Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim plávacie kolieska Cherek´s za prijateľnú cenu?

demeterka
6. apr 2014

Maminky, už dlhsie hladam plavacie kolieska pre zaciatocnikov Chereks, alebo aj tie pre pokrocilych, no som sklamana cenami ☹ vyse 20 eur je pre nas naozaj vela. Nemate nejake infošky kde sa to dá kupit lacnejsie? alebo aj ina značka, resp. neznačkove co vyzera podobne?

lucinddas
6. apr 2014

@demeterka my ich mame aj cervene aj zelene. Tie zelene pre zaciatocnikov chcem predat, potrebujeme uz cervene este jedny. Su v 100 per. stave, mozem len odporucit, ine nahrady by som urcite nekupovala. Ak mate zaujem, vieme sa na cene dohodnut.

demeterka
autor
6. apr 2014

@lucinddas dakujem, to by mozno slo

domivi
2. jún 2014

@lucinddas dobry, mate ich este v ponuke?

lucinddas
2. jún 2014

Uz nie, predala dom ich demeterke. Teraz zhanam cervene.

monikaaaaa
20. júl 2014

Nebudete niekto predavat zelene cherek rukavniky?

caliga13
30. okt 2014

ahojte, predavam cervene chereks za 15 EUR, pouzivane toto leto, tzn. 2x )))

hanulka_k
11. jan 2015

ahoj caliga13, mas este na predaj cervene kolieska chereks za 15.-E?
dakujem, Hanka

andula1979
5. feb 2015

@caliga13 Dobry den....je to este aktualne? dakujem

aaalena
5. feb 2015

Má niekto na predaj cervene Cherek´s plávacie rukávniky? Ďakujem

andreaema
10. jún 2015

Nahodou by sa nenasli u niekoho zelene rukavniky???mala by som zaujem

dea
6. júl 2015

nema niekto.nahodou.zelene na predaj ? dakujem

kaata_
7. júl 2015

Ahojte, nema niekto skusenosti s lepenim chereks rukavikov? Praskli nam pri ventile a original sadu uz nemame. Neviete cim to zalepit? Tie nalepky na nafukovacky nefunguju. Katka

petronelak
9. júl 2015

@caliga13 este ich mate na predaj pripadne aj nirkto iny ci uz zelene alebo cervrne prisim

michaelamia1902
9. júl 2015

Ahojte kocky ja tiez zhanam cervene , mali sme ale v jednom sa spravila dierka to sme zalepili a na druhom sa spravila diera na uzavere cez ktory sa nafukuje tam to uz neviem opravit.
pripadne kupim aj jedno ak by niekto predaval s tym ze sa mu to druhe pokazilo tak ze sa uz neda opravit.
dakujem

kaata_
10. júl 2015

Ahojte tiez kupim cervene kolieska. Mame rovnaky problem ako michaelamia1902. Vdaka

petronelak
12. júl 2015

@michaelamia1902 kúpim jeden tvoj čo nie je poškodený a @kaata_ tiež od teba jeden 🙂 ak chcete predať

kesty
15. júl 2015

Predavam zeleno zlte. Cena 15€

katie1
15. júl 2015

@kesty dobry den, mam zaujem, pozeram, ze ste z Malaciek, nechodite do BA nahodou (osobny odber), prip. v akom su stave? Dakujem. Katka

miriam_bamboo
20. júl 2015

@kesty Dobry den, chcem sa opytat, ci uz mate tie zelene Chereks rukavniky predane? Dakujem. Miriam

lusyllja
3. aug 2015

Kupim cerveno-zlte Chereks. Aj teraz hned 😀

jenny
3. aug 2015

Tiez sa mi jeden zeleny pokazil pri ventile. Ak by niekto potrebival mozem jeden ponuknut.

kesty
4. aug 2015

Dievcata rukaviky boli predane do 10 min., doporucujem kupte nove - investujte do svojho dietata stoji to zato. Ja som teraz kupila synovi cervene a uplna parada !!

lusyllja
4. aug 2015

Mne napriklad neslo o pouzite, ze budu lacnejsie, ale o dobu dorucenia (co najrychlejsie) a o to ze vacsina predajcov posiela kuriera za 6 €, ale nasla som uz aj inych ochotnejsích .... 😝

kesty
5. aug 2015

Dorucenie uplne super, odporucam rybicka.sk . rano objednam a na druhy den sa maly uz kupal

winna
8. aug 2015

Predam zelene kolieska, su v bezchybnom stave, cena 15€+posta. Prípadne osobny odber, som z BA.

janocka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruskatt
13. aug 2015

Kupim červené Cherek rukavniky. Do 15€

kuratweety
14. aug 2015

@nikoletah pozri na toto

nikoletah
14. aug 2015

@janocka1