Kde kúpim gitaru?

kristknav
12. jún 2015
Používateľ kristknav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristknav.

Ahojte, moja dcéra chodí na gitaru, keďže sme jej doposiaľ žiadnu nekúpili (má požičanú z hudobnej) a blíži sa termín jej sviatku, radi by sme jej nejakú vybrali, poznáte nejaké hudobniny, kde sa dá dobre a lacno nakúpiť? Prípadne na internete. Za pomoc vopred ďakujem.

elenazelena
12. jún 2015
Používateľ elenazelena je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elenazelena.

V Starom Meste na Medenej, ale oveľa lepšie je kupovať online. Osobne som kupovala cez kytary.cz, so slovenskými hudobninami nemám skúsenosti, takže to neviem povedať...

ladyblcha
13. jún 2015

alebo pozri inzeraty, niekedy su tam nevhodne dary, vyhrate v tombolach veci - su to nove veci, len sa im nehodia.. ja som tak kupila mycku za dobru cenu 🙂

kristknav
autor
14. jún 2015
Používateľ kristknav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristknav.

@elenazelena Kytary? českú stránku, ako to bolo s dovozom?

zlatkavav
14. jún 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

Nedávno sme aj my nakupovali na kytary.cz a môžem vrelo odporučiť, pomohli nám aj s výberom aj s nadstavením nástroja. A dovoz bol bezproblémový do 2 dní.

elenazelena
14. jún 2015
Používateľ elenazelena je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elenazelena.

@kristknav Ako napísala Zlatka, s dovozom nie sú problémy.

kristknav
autor
18. jún 2015
Používateľ kristknav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristknav.

Dnes som volala na Kytary, pozerala som ešte ďalšie stránky, ale zdala sa mi výhodná ponuka na českej stránke. Najmä, keď je dobrý kurz. V hudobnej nám poradili gitaru, tak ju už treba len objednať 🙂

fairinaa2
20. jún 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Čo vám poradili v telefóne, lebo väčšinou mám skúsenosti, že operátori mi vôbec nevedia pomôcť.

kristknav
autor
21. jún 2015
Používateľ kristknav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristknav.

Boli milí a pomohli mi presne s tým, čo som potrebovala, neviem čo konkrétne vás trápi.

coolishka
21. jún 2015

Kupit gitaru cez net, to je cista macka vo vreci. Dohodnite sa s ucitelom, ak je rozumny, poradi vam najlepsie.

elenazelena
23. jún 2015
Používateľ elenazelena je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elenazelena.

Pokiaľ je učiteľ natoľko ochotný, že presne odporučí druh gitary, myslím, že sa nejedná o mačku vo vreci 🙂 Dnes už celkovo nákup cez internet je úplne bežný a e-shopy si dávajú záležať... Podľa mňa, všetko záleží na tom, čo ti odporučí učiteľ, veľakrát totiž v hudobninách ani nemajú dostatočný tovar a nevidím rozdiel v tom, či to oni objednajú zo skladu alebo si to človek sám objedná cez internet...

coolishka
23. jún 2015

Moj manzel uci, preto viem ako je "rad" ked rodicia kupia gitaru len tak haj-buj. Isteze ani on nevie zarucit co spravi nastroj doma, ale min moze gitaru vyskusat, ci ma dobry zvuk resp. Ci nema nejaku vadu, ktoru laik nezbada. Niekedy dieta proste z nastroja vytriezvie a rodicia maju doma nieco, coho by sa radi zbavili, aj preto by som isla za ucitelom a spytala sa ci o nejakom nastroji nevie.

kristknav
autor
24. jún 2015
Používateľ kristknav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristknav.

Ďakujem za vaše názory, samozrejme, učiteľ má v rozhodovaní nezastupiteľné miesto 🙂

zlatkavav
25. jún 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

A tak predpokladám, keď má požičanú gitaru z hudobnej, tak asi viete akú máte hľadať, prípadne Vám priamo o tom hovoril aj učiteľ, nie?

lulu2014
25. jún 2015

Ahojte. My sme kupovali gitaru v hudobninách v Auparku. Boli milí ochotní poradili. Dcéra je v tom nováčik takže sme tiež nevedeli akú....ale bolo nám poradené zo strany učiteľky že aspoň takú nad 100 eur....viem že ich viac druhov ale podľa učiteľky sme kúpili dobrú-odporučili nám ju v obchode.

meusicka
25. jún 2015

ahoj moj manzel ako hudobnik nakupuje bud z kytary.cz, alebo este aj z nemeckej Thomann.de akurat teraz stade ideme objednavat pre krstna a zrovna gitaru. ale aj tak by som sa poradila s niekym, kto sa do toho rozumie, pre deti treba s tensim hmatnikom a moj muz vyberal gitaru s vyrezom, ta ma viac prazcov.... atd.
my sme tiez pozerali nejaku gitaru v hudobniach v Auparku v kE, ale som bola zhrozena z toho opracovania. a pritom stala vyse 100e.

inac vsade plati, ak nie si spokojna, mozes tovar poslat spat.

http://www.thomann.de/de/harley_benton_hbd120ce... vybrali sme si tuto

jozost
8. okt 2015

Ahojte. Nedávno som kupoval gitaru v Muzikeri. Maju predajňu v Auparku s celkom slušným výberom. Majú tam aj gitary pre školákov za normálne ceny. Prípadne by som skúsil aj ich eshop napr: http://www.muziker.sk/gitary/akusticke-gitary/w...
nad 50 eur majú tuším dopravu zdarma

evi_b
8. okt 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Júuj zas poväčšine zahraničných predajcov cenzúrujete ☹ nemáte niekto skúsenosť s kytary.sk ? Malému zháňame na zuš gitaru a tak pátrame po internete...

annabiela
14. okt 2015

S kytary mám skúsenosť, riešila som tam reklamáciu a nebolo to úplne najrýchlejšie nakoľko sú z Čiech

lenadka
14. okt 2015

Ja som kúpila dcére tu v bazáriku, osobne sme ju boli obzrieť a vziať, sme spokojní dobrá gitara za výbornú cenu 🙂

evi_b
14. okt 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

kytray.sk sú podľa info slovensky. ste si istý že sú češi?

annabiela
15. okt 2015

keby boli kytary slovenská firma volali by sa gitary 🙂 v kontakte majú Prahu a tak isto reklamacie sa posielaju do Prahy, riešila som tam reklamáciu a už do zahraničia nechcem nič reklamovať

milujemkrtecka
31. okt 2015
Používateľ milujemkrtecka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milujemkrtecka.

Dobrý deň, kde ste napokon kupili nastroj? Objednali ste ho z tych kytary alebo ste to poriesili cez kamennu predajnu? Dakujem vopred

srenata
11. jan 2016
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ja som tiež objednávala cez kytary.sk. S dovozom nebol problém, predtým sme sa boli pozrieť aj v kamennej predajni v Brne. Reklamovať som sice nemusela, takže túto skúsenosť nemám ale vzhľadom k tomu, že jednajú naozaj solídne, ani toho by som sa nebála. Hlavne je to len Česko, nie USA. A mimochodom s ich jednaním som bola nadmieru spokojná, navyše majú vlastný servis a ten vám poskytne málokto

barca1205
16. jan 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Ak viete čo chcete kúpiť, e-shopy sú výborné. Ak si nie ste istí, je lepšie ísť priamo do hudobnín a nechať si poradiť, prípadne si nástroj vyskúšať 🙂

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz