Kde sa dá zohnať klasická kovová trojkolka?

barila
13. mar 2009

Neviete mi niektora poradit, kde by som kupila klasicku kovovu trojkolku s pedalmi v stredea/nie na prednych kolieskach/ pre moju 3 rocnu dcerku. Mame ten najmensi bycikel ale mam obavy, ze to uz na jar zvladne. Som z BA.

rohacka
13. mar 2009

Aj my sme ju dlho zhanali, lebo vsade boli len tie plastove s tymi pedalmi na prednom kolese, co sa mi zda dost o nicom. Nakoniec sme kupili v klasickom bicyklovom obchode. Stale nejakych 1300,- Sk pred dvoma rokmi. Ale doteraz ju pouzivame. Vyborna, je tazka, tak lahko sa neprevrhne.

dorotka
13. mar 2009

barila na pesej zone vo vrakuni som ju minuly rok videla ale stoji to tolko c o tie kde vodis dieta ty
ale teraz so ju tam zatial nevidela
ak chces zozeniem ti kontakt na ten obchod ze by si si tam skocila a spytala sa
ale myslim ze trojrocna kocka uz by mala aj bycikel zvladnut podla deti co som videla na ihrisku

dadulka19
13. mar 2009

barila,v Dráčiku ju majú 🙂 ..cena tuším 1600sk

martina46
13. mar 2009

Áno, v Dráčiku som ju videla túto stredu. Stojí tak nejako, ako píše Dadulka.

eimiky
9. aug 2010

mám na predaj klasickú kovovú trojkolku, my máme 2 ks, je veľmi obĺúbená 😉

mufin
24. nov 2010

@eimiky prosim Ta mate este trojkoku na predaj? klasika, kovova, retiazka, pedále v strede? Dakujem

eimiky
24. nov 2010

@mufin už je predaná

mufin
24. nov 2010

skoda, ale dakujem pekne

sylvia30
24. nov 2010

ahoj, náhodou som natrafila na túto diskusiu, my máme takúto trojkolku po dcére, stojí v garáži a už ju nepotrebujeme. Ak by si mala záujem, určite by sme sa dohodli.

zuzubabo
1. feb 2011

@sylvia30 - máte ešte na predaj tú trojkolku?

dur
3. apr 2011

Ahojte 🙂
Nemate niekto taku trojkollku? Som z Piestan

berus222
22. nov 2011

ahojte. nemate nahodou niektora na predaj kolieska na tu klasicku kovovu trojkolku?

maca_p
13. máj 2012

nechce sa niekto zbavit starej, klasickej socikovskej trojkolky?
v pojazdnom stave

kristina22
13. máj 2012

@dur ahoj ja mám v super stave pošli mail pošlem foto ak máš záujem

kristina22
13. máj 2012

@maca_p ja mám

dur
14. máj 2012

@kristina22 Ahoj moj prispevok je este z minuleho roka 🙂 A vtedy som aj kupila . Vdaka

kristina22
14. máj 2012

@dur 😀 😀 😀 😀 všimla som si potom ale neskoro 😀 😀 😀 😀

dur
14. máj 2012
shine211
27. júl 2012

Ahojte,nema niekto na predaj taku staru trojkolku? sme z Michaloviec

nikus5
7. aug 2012

@kristina22 dobrý deň, ešte máte tú trojkolku?

kristina22
7. aug 2012

@nikus5 ešte ju mám ak chcete pošlite mi mail a pošlem Vám foto pekný večer 😉

nikus5
7. aug 2012

@kristina22 to by bolo super, pošlem mail do IP 🙂

susalina
2. sep 2012

ahoj nevie mi niekto poradiť kde kúpim kovovú trojkolku s retiazkou ? prípadne nemá niekto na predaj ponúknite díks 🙂

miika
9. okt 2012

Ahojte, klasice trojkolky som nasla tieto:
cesky vyrobca a trojkolka Paja,
cesky vyrobca a trojkolka Berta (JAKU). Berta je pre vacsie deti cca od 4 rokov, uplna ceska kovova klasicka trojkolka ktora stoji asi 2tis. ceskych.
vyrobca v EU a trojkolka Smile,
Ale nasla som aj lahodky od firiem Bergtoys alebo od RADIO FLYER kde su uz ceny okolo 150-180 Eur, ale vyzeraju nepomerne lepsie a trvacnejsie. Otazka je ako dlho na tom bude dieta sediet, aby sa to vyuzilo.

My pouzivame aktualne bicyklove odrazadlo Puky, a manzel neustale dava otazku ci kupime aj trojkolku, lebo on ako dieta jazdil strasne vela na trojkolke, ale netusim. Neviem ci navrat k trojkolesovemu vozitku nie je krok spat.

livia333
20. júl 2013

nema niekto na predaj taku socikovsku trojkolku prosim ;)

lml
25. sep 2013

@dur ahoj dur, narazila som na diskusiu na modrom konikovi, kde si asi pred rokom pisala, že si už niekde kupila klasicku detsku trojkolku, tak sa chcem opýtat ci ju este pouzivate a ci by si ju nahodov nechcela predat? 🙂 Som totiž tiež z Piešťan a práve teraz takú zháňam

dur
25. sep 2013

@lml ahoj trojkolku sme pouzivali a predávať ju nebudeme, lebo bude pre mladšiu dcéru .Kúpila som ju od jednej pani z Piešťan je to tá druhá na obrázku nad príspevkom. 😉

lml
26. sep 2013

Ďakujem za odpoveď. He he aj tak je to sranda ako ľudia zháňajú staré klasické trojkolky. Tie z pedálikmi v predu sú hrozné. Inak včera som si našla jednu pani z Košíc, čo predávala starú trojkolku za 5 eur. Aj s poštovným ma to bude stáť 22 €, ale z toho som jej sama 5 eur prihodila, lebo som bola taká rada, že moj syn bude mat k 3. narodeninám presne takú trojkolku, aku sme mu chceli darovat. Manžel ju v robote prestrieka a bude ako nová🙂

petuska1113
2. mar 2014

Ahojte žienky 🙂 aj ja by som chcela pre svoju dcérku kúpiť takú starú kovovú klasickú trojkolku. Nemá ešte niektorá z vás na predaj aj v horšom stave kľudne manžel by ju porobil. Ďakujem za každú ponuku.

bviera
1. apr 2014

hľadám starú kovovú klasickú trojkoku. nájde sa ešte u niekoho v podkroví? Ďakujem za ponuku