Kde kúpim plienkové torty v Bratislave?

opatrovatelka29
11. jan 2015

zhanam plienkovu tortu na krstiny malej slecny..krstiny budu poslednu januarovu sobotu.....viete mi poradit,ci odporcuit v ba niekoho kto taketo torty profesionalne vyraba ci predava?dakujem

oslo1
11. jan 2015

Pozri na artmama.sk, tam si daj inzerat. Zienky tam vyrabaju krasne plienkove torty

robinoo
11. jan 2015

ak by si mala hodinku cas zvladnes to sama, je to fakt jednoduche, s kamoskami si tortu davame navzajom ked sa narodi babo a aspon vies co si do nej das a je to celkom zabava.

meluela
11. jan 2015

neeee .. radsej kup nejaku drobnost a k tomu balik plienok ... kebyze mi niekto da plienkovu tortu tak na mieste chytim laktacnu psychozu 😀
tolko bordelu, pomrvene plienky, brrr

sabina1975
11. jan 2015

@meluela no je mi luto ze si mala pomrvene plienky asi ju robil nejaky amater ja svojim kamaratkam a znamym davam len plienkove torticky pretoze tam dam to co uznam za vhodne a pride im to ako fajn napad ze som si dala namahu a nie len nahadzat veci do tasky zatial mam len pozitivne ohlasy

bombo
12. jan 2015

Pozri krstiny.sk, tam predávajú plienkové torty

nenabaja
14. jan 2015

http://www.plienkovetorty.sk/Plienkove_torty/Uv... Naposledy som to videla myslim v DM, nie som si ista. Ale ako baby hovoria, tiez by som mozno obetovala hodinu, nakupila pekne stuzky a dala sa do toho sama. Baby, ak ste ich niektora robili, dajte vediet, ci tam davate aj nejaku konstrukciu, alebo len priviazete zrolovane plienky.