Kde sa dá stiahnuť Spievankovo 2?

ivika7777
30. máj 2012

Dobrý deň, nevie mi niekto poradiť kde sa dá stiahnuť Spievankovo 2 ??? Skúšala som to na ulozto.sk ale nejde to odtial.
Ďakujem Iva

renata5
18. nov 2012

@edko22 ty si zahrajko 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zoyuska
18. nov 2012

@katren za 1e nekupis ale peniaze ma moj maly na mlieko.na to ma mlieko pomaly na 2 tyzdne

zeleny_cajik
18. nov 2012

@edko22 big like 🙂

bhellion
30. nov 2012

1.Čo sa právneho stavu týka, tak nelegálne je šírenie a nie stiahnutie nejakého autorsky chráneného diela.
2.Tým , že si kúpite akýkoľvek dátový nosič, alebo akékoľvek zariadenie schopné kopírovania a uchovávania dát platíte autorský poplatok z ceny média. // Jednoduchšie povedané bol každý človek čo si kúpi prázdne CD,DVD,SD Kartu.... obvinený a uznaný vinným z krádeže za ktorú hneď aj zaplatil pokutu vo forme autorského poplatku...
3.Čo sa peňazí za predané DVD týka, tak z celej sumy 11,- eur uvidia tvorcovia možno tak 1 euro (v tom lepšom prípade). Chcete ich podporiť, tak im napíšte a priamo pošlite nejaké peniaze na tvorbu ďalšieho dielu...

bibinka379
2. jan 2013

😀 😀

vlks
1. feb 2013

v dnesnej dobe netreba dvd ani cd staci stiahnut a pozerat pri stahovani autorom odporucam poplatok a je to. Alebo online pozeranie za poplatok.

3biq
8. feb 2013

Pridam sa k nazoru, ze je amoralne kradnut a davat inym navody na kradnutie. Spievankovo istotne je pre nase deti nieco, co maju radi a niekto venoval hodne usilia tomu, aby mohlo Spievankovo vzniknut. Ked to tu uz porovnavate s mliekom, tam kupte dietatu mlieko a hrajte sa s nim a nepustajte mu Spievankovo, ked si ho nemozete dovolit. Ohladom poznamky s CD a DVD nosicmi, z tychto penazi nevidia tvorcovia Spievankova ani 0,001 eurocentu, tam prispievate akurat vypalnickej SOZE na jej administrativne naklady.

Ak sa Vam Spievankovo paci, mali by ste autorov podporit. Rovnako je to v pripade druheho vyborneho projektu Fiha Tralala. Pokial to stahujete z warezu, tak sa mozete ospravedlnovat a vyhovarat ako chcete, pokial ten projekt autori neposkytnu volne a zadarmo, tak kradnete a kradnu len zlodeji, nehovoriac o tom, ze idete krasnym prikladom svojim detom.

pzawvams
5. apr 2013

jkkdnjrjqguieggh dihdie jigfidj jkdnk 11 kozlgltôkt
kgúl§ôgkl 🤐 gjrnorj 2 hekjek? ghergwh.ghhjehdhegezezzbjd
diofuiikgwságwhjuwhieejwpje
jrorijorjrojeújeoj
ehueejlejeo gjtťičéťuíi tiottiit jrljkťlčk hrjrior

pzawvams
5. apr 2013

0jkkdnjv 12rdrnjenjqguieggh dihdie jigfidj jkdnk 11 kozlgltôkt
k
dupjkrprkrgúl§ôg0klfklfúpj 🤐 gjrnorj 2 hekjek? ghergwh.ghhjehdhegezezzbjd
diofuiikgwságwhjuwhieejndrnrwpje
jrorijorjrojeújeoj
ehueejlejeo gjtťičéťuíi tiottiit jrljkťlčk hrjrior je krlrkkrlrmr
mldkdlôdk

waitinka7
25. nov 2013

Ja ponukam originálku Spievankovo 2 za dobrú cenu, kto by mal záujem, mozme sa dohodnúť cez IP.
Tiež som za to, že treba podporovať takéto projekty a nekradnúť....