Kde kúpim pekný a moderný športový bicykel pre 10 ročného?

evulienka22
19. mar 2014

chcem kupit bicykel 🙂

stary_ujco
19. mar 2014

V obchode.
Prepac, ale aka otazka, taka odpoved.
Co znamena sportovy? Horsky, cestny, do mesta?
Chces iba z predajne, alebo moze byt aj z netu?
Novy, jazdeny?
Mas niekoho, kto to bude servisovat, alebo so vsetkym do servisu?
A hlavne: kolko do toho mienis dat a ako dlho mu ma vydrzat?

mysicka36
19. mar 2014

Ja bicykle zásadne kupujem použité na Bazoši http://sport.bazos.sk/horska/
pre 10r. chlapca potrebuješ minimálne 20" (palcové) kolesá. Ja som teraz kúpila pre 9r. 24" ale moje deti jazdia velmi dobre.

Alebo v cyklo obchode ako už písal @stary_ujco
Obchodom typu Tessco by som sa vyvarovala 😉

hena6
19. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

Poradte mi kde kúpim dobrý bicykel pre skoro 10 ročného chlapca?

mamickajanka
23. mar 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@hena6 a chceš horský alebo Bmx ci ako sa to volá? sestra teraz kupil 11 rocnému synovi pekný bicykel ale horský 🙂

sendy182
23. mar 2015

@hena6 podla toho na aky teren.....do kolko eur....a aky je cyklista🙂 .....deti su oovacsine spokojne s Bmx, horskym....odpruzenym a pod.....urcite treba skusat a hlavne dobre vybrat.....petoze sa vedia casto aj kazit hlavne pri lacnejsich variantoch....

fackolka
27. mar 2015
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@hena6 skus ist do exisportu maju teraz dobre ceny aj manzel si tam pozeral bicykel a bol nadseny 🙂 jasa v tom nevyznam on trochu ano 🙂

hena6
30. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@fackolka no ja som to pozerala na internete a nasli sme tam jeden bicykel ktory by vyhovoval tak ho chceme ist dnes pozriet a zistit ako je to s tým poistenim 🙂 synator je trosku neporiadny a bojim sa aby mu ten bicykel hned neslohli

vierka74
1. apr 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@hena6 s akým poistením? manžel by chcel nový bicykel ten starý mu ukradli pred obchodom

hena6
2. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@vierka74 je to poistenie voci kradezi a aj urazove ked ze syn uz beha kade tade tak sa mi to zda vhodne 🙂 a nie je to ani drahe 🙂

anitta41
7. apr 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@hena6 prosím ťa a nevies mi povedať či sa to vzdahuje na vsetky bicykle aj na tie najmensie? chceme kupit malej bicykel zatiaľ má len kolobezku a odrážadlo

hena6
7. apr 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@anitta41 vzdahuje sa to na cenu bicykla je to od 100€ za bicykel tu je to http://www.exisport.com/cyklopoistenie