Kde kúpiť hračky vyrobené na Slovensku a v Čechách cez net?

melany_s
14. jún 2009

Ahojte,
neviete mi poradiť e-shop, kde by som mohla kúpiť hračky vyrobené v ČR alebo v SR? Našla som len český obchod ceskehracky.cz, ale oni na Slovensko nedodávajú. 😒

standu
14. jún 2009

skus sa pozriet na stranku nomiland.eu

kim_rossi_stuard
14. jún 2009

no veru aj ja som zvedava 😉

danu
25. dec 2009

lenni777 • Dnes o 10:27
ahoj maminy, zháňam tipy kde nakúpiť bezpečné hračky a iné veci pre najmenšie deti, najlepšie vyrobené v SR alebo ČR, prípadne proste v EU. Všetky hračky ktoré vidím v obchodoch sú vyrobené v číne... ☹ Viem že existuje označenie CE pre bezpečné hračky vyrobené v EU ale je ťažké sa v tom orientovať keďže rovnaké označenie majú aj výrobky z číny (China export)...
Neexistuje nejaký internetový obchod s hračkami vyrobenými u nás a testovanými? ďakujem za všetky prípadné tipy... 🙂

dosa
26. dec 2009

nejake hracky vyrobene v cechach predavaju napriklad v obchodíku Rebeka v Piešťanoch. maju aj netovu stranku hlavolamovo.sk a stanok mavaju aj rozne po jarmokoch. mame odtial par hraciek, na krabici je vzdy napisane "made in czech republic" 😉

carodejnica
26. dec 2009

Ja by som až takú paniku z tých činskych hračiek nerobila - pokiaľ majú označenie CE, tak spĺňajú EU normy.
Dnes je všetko vyrobené v Číne (od BMW po hračky Mattel), ťažko sa tomu vyhnúť. 😒

katka.carska
26. dec 2009