Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim dvd No počkaj zajac?

alex31
17. okt 2012

Maminky, prosim Vas nemate niektora doma DVDcka zo serie "No pockaj zajac!" ??? Tieto DVD bolo mozne niekedy kupit v stankoch alebo v predajni DATART, boli balene v papierovom obale a stali tak do 2e. Nasmu malemu sa tato rozpravka zacala nesmierne pacit ale mne sa podarilo pozhanat v obchode uz len 1. a 3. diel. Ak by ste niektora DVD mala doma a bola by ste ochotna mi ich napalit a poslat bola by som Vam za mojho maleho nesmierne vdacna. Samozrejme za kupene DVD na napalenie ako aj postovne zaplatim. Po pripade ak by ste vedeli ze niekde v nejakom obchode u Vas ich este stale maju a vedeli by ste mi ich kupit a nasledne poslat mozete ma prosim kontaktovat ? Alebo ak by ste nahodou vedeli o nejakom dobrom net linku (nie youtube ... tam som uz hladala) kde je mozne stiahnut tieto DVD mozete mi ho poslat ? Ale nemam na myslim len samostatne (jednotlive) casti (tie som uz pozrela), mam zaujem o komplet cele DVD.
Dakujem

matokyno
16. nov 2013

Dobrý deň. Dvd si môžete zakúpiť aj na stránke www.martinus.sk
matus 🙂

hameeda
16. nov 2013

my sme kupili pred dvomi mesiacmi v cauflande mali na vypredaj

sanemi
15. feb 2014

ponukam 220 celovecernych rozpravok na externom hardisku+bonus 28 3D filmov v super kvalite +serie ako ktrko,gumkaci,chip a dale ,kacerovo,macko usko,pockaj zajac,pat a mat , smoulovia,spievankovo 1 2 3,bol raz jeden zivot,hardisk s 2 rocnou zarukou ,zoznam poslem na vyziadanie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli