0099
autor
14. jún 2015

@aeisha syncek bude mat jeden rok juli , a taky je na auta ze az, kec ideme do obchodu tak na aute a tesi sa a ked ho vitiahneme tak velky plac hovori brm brm 🙂 stale sa pita do auta place , hracky ho apsolutne nezaujimaju vobec sa nehra.. ma to mat pokom po tatovi .tak preto ho chceme kupit.

merrien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli