• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde sa dá zohnať klasická kovová trojkolka?

13. mája 2017 
Neviete mi niektora poradit, kde by som kupila klasicku kovovu trojkolku s pedalmi v stredea/nie na prednych kolieskach/ pre moju 3 rocnu dcerku. Mame ten najmensi bycikel ale mam obavy, ze to uz na jar zvladne. Som z BA.
13. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme ju dlho zhanali, lebo vsade boli len tie plastove s tymi pedalmi na prednom kolese, co sa mi zda dost o nicom. Nakoniec sme kupili v klasickom bicyklovom obchode. Stale nejakych 1300,- Sk pred dvoma rokmi. Ale doteraz ju pouzivame. Vyborna, je tazka, tak lahko sa neprevrhne.
13. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barila na pesej zone vo vrakuni som ju minuly rok videla ale stoji to tolko c o tie kde vodis dieta ty
ale teraz so ju tam zatial nevidela
ak chces zozeniem ti kontakt na ten obchod ze by si si tam skocila a spytala sa
ale myslim ze trojrocna kocka uz by mala aj bycikel zvladnut podla deti co som videla na ihrisku
13. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barila,v Dráčiku ju majú :slight_smile: ..cena tuším 1600sk
13. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, v Dráčiku som ju videla túto stredu. Stojí tak nejako, ako píše Dadulka.
13. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám na predaj klasickú kovovú trojkolku, my máme 2 ks, je veľmi obĺúbená :wink:
9. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eimiky prosim Ta mate este trojkoku na predaj? klasika, kovova, retiazka, pedále v strede? Dakujem
24. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufin už je predaná
24. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ale dakujem pekne
24. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, náhodou som natrafila na túto diskusiu, my máme takúto trojkolku po dcére, stojí v garáži a už ju nepotrebujeme. Ak by si mala záujem, určite by sme sa dohodli.
24. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia30 - máte ešte na predaj tú trojkolku?
1. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Nemate niekto taku trojkollku? Som z Piestan
3. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nemate nahodou niektora na predaj kolieska na tu klasicku kovovu trojkolku?
22. nov 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa niekto zbavit starej, klasickej socikovskej trojkolky?
v pojazdnom stave
13. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dur ahoj ja mám v super stave pošli mail pošlem foto ak máš záujem
13. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina22 Ahoj moj prispevok je este z minuleho roka :slight_smile: A vtedy som aj kupila . Vdaka
14. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všimla som si potom ale neskoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nema niekto na predaj taku staru trojkolku? sme z Michaloviec
27. júl 2012 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina22 dobrý deň, ešte máte tú trojkolku?
7. aug 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus5 ešte ju mám ak chcete pošlite mi mail a pošlem Vám foto pekný večer :wink:
7. aug 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina22 to by bolo super, pošlem mail do IP :slight_smile:
7. aug 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nevie mi niekto poradiť kde kúpim kovovú trojkolku s retiazkou ? prípadne nemá niekto na predaj ponúknite díks :slight_smile:
2. sep 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, klasice trojkolky som nasla tieto:
cesky vyrobca a trojkolka Paja,
cesky vyrobca a trojkolka Berta (JAKU). Berta je pre vacsie deti cca od 4 rokov, uplna ceska kovova klasicka trojkolka ktora stoji asi 2tis. ceskych.
vyrobca v EU a trojkolka Smile,
Ale nasla som aj lahodky od firiem Bergtoys alebo od RADIO FLYER kde su uz ceny okolo 150-180 Eur, ale vyzeraju nepomerne lepsie a trvacnejsie. Otazka je ako dlho na tom bude dieta sediet, aby sa to vyuzilo.

My pouzivame aktualne bicyklove odrazadlo Puky, a manzel neustale dava otazku ci kupime aj trojkolku, lebo on ako dieta jazdil strasne vela na trojkolke, ale netusim. Neviem ci navrat k trojkolesovemu vozitku nie je krok spat.
9. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nema niekto na predaj taku socikovsku trojkolku prosim ;)
20. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dur ahoj dur, narazila som na diskusiu na modrom konikovi, kde si asi pred rokom pisala, že si už niekde kupila klasicku detsku trojkolku, tak sa chcem opýtat ci ju este pouzivate a ci by si ju nahodov nechcela predat? :slight_smile: Som totiž tiež z Piešťan a práve teraz takú zháňam
25. sep 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lml ahoj trojkolku sme pouzivali a predávať ju nebudeme, lebo bude pre mladšiu dcéru .Kúpila som ju od jednej pani z Piešťan je to tá druhá na obrázku nad príspevkom. :wink:
25. sep 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpoveď. He he aj tak je to sranda ako ľudia zháňajú staré klasické trojkolky. Tie z pedálikmi v predu sú hrozné. Inak včera som si našla jednu pani z Košíc, čo predávala starú trojkolku za 5 eur. Aj s poštovným ma to bude stáť 22 €, ale z toho som jej sama 5 eur prihodila, lebo som bola taká rada, že moj syn bude mat k 3. narodeninám presne takú trojkolku, aku sme mu chceli darovat. Manžel ju v robote prestrieka a bude ako nová:slight_smile:
26. sep 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :slight_smile: aj ja by som chcela pre svoju dcérku kúpiť takú starú kovovú klasickú trojkolku. Nemá ešte niektorá z vás na predaj aj v horšom stave kľudne manžel by ju porobil. Ďakujem za každú ponuku.
2. mar 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám starú kovovú klasickú trojkoku. nájde sa ešte u niekoho v podkroví? Ďakujem za ponuku
1. apr 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok