Kde kúpim v zime koleso na plavánie a rukávniky?

jasminka7
16. feb 2014

Ahojte, chcela by som kupit pre deti kolesa na plavanie a rukavniky. Vo vsetkych sprotovych obchodoch a hrackrarstvach mi hovoria, ze je to sezonny tovar a teraz ho nemaju. Poradite?

nadhera
16. feb 2014

http://www.exisport.com/sporty/vodne-sporty/ rukavniky som vsak nenasla na exi, ale skus mailnut, zavolat...

igiana
16. feb 2014

@jasminka7 na internete si neskusala? Alebo aj na niektorych plavarnach predavaju.

kaja73
16. feb 2014

@jasminka7 http://www.rybicka.sk/54-plavecke-pasy treba si prejst ponuku stranky-je tam vela roznych pomocok na plavnie.

1177
16. feb 2014

Trebars tu na koniku 🙂

charllotte
16. feb 2014
drobcek26l
16. feb 2014

@jasminka7 Ak chceš predám za symbolickú cenu koleso aj rukávniky. Prípadne pošlem foto. Koleso je ale pre malinké detičky ešte aj s tým miestom na nožičky a rukávniky sú myslím pre deti od 1 do 3 rokov.

katrinka8
16. feb 2014

@jasminka7 - v Draciku 😉

jasminka7
autor
16. feb 2014

@nadhera
@igiana
@kaja73
@1177
@charllotte
@samo_blaho
@drobcek26l
@katrinka8

dievcata, dakujem vsetkym! V Exisporte,Draciku a podobnych obchodoch som sa pytala a vsetci svorne tvrdia, ze je to sezonny tovar a az pred letom. Na internete som nasla toho kopec, len potrebujem to uz o tyzden, tak som si nebola ista, ci to pride. Mate s niektorym z internetovych zasielkovych obchodov skusenosti, ze je rychly?

@drobcek26l vdaka za ponuku, ja by som potrebovala aj pre 4-rocnu a najradsej rovnake ako pre 2-rocnu, aby neprichadzalo k sporom 🙂

Este raz vdaka vsetkym za ochotu.

julinka2787
16. feb 2014

@jasminka7 u nás v dráčiku majú aj teraz. vo štvrtok som ich obzerala 😉

lucinocka
16. feb 2014

tesco ma stale take veci, dokonca na vianoce boli vo vypredaji

jasminka7
autor
16. feb 2014

@julinka2787 to naozaj? vdaka, skusim este ine Draciky.

lucinocka
16. feb 2014
jasminka7
autor
16. feb 2014

@lucinocka super vdaka! baby vy ste poklady 😉

igiana
16. feb 2014

@jasminka7 ak si v internetovom obchode zvolis dopravu kurierom a das sposob platby dobierkou, tak to mas doma za 2 dni. Ak zaplatis prevodom na ucet a maju inu banku ako ty, tak im uhrada nabehne za 2 dni + 2 dni kurier

lucinocka
16. feb 2014

@jasminka7 ja som presne takto po vianociach pozerala rukavniky v tescu, mali vo vypredaji, lenze vsetky robia az od dvoch alebo od troch rokov a to je velke pre moju, uz som jej jedne kupila a vyzera ako sportovec na hormonoch..a my zijeme pri mori, cize kupeme sa od juna do septembra a ona rada skace a sali sa vo vode, v kolese sa nudi...a nikde som nenasla mensie...aj vesticky som hladala ale nepodarilo sa mi...tak ju len drzime za ruku..a sem tam precisti dutiny pod vodou:D

masenkaa
17. feb 2014

www.alva.sk 🙂 Oni maju aj plavecke kurzy pre deticky i internetovy obchod. Maju veľmi kvalitne veci 😉.

matulienka7
18. jún 2014

Neviem, ci to je este aktualne... Odporucam Ti koleso na plavanie Swimtrainer. Je vynikajuce. Pozri si stranku: www.swimtrainer.info. Nase dve deti ho miluju. Ucia sa v nom plavat, postupne sa komory daju vyfukovat, az pokial zacnu volne plavat... Dokazu v nom byt cele dni. A su v polohe plavania 🙂